Jump to content

e-skarbiec.net Zapraszamy do oceny i sugestii.


qgito
 Share

Recommended Posts

Po dlugich, nieprzespanych nocach, razem z TheBillem skoczylismy "dzieło".

 

Serwis jest dopiero co "wyjęty spod dłuta" więc ma zapewne jeszcze jakieś błędy czy to merytoryczne, czy techniczne, czy chociąż ortograficzne (o zgrozo). Dlatego prosimy Was, że jeżeli jakiekolwiek zauważycie to mówcie, chętnie poprawimy .

 

Co do samej strony to robiłem ją od podszewki, zarówno grafike jak i html jest własnej roboty, a zaznaczam ze nie jestem w tym profesjonalista i dopiero sie zaczynam wszystkiego uczyc, dlatego ze strony jestem dumny, zreszta osobiscie mi sie ona podoba. Może nie sa to tak profesjonalnie zrobione serwisy jak chociązby zarabiaj.net czy pianiadz.net, ale z tego co wiem to oba sewisy byly tworzone przez profesjonalnych grafikow na zamowienie . Ponadto nie chcielismy robić kolejnego serwisu podobnie wygladajacego i mysle ze sie nam to udalo.

 

Z samym serwisem mamy duze plany, będzie on stopniowo przebudowywany, ulepszany i rozbudowywany, moze i z czasem przyjdzie czas na jeszcze lepsza oprawe (powiem szczerze ze zainteresowala mnie zabawa z grafika i tworzeniem stron inter. i moze kto wie co z tego kiedys wyniknie.... ale to nie zapeszajmy), zobaczymy

 

Teraz jestesmy na etapie reklmy w internecie- katalogi, toplisty, płatna reklama itd, itp (heh nawet nas jeszcze nie ma w google ale juz niedlugo ).

 

Dobra to tyle narazie chciałem powiedzieć

 

Zapraszam do oceny i sugestii

 

http://e-skarbiec.net

 

pozdrawiam

qgito

Link to comment
Share on other sites

e-skarbiec ...a co to jest :zeby: :zeby: :zeby:

 

Moze najlepszy to serist nie jest ale , wyrobi się :zeby:

To jest dziecko moje i Qgito , matka niestety nie znana :zeby:

 

 

Interwuje mnie najbardziej co myślicie o rankingu firm, bo wiem , że super nei jest , może macie jakiś pomysły???

 

a jak ktoś chce dac ocene poniżej 7 na 10 to niech się tu nei wypowiada!!!

Joke :zeby:

 

 

i Jeszcze jedna bardzo wazna sprawa!!! Szukamy sponsorów na darmową reklamę, będziecie widniec w sekcji honorowej naszego forum :wink: Więc zapraszam webmasterów polskich firm , magnatów medialnych, żebaraków , maniaków getpaidowych i tych , którzy nei mają co robić z kasą , pamiętajcie to nei byle jaki serwis , tylko e-skarbiec.net TheBilla i pana Qgito : wink:

 

 

PS: Och co ja widze GKS jest w pierwszej lidze!!!

NIE WALCIE W CH... , GKS DOBRZE SIĘ BUJA :wink:

Link to comment
Share on other sites

Mnie przypomina to zdeka pieniadz.net. Może dlatego ze czytalem wzdłuz i wszerz cały serwis pieniadz net i dlatego sie pewnie mi kojarzy a tak pozatym to rozwincie te dzialy o screeny bankow itp. :wink:

 

"(najczęściej niewidoczny, wal śmiało)"

 

Na stronce w dziale kontakt napisałeś. Profesjonalnie, "wal śmiało". Może byś zastosował profesjonalniejsze słownictwo, a nie jakieś typowo prowincjonalną wioszczyznę. :wink:

 

P.s Włożcie więcej pracy w opisy, bo narazie jest tego mało. Jest was dwóch i robicie jedną stronke i dopracować strony nie możecie niż ktoś kto robi strone w pojedynke, sam. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Mnie przypomina to zdeka pieniadz.net.

też mi troszkę moje przypomina, a w dodatku 4 osoby podesłały mi linki do waszego serwisu pisząc to samo... ale jest to tylko podobieństwo, nic więcej więc spoko, nie mam żadnych zastrzerzeń :)

Link to comment
Share on other sites

Stronka niezla, ale bez jakichs specjalnych rewelacji.

 

Mnie logo się nie podoba, w szczególności kolorystyka. Jakoś to się nie zgrywa ze sobą.

 

P.s nie obrażajcie się ale jak miała być ocena surowa to i jest. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Mnie przypomina to zdeka pieniadz.net. Może dlatego ze czytalem wzdłuz i wszerz cały serwis pieniadz net i dlatego sie pewnie mi kojarzy

 

A gdzie w czym Wy widzicie podobienstwo, bo ja nie mam pojecia. Chyba nie w grafice :lol:.

Wszystko tworzylismy sami! Nie mowy o jakim kolwiek kopiowaniu jakich kolwiek elementow. Ja tez czytalem cale pieniadz.net, tak samo jak czytalem cale zarabiaj.net co nie znaczy ze cokolwiek kopiowalem! Jestem bardzo ciekaw jakie to niby podobienstwo?

 

P.s Włożcie więcej pracy w opisy, bo narazie jest tego mało. Jest was dwóch i robicie jedną stronke i dopracować strony nie możecie niż ktoś kto robi strone w pojedynke, sam. :wink:

 

Na wszystko z czasem przyjdzie czas. Na razie mozna rzec ze to prototyp.

Link to comment
Share on other sites

Mnie przypomina to zdeka pieniadz.net. Może dlatego ze czytalem wzdłuz i wszerz cały serwis pieniadz net i dlatego sie pewnie mi kojarzy

 

A gdzie w czym Wy widzicie podobienstwo, bo ja nie mam pojecia. Chyba nie w grafice :lol:.

Wszystko tworzylismy sami! Nie mowy o jakim kolwiek kopiowaniu jakich kolwiek elementow. Ja tez czytalem cale pieniadz.net, tak samo jak czytalem cale zarabiaj.net co nie znaczy ze cokolwiek kopiowalem! Jestem bardzo ciekaw jakie to niby podobienstwo?

 

P.s Włożcie więcej pracy w opisy, bo narazie jest tego mało. Jest was dwóch i robicie jedną stronke i dopracować strony nie możecie niż ktoś kto robi strone w pojedynke, sam. :wink:

 

Na wszystko z czasem przyjdzie czas. Na razie mozna rzec ze to prototyp.

 

edit: jn2004 nie wyswietla Ci sie logo na stronce, bynajmniej u mnie w operze sie nie pokazuje.

Link to comment
Share on other sites

jn2004 nie wyswietla Ci sie logo na stronce, bynajmniej u mnie w operze sie nie pokazuje.

Pewnie chwilowe problemy z serwerem, mi pod Firefoxem i IE wszystko cyka. Mam nadzieję ze się nie mylę ze chwilowe ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use