Jump to content

Moje konto.


Grazia
 Share

Recommended Posts

Czy ja mogłabym dostać wkońcu jaką odpowiedź co z moim kontem.Już pisałam na poprzednim forum na ten temat,ale nadal nie wiem jak to możliwe żrby się zapisać i mieć odrazu minus przy końcie.Jak mi tego nie wykasujecie to biorę zabawki idę na drugie podwórko.Nie będę klikać w nic za darmo.Landryna stracisz poleconego jak mi tego nie zlikwidują.
Link to comment
Share on other sites

Niby czemu mamy likwidowac. No coz jak sie klika w cheat linki to kasy ubywa. Nie twierdzimy ze jestes oszustka, ale przez przypadek zdarzylo ci sie kliknac w link testowy stad owa ujemnosc. Prosze uwazac nastepnym razem w co sie klika a nie robic smrodu wokol firmy.
Link to comment
Share on other sites

To chyba sen.Jak mogłam kliknąć w chat link jak weszłam na stronę i kliknełam w baner za punkty by sprawdzić jak zawsze to robię potem wracam do konta patrzę a tam minus.To jakaś paranoja.ten link cheat to jest zawsze na końcu i jeszcze umię czytać i mam bardzo dobry wzrok.Zresztą pisałam o tym od razu na tamtym forum.Early to do Ciebie pisałam.
Link to comment
Share on other sites

Niestety wszystko zostalo dokladnie sprawdzone i wynika iz 3 razy kliknieto w ten cheat link, a wiec w zasadzie powinnas juz dostac bana za oszustwo. Kiedy w porannym wypadku z kwota na koncie jednego z naszych czlonkow byla kwota ujemna rzeczywiscie byla to nasza wina i ja naprawilismy. Tu napewno nie ma naszej winy. Noi do mnie na tamtym forum nie pisalas, bo ja jestem WM-em od wczoraj a na tamtym forum wogole sie nie rejestrowalem, wiec nie mialem mozliwosci jak z Toba rozmawiac, ale to tylko podwaza prawdomownosc Twoich zeznan.

 

@ nie przejmujcie sie tym co tu pisze :) sprawa zakonczona i tyle ! // kuleysz@n :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use