Jump to content

Nagle nie wchodza mi linki od mail'i php


Anonymous
 Share

Recommended Posts

kiedy klikam na link ktory jest dolaczony do mail'i php, stronki mi nie wchodza, za to pojawia sie tego typu ostrzezenie:

"Warning: mysql_query(): Unable to save result set in /home/early/public_html/site/petrack.php on line 28".

mozliwe ze to jakis banal ale nie wiem o co chodzi....

prosze o pomoc

 

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Witaj

 

W wszystkich dzisiaj wyslanych mailach wyskakuje blad :

 

"Warning: mysql_query(): Unable to save result set in /home/early/public_html/site/petrack.php on line 28".

 

Postaramy się naprawic blad najszybciej jak to będzie mozliwe!.

Wszystkie wyslane dzis maile, po naprawieniu usterki zostana ponownie wyslane :)

W zwiazku z zaistniala aktualnie sytuacja, na moment wstrzymujemy wysylanie maili :(

Przepraszamy za klopot :(

 

Pozdrawiamy

Kuleysz@n & Strenq.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo przepraszam, ale najszybciej to znaczy kiedy?? Jak tmy ktorym ewentualnie dziala, tz. jak Ci zdaza nam wyklikac linki , czy wtedy co te linki zostana zasypane 100 innych maili z innych firm i nie mozna ich bedzie znalezc, sorry za zdenerwowanie, ale mam ciezki dzien...
Link to comment
Share on other sites

Najszybciej czyli juz jest naprawiony ;) W stare maile niedzialajace mozecie klikac, za chwile przyjda nowe z zadoscuczynieniem. Co do nie pojawiania sie niczego (pustej strony) byl to efekt naprawiania usterki - ktorej nie da sie naprawic w sekunde ;) Poki co wszystko jest w porzadku i mam nadzieje ze tak pozostanie.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use