Jump to content

!!!!STOPKA!!!!


kikokiko
 Share

Recommended Posts

Czy niesądzicie, że wymiar grafiki w stopce powinien być określony....tzn jego max wielkość....

Ja jak na mój gust mam za długą...ale że nie ma wzmianki o tym w regulaminie, to narazie ją zostawię....

 

Jeśli jednak wzmianka taka gdzieś jest, a ją przeoczyłem(chodź cały regulamin już prawie na pamięć znam), to błąd swój poprawię(mam nadzieję że bez niepotrzebnych punktów karnych)

 

Myślę jednak że trzeba ustalić wielkość....bo co by było, jak by ktoś sobie dał grafike o wielkości 800 na 600 pixeli... ?? ludzie której takie rozdzielczości używają, by mieli niezły wałek...

 

Piszcie :)

 

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

P.S. poprawcie ten błąd w regulaminie

5. Zakaz umieszczania w postach treści prywatnych rozmów i korespondencji. Zakaz ten obejmuje rozmowy prowadzone przez komunikator (GG, Tlen i.t.p.), wiadomości otrzymywane na PW i treść prywatnej korespondencji mailowej. - punkt obowiązuje od 24.02.1005r.

 

Mały, ale jest :)

Link to comment
Share on other sites

kikokiko- nie uważasz że to forum ma swój wiek i swoją tradycje. 1005r- forum myśle że nie powsatało tego dnia.

O co ci biega ?

Owszem tradycje ma, ale błąd chyba można skorygować.

 

 

sprzeciw.

Uważam że to czyjiś problem czy widzi stopke czy nie lub problem osoby co ma stopke czy wszyscy ją widzą.

 

Jak niemożna widzieć czegoś o rozmiarach 800px/600px

 

Miejmy nadzieję, że Admin podejmie właściwą decyzję :) jaka kolwiek ona będzie XD

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use