Jump to content

Tunerki


gacek04
 Share

MAsz tuner ferguson??  

7 members have voted

  1. 1. MAsz tuner ferguson??

    • TAK
    • NIE
    • Nie długo bede miał
      0


Recommended Posts

Ty pusty człowieku wpier...aj stąd bo nawet nieczaisz co piszemy !!

Nie wtrącaj się w moje temty bo większego hama od ciebie na tym forum chyba niema nawet forum niepotrafisz rozkręcic i wileki z ciebie parktykant :576: .

Jak jesteś taki mądry rozkręc to forum i idź na modka i pilnuj porządku tak jak c4ash

Link to comment
Share on other sites

Nioe no teraz erosiku to mnie teraz nieźle rozbawiłeś naprawdę kolego...

 

Myślisz, że pisząc takie kompletne głupoty, typu konkurs: rozkręcisz foru, albo robienie z siebie idioty, pisząc, że ktoś kupił od maxszmelc za 100 $, spowoduje, że rozkręcenie forum?

 

Tak, ale:

 

1. Powinieneś otrzymać ostrzeżenie

2. Czytałem 10 razy twój post, żeby zrozumieć o co w nim chodzi

3. Myślisz,że jak z Ciebie taki fachowiec to jesteś Boski Eros jak u szuwiego nie mogłeś wytrzymać? :D

Link to comment
Share on other sites

Nioe no teraz erosiku to mnie teraz nieźle rozbawiłeś naprawdę kolego...

 

Myślisz, że pisząc takie kompletne głupoty, typu konkurs: rozkręcisz foru, albo robienie z siebie idioty, pisząc, że ktoś kupił od maxszmelc za 100 $, spowoduje, że rozkręcenie forum?

 

Tak, ale:

 

1. Powinieneś otrzymać ostrzeżenie

2. Czytałem 10 razy twój post, żeby zrozumieć o co w nim chodzi

3. Myślisz,że jak z Ciebie taki fachowiec to jesteś Boski Eros jak u szuwiego nie mogłeś wytrzymać? :D

 

Śmiech to zdrowie a na forum go tutaj nie widać zbyt często. No konkursów nie widziałem żęby eros robił. A jakby były to jaka nagroda bedzie, mówcie odrazu??? A maxszmal kupił anonimowy wielbiciel firmy.

Co do tego Tak

1. Wkurzył się logiczne. Nie wypił Wina firmy wino i go poniosło.

2. Ja czytałem raz. Miałem translator który mi przetłumaczył to bezproblemowo. Chcesz taki mieć napisz do mnie a moge ci go okazyjnie dać.

3. U szuwiego nie wytrzymał, wiesz upały mocne słońce brak kobitek. To chłopaka demoralizuje jak tego nie ma. :razz: On potrzebuje rozrywki. :roll:

Link to comment
Share on other sites

erciot popatrz człowieczku na tym forum nie trawi cię 95% użytkowników..

a twoje posty cięzko zrozumiec bo piszesz je w gówniarski sposób że chyba tylko taki tępy osobnik jakim jesteś rozumię te pierdoły.

Zapewniam cię że większośc ich nie rozumie...... ale żyj w tym swoim małym, zasranym świecie i ciesz się że masz fachowca na emoney bo tylko chyba na to cię stać a co do twoich wulgarnych wypowiedzi w moim kierunku to nie bedę ich komentował bo to świadczy o tym jaki jesteś nie dorozwinięty i głupi. .. a nie czepiaj się modów bo ty nim byłeś i jedyną poprawną rzeczą jak zrobiłeś to było ukaznie własnej głupoty i dawanie bezsensownych upomnień... tak ci dobrze szło to dlaczego nie jesteś modem?? odpowiedz jest prosta: BO SIĘ NIE NADAJESZ!!

tyle w twoim temacie nie mam zamiaru znizać się do poziomu który reprezentujesz....

Link to comment
Share on other sites

od rozkręcania tego forum Erosie są admini i zarządcy tego forum więc nie wiem dlaczego ty powierzyłeś sobie tą misje....... i nie czuje się żadnym cwanakiem bo nim nie jestem. Poprostu nie lubię gdy ktoś zachowuje się po chamsku i uważa że jest mistrzem we wszytkim! To mnie drażni i dlatego reaguje.. ;)
Link to comment
Share on other sites

Wiecej małp ,dziwków , słoni ird niż normlanych

 

Dziwków? co to kurcze jest? :lol:

 

rokzecie to forum

 

Od promowania forum są administratorzy... A jesli ty sobie powierzyłeś taka misję to bożesz ty mój... Niech Bóg ma wszystkich użytkowników tego forum w Opiece :P

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
bez obraz ale czuje się jak w jungli na tym forum.

Wiecej małp ,dziwków , słoni ird niż normlanych.

Cashmaniaku i juniorze rokzecie to forum jak jestescie takie cwaniaki.

 

no to co ty tu jeszcze robisz? nikt cie tu na siłe nie trzyma przeciez...

Link to comment
Share on other sites

ja bym powiedzial: jesli odejdziesz z pewnoscia podniosłoby to poziom forum i moze czesc osob by tu wrocila.

 

nie byloby tak zabawnie? a co to forum przedszkolakow gdzie liczy sie zeby bylo smiesznie i wesoło? rozumiem jesli zartowalbys na poziomie z czego faktycznie mozna byloby sie posmiac... ale takiego zartu na twoje 2500 postow jeszcze nie widzialem...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use