Jump to content

Prztdałyby się zmiany ;)


sparks
 Share

Recommended Posts

1. Stopka - gdzie jest moje miejsce na gg i tlena? :<

2. Zmienić emoty :[ Te nie są za dobre.

3. Serwer :o To jest straszne jak długo ładuje mi się te forum

4. Przydałoby się wyczyścić Support firm- pare firm juz nie ma z tej listy :\

 

Na razie tyle... zapewne wszytsko zostanie tak jak jest :/

Link to comment
Share on other sites

1. Stopka? To nie w stopce... ale dam znac Administrator magbag

2. Domyslne dla tej wersji, wielu sie nie podoba, cos moze sie z tym zrobi

3. Problem w tym, ze to moze byc sprawa skryptu. Na tym serwerze jest kilka innych rzeczy, ktore chodza szybko...

4. W toku.

Link to comment
Share on other sites

Do wyrzucenia z supportu firm: Ad-Profit, Best-Mails, Getor-Mails, Velvet-Mails, Ultra-Mails, Tech-Mails - te napewno :)

 

Co to emotek to zaraz zrobie jakis nowy temat, każdy będzie podawał jakie emotki by chciał zobaczyc na forum :o

Link to comment
Share on other sites

Przede wszystkim drobne wyjaśnienie. Jak już wspomniał c4ash i Renoirdaniel ślamazarność forum nie jest spowodowana powolnością serwera. Serwer jest w porządku - na tym samym serwerze jest np. forum cenebit, które też ma sporą bazę użytkowników i postów - a jednak działa szybko. Tyle, że na modyfikacji phpBB by Przemo. Fakt - być może jestem mało obiektywna - i zawsze wolałam właśnie modyfikację by Przemo, ale mój subiektywizm w tym wypadku nie ma znaczenia. Koń jaki jest każdy widzi - forum muli niemiłosiernie ;).

Nie będę wytykać palcem kto upierał się na upgrade do nowej, "lepszej" wersji phpBB plus (może tylko dla porządku dodam, że nie był to Renoirdaniel ;) ). Modyfikacja plusa nigdy do orłów szybkości nie należała - ale ta wersja, która jest teraz na forum to szczyt ślamazarności. Zapewne wynika to w pewnej mierze z błędów dość naturalnych w wersjach beta. Mniejsza o większość - istotne, że forum działa zbyt wolno. Brak różnych opcji - typu GG i porządny panel użytkownika to także domena tej wersji. Jasne, że można doinstalować mody - ale to zapewne jeszcze bardziej spowolni forum. Usiłowałam coś poprawiać - część opcji wyłączyłam - ale efekt jest mizerny bądź chwilowy. Choćby dlatego, że ta wersja uparcie generuje spore narzuty w bazie danych. Musiałabym średnio co godzinę czyścić te niepotrzebne dane w bazie - żeby forum działało nieco szybciej. A i to niewiele by dało - narzut jest też w danych tabel - gdy wgrywałam nową modyfikację naza danych miała wielkość ok. 25 Mb, w tej chwili ma 42 Mb. - to zbyt duży przyrost w ciągu zaledwie 3 miesięcy.

 

Moim zdaniem jedynym wyjściem jest zmiana skryptu. Osobiście optuję za modyfikacją by Przemo. Zmiana na zupełnie inny skrypt byłaby trudniejsza. A poza tym większość dobrych skryptów - typu IPB jest płatna - i to wcale niemało.

Zapewne i przejście na modyfikację Przema będzie wymagało trochę pracy - ale moim zdaniem warto spróbować.

 

To jedynie moje zdanie i propozycja - ostatnio nie jestem zbyt aktywna, a przy tym nie mnie decydować o takiej zmianie. Decyzja należy do najwyższej władzy - ja jestem tylko adminem z przypadku ;).

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
4) Ad-Profit, Getor, Panther, StarCashMails - z tego co wiem a wiecej by wypadało sprawdzić

 

StarCashMails zyje i ma sie nie najgorzej a co najważniejsze wm sie angażuje i zalezy mu na firmie.

 

ad. emotek: sam siedze na tlenie i tesknie do tych z gg. wiec fajnie by bylo zeby przynajmniej tu moglbym sobie znowu przypomniec stare gg-owe czasy :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use