Jump to content

kasa pocztą


czochracz
 Share

Recommended Posts

mam takie pytanko, mianowicie nie mam tam zadnego konta bankowego ani tam konta e-gold ani nic w tym stylu. jesli kasa jest przesyłana tradycyjną pocztą to czy przy odbiorze płaci sie jakis koszt przesyłki (ale chyba nie jesli to jest lekke :P ) i po jakim mniej wiecej czasie by to przyszło....
Link to comment
Share on other sites

jesli kasa jest przesyłana tradycyjną pocztą to czy przy odbiorze płaci sie jakis koszt przesyłki (ale chyba nie jesli to jest lekke :P ) i po jakim mniej wiecej czasie by to przyszło....

 

Daniel wysyłając przekaz potrąci to z Twoich zarobków, co zupełnie Ci się nie opłaca. Przekaz pocztowy kosztuje chyba 3,00zł, na które długo przeciaż musisz klikać.

 

Załóż sobie konto e-gold - to nic nie kosztuje.

 

 

Według regulaminu pieniądze powinny zostać Ci wypłacone w ciągu tygodnia od zażądania + czas przesyłki przez pocztę, czyli jakiś dodatkowy tydzień.

Link to comment
Share on other sites

siemka znowu mam pytanko. jesli otworze sobie konto e-gold i wplacą mi tam pieniazki to jak mam je potem wyplacic zebym je mial tak "przy sobie"

 

 

Po pierwsze - nie pisz dwóch postów pod sobą. Żeby edytować post użyj przycisku ZMIEŃ.

 

Po drugie - pieniądze z e-gold możesz wypłacić za pomocą http://www.kantor.e-gold.com.pl lub http://www.inwestycje.org. Jednak najłatwiejszym sposobem wypłaty z e-gold jest poproszenie kogoś na tym forum, oczywiście w specjalnym dziale, o wymianę. Ty przelejesz komuś swoje pieniądze z e-gold na jego e-gold, a on przeleje Ci złotówki ze swojego polskiego konta na Twoje polskie konto. W ten sposób oszczędzisz na prowizjach. Zachęcam Cię do założenia polskiego konta bankowego z kilku powodów:

 

1. Będzie Ci potrzebne w przyszłości

2. Będzie Ci potrzebne do otrzymywania pieniędzy z e-gold, moneybookers lub od innych użytkowników czy firm get paid

3. Za założenie konta bankowego możesz otrzymać kilkadziesiąt złotych za darmo!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use