Jump to content

Pkt. reklama w IR...


poldo
 Share

Recommended Posts

Witam...

 

Mialo po rewolucyjnych zmianach z 5 i 10 pkt na 1 i 2, nastapic rewolucyjna zmiana w skutecznosci reklamy i ilosci wysylnyach maili.

Faktycznie sie zmienilo...

- skutecznosc znacznie spadla! Sprawdzcie sami, porownujac statystyki przed zmiana i po, jest tragicznie.

- ilosc wysylanych maili takze spadla, szkoda ze prawie do ZERA. Kiedys dziennie nawet po kilkadziesiat maili, latwo bylo uzykac na reklame, szybko mozna bylo puscic. Teraz nikt nie puszcza reklam bo kogo stac na puszczenie maila za 1500pkt? Jak Bannery maja zaledwie po 1 pkt i 25sek?

 

Administratorze drogi - wiem ze pracy masz teraz mniej, a praktycznie wcale jej nie masz dzieki tym zmianom bo ruch pkt, ustaje - ale prosze Cie przemysl powaznie przywrocenie starych zasad, bo niedlugo mozna bedzie w ogole usunac pkt. z IR, jako iz wszyscy uznaja je za zbedne i strate czasu...

 

Mialo byc dobrze - jest zle, wrecz tragicznie.

Innym wyjsciem jest tez obnizenie stawki np. z 1500 do 500 pkt. za wyslanie maila, dzieki temu w koncu cos sie ruszy i ludzi bedzie "STAC" na cos takiego.

 

Prosze o rozwazenie zmian, badz przywrocenie starych zasad...

... bo podejrzewam ze wszyscy, a napewno juz z 99% czlonkow jest za!:)

 

Pozdrawiam

PoLDo`

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Bez urazy ale te zapowiedzi rewolucji w pkt. juz slysze od samego poczatku i jakos przestaje w nie wierzyc. Po dwoch miesiacach udalo mi sie w koncu uzbierac na PTC pkt. (bo na maila musialbym zbierac kolejne dwa miesiace)... jest tragicznie! A pomyslec ze kiedys mozna bylo sobie poscic reklame przynajmniej raz na miesiac - jak nie czesciej :(
Link to comment
Share on other sites

Chyba tez przestane klikac w banery i zbierac punkty w IR, nie dosc ze maja bardzo mala skutecznosc, admin nie ma czasu, to jeszcze mnie z reklama wyrolowal: wydalem ciezko uzbierane 1500 punktow na 1000 klikow za 2 punkty, po czym widze, ze moja reklama zostala puszczona tylko za 1pkt.!

 

Wyslalem maila adminowi zeby zwrocil mi punkty, lub zeby puscil ta reklame jeszcze raz. Niestety najwidoczniej nie ma czasu na czytanie poczty i od olewa uczestnikow programu.

 

IR to po prostu bieda, sa znacznie lepsze firmy.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Jasne ta rowolucja i niespodzianka jest zapowiadana juz od konca lutego... a mamy polowe Maja... jak sie zmienia ciagle na gorsze tak juz chyba sie nic nie porpawi. Reklamy pkt. odrazu kasuje, poniewaz zeby uzbierac na wymiane musialby minac chyba rok albo i dwa :> A na dowod ze strona juz upada... mozna spojrzac chocby na glowna strone gdzie nad menu znajdziemy jeszcze CZARNA WSTAZECZKE żałobną po Janie Pawle II. Żałoba skończyła się miesiąc temu, a na stronie i tak nic sie nie zmieniło i pewnie już nie zmieni... może czas oddać/sprzedac IR innemu WM??
Link to comment
Share on other sites

Poldo czy Ty zawsze wszystko tak czarno widzisz.Kłopoty to teraz ma każda firma i do puki jest wypłacalna to jest wszystko ok.Odrobina wiary też jest potrzebna,bez niej nie da się żyć.Jeśli chodzi o stronkę to fakt tę żałobę mogli by już z ciągnąć.Admin czy możesz się odnieść do postu Poldo.Ciekawa jestem co Ty na te zarzuty masz do powiedzenia.
Link to comment
Share on other sites

To fakt wyplacalna jest... (chyba;)), ale odkad administator zdecydowal o zmiejszeniu wartosci miali pkt z 5 do 1, tak jak mowilem reklamy punktowe upadly. Kiedys byla to najlepsza firma do reklamy, kazdy obieral pkt. maile oraz klikal w bannery - teraz wszyscy to kasuja bo nie wiedza, ze tutaj wymienic je na reklame juz sie ich nie da, no chyba ze ktos lubi klikac pol roku a potem puscic reklame ktorej i tak prawie nikt nie bedzie sie interesowal bo wiekszosc ludzi kasuje juz maile pktowe ktore najczesciej maja wartosci 1pkt. No ale skoro mowisz ze ja fanazjuje... to coz, napsiz jaka jest prawda wobec - jaka rzeczywistosc?. Co do strony to juz pomijajac ta wstazke zalobna, po zalogowaniu ciagle oteiraja sie popupy - kiedys ich nie bylo, teraz gdy chciem sie zalogowac i wyklikac platne linki musze liczyc sie z ciagle otiwerajacymi sie z niechcianymi popupami. Takich malych mankamentow robi sie coraz wiecej... i uwazam ze polityka WM jest szkodliwa. Nie mowie ze firma jest nie uczicwa, albo ze jest zla - mowie ze polityka jaka jest relizowana przy prowadzeniu jej jest coraz gorsza, bo kiedys byla to moja ulubiona polska firma.

 

PS. Pozatym w swiecie GTPR robie juz od bardzo dawna i wiem kiedy strona sie rozwija a kiedy zmierza w przeciwna strone...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ostnio jest barzdo kiepsko w firmie maile z akase sa sporadyczne, a eklama jest prawie zerowo efektywna(o refow z platnnego maial do wszsytkich i 1 ref z pounktowego:(no noramalnie straszne

Apeluje do Ciebie drogi adminei zrob cos z imperium reklamy, zeby znowu tka jak kiedys byla jedna z najlpeszych poslkich firm

mam do tej firmy wileki sentyment i neichcialbym zeby przestaal istniec

pozdrawiam wszystkich z ir

Link to comment
Share on other sites

Ja sie ciesze ze udalo mi sie sprzedackonto w tej firmie - o tym ze jest z nia coraz gorzej niech swiadczy to:

 

konto w IR majace ok 500 poleconych kupilem jakies pol roku temu za 460 pln, teraz sprzedalem to konto z tym ze liczba poleconych dzieki nieustannej reklamie wzrosla do ok 1000 - wylicytowano za nei tylko 405 pln.

 

To chyba znak ze ludzie traca wiare w IR.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use