Jump to content

TO JEST LINKOMANIA ??


kikokiko
 Share

Recommended Posts

Przecież pisze tak

 

Tu możesz podawać linki do ciekawych stron www. Zakaz dawnia linków do stron z nielegalnymi grami, programami oraz muzyką.

 

A gdy się wejdzie to widzi się totalny chaos...

 

Ja bym to podzielił na kilka kategorii, takich jak np:

-Wasze stronki

-Pomoc w tworzeniu stron PHP, HTML itd

-Do oceny

-Rozrywka

 

No i jakieś tam jeszcze XD

 

Co o tym sądzicie, bo tak jak jest teraz być nie może ( a przynajmniej niepowinno :P)

Link to comment
Share on other sites

No ja wiem do czego służy ten dział, tylko dlaczego wszystko jest pomieszane ? przez to niemożna się połapać...

Dajmy na to że szukam czegoś śmiesznego...i żeby to znaleść, muszę przeczytać wszystkie tematy, a nie powiem że co niektóre nic nie mówią o zawartości.

Ja bym tu wszystko pokatologował XD

Link to comment
Share on other sites

kikokiko-wiec tak twoja stronka myslalem ze sie zapowiada na ciekawa bo banerek naet taki sobie, ale jak wlazlem na strone to sie przerazilem. Zajmij sie lepiej dopracowaniem stronki. A co do działu to myśle ze się nie opłaca go tworzyć gdyż każdy wwalał by linki twierdzą ze ta strona jest dla niego ciekawa. Od tego jest pod kufelkiem piwka, Albo linkownia tam podawaj ciekawe linki.
Link to comment
Share on other sites

Co do stronki, to w związku z ograniczeniami servera, grafiki na niej brak ( w pierwotnej wersji była), a szukając pomocy na forum (co do ciekawych kodów html i java) takowej nieznalazłem...

 

A co do działu ?? eeee?? czy ja jakiś dział chciałem tworzyć ?? ja tylko sugerowałem, aby wszystko było uporządkowane jakoś...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use