Jump to content

E-PIENIADZE.TK


JoNT
 Share

Recommended Posts

Witam,

wlasnie uruchomilem swoja strone o zarabianiu w internecie. Prosilbym o ogladniecie i rzetelna ocene. Kazda konstruktywna uwage chetnie przyjme.

 

Nie wszystkie dzialy na stronie jeszcze skonczone, ale to kwestia kilku dni. Na stronie nie ma Polskich znakow, ale jest za to pewnie duzo bledow ortograficznych :D Adres:

http://www.e-pieniadze.tk

 

lub

 

http://www.epieniadze.boo.pl

 

Pozdrawiam i z gory dzieki

Link to comment
Share on other sites

E-gold jest jak najbardziej profesjonalnym Bankiem Internetowym z ktorego korzystaja miliony ludzi i firm

Raczej MB pasuje do tego opisu...

Ja bym dodal screeny do opisu zalozenia konta.

 

<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1250">

Bez komentarza...

 

od razu obsraj ta strone

Niezbyt profesjonalny komentarz....

 

rejestrujac sie wpisuj albo prawdziwe dane albo takie ktore bedziesz pamietal, unikniesz niepotrzebnych klopotow.

A czemu nie prawdziwe? Chcialbym dodac, ze w ten sposob naklaniasz do oszustwa.

 

Ale ogolnie stronka mi sie podoba. Tylko te male wpadki...

Link to comment
Share on other sites

no wiec:

1) kwestia gustu, a screeny z czasem beda

2) nie wiem o co chodzi z tym kodowaniem znakow, pewnie o polskie znaczki, ktorych i tak nie ma na tej stronie. Tak w ogole to sie znam zbyt dobrze na robienu www, wiec wybaczcie

3) hehe, rzeczywiscie nie zbyt profesjonalnie, zmienione juz :D

4) racja, moj blad, poprawione

5) to sie ciesze ze chociaz troche sie podoba, a odnosnie wpadek, to wlasnie dlatego prosze o opinie ;) zeby je znalezc i usunac

Link to comment
Share on other sites

Na pierwszy rzut oka całkiem całkiem (troche za monotonne kolory). Wyłapałem takie błędy:

Po pierwsze:

W wyjasnieniu piszesz tak:

 

w naszym serwisie skupiamy sie praktycznie tylko na zarabianiu poprzez ogladanie stron

 

a chwilę później nie wiadomo skąd tak:

 

Zbiera sie grupa internautow (czlonkowie systemu) a WM systemu pozyskuje reklamodawcow i rozsylane sa maile do wszystkich czlonkow

 

Zdecyduj się czy "skupiamy sie praktycznie tylko na zarabianiu poprzez ogladanie stron" czy na GPTR :)

 

Dalej piszesz:

 

Tak np. w polskich systemach nie akceptuje sie kont typu *@interia.pl / *@wp.pl

 

Otóż wcale nie prawda. Ja mam konto na wp z ktorego korzystam w firmach GPTR i nie ma żadnego problemu - proponuje poprawić.

 

Po trzecie (pewnie napiszesz że się czepiam) :) :

 

2) Pojawi sie strona z regulaminem, kliknij na "I Agre"

 

powinno być I Agree :) (jedno 'e' więcej) :)

 

I dalej:

 

Firm, ktore placa za klikanie jest w internecie naprawde duzo, ale troudno jest znalezc te naprawde dobre. Ja krece sie w swiecie GET PAID od ok 1 maja 2005 i

 

Ja bym się nie przyznawał, że tak krotko bawię sie w GPTR (automatycznie jesteś dla mnie mniej wiarygodny, bo co możesz wiedzieć jeżeli nie jesteś w temacie nawet 1 miesiąc)

 

I dalej:

 

-) jezeli ktos pisze ze mozna zarobic ogromne pieniadze (nawet 10$) jednego dnia, to od razu obsraj ta strone. Nikt nie jest na tyle hojny zeby placic ludziom takie pieniadze.

 

Jak w poprzednim poście "obsraj ta strone" to nie zbyt profesjonalne wyrażenie :) .

 

I dalej:

 

-) rejestrujac sie wpisuj albo prawdziwe dane albo takie ktore bedziesz pamietal, unikniesz niepotrzebnych klopotow.

 

WPISUJ TYLKO PRAWDZIWE DANE !

 

I dalej:

 

-) mozesz miec problemy z odbieraniem maili na kontach onet.pl, wp.pl, interia.pl itp. (osobiscie proponuje konto na tenbit.pl

 

o tym pisałem już wyżej

 

Ok no to tyle :)

 

Jeszcze jedna uwaga. Lepiej nie stosuj ramek, to nie jest zbyt dobre rozwiązanie. Lepiej zastosować tabelki

 

W zamian za tak obszerną analizę prosze o ocenę mojej strony http://www.Praca-W-Necie.prv.pl . Ocene możesz wpisać w osobnym temacie: 'www.Praca-W-Necie.prv.pl' w dziale linkownia.

 

Pozdrawiam

SirRoman

Link to comment
Share on other sites

- Zrób coś z logiem (żeby napis nie był zasłonięty)

- Fajnie by było jakbyś jednak używał polskich liter

- Te podwójne suwaki na stronie są strasznie denerwujące.

- Uzupełnij jak najszybciej braki na stronie (Money Bookers, wypłaty, itp.)

- Dział wspomóż stronę to już jest totalna masakra, ułóż te bannery jakoś porządnie

- No i oczywiście dopracuj angielską wersję strony

+ Ciekawa szata graficzna, całkiem dobrze się czyta (wcale nie jest za szaro)

Ogólnie rzecz biorąc, jak popracujesz trochę nad tą stroną, to może wyjdzie z tego coś porządnego, narazie masz 3.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use