Jump to content

Prowizje na E-Gold


malutki_194
 Share

Recommended Posts

Dostałem wypłate z Hihawki :lol: Pieniazki w kilka minut wplynely na moje konto ale... Mialem tam 0.01$ bo przy wyplacaniu kasy trzeba bylo cos zostawic, dostalem 2,50$ (tak tez jest w historii konta) a moje saldo wynosi 2,46$... Cos tu jest chyba nie tak. Sa prowizje od przelewow ale przeciez pokrywa je wysylajacy pieniadze a nie odbierajacy. Wprawdzie sa to grosze(a wlasciwie centy :wink: ) i nie ma co rozpaczac ale chcialbym wiedziec co tu jest grane. Nastepnym razem moze zniknac wiecej :smile:
Link to comment
Share on other sites

E-gold jak wiadomo jest bankiem, w którym nie trzymamy oszczędności w walucie tylko w metalach szlachetnych. Ich kurs wacha się. Gdy cena złota spada, lub rośnie - odczuwamy to na naszych kontach e-gold. Przypuszczalnie to jest powodem, iż na Twoim koncie jest kilka centów mniej niż oczekiwałeś.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nie mówcie mi że prowizja jest tylko od przelewów, mi codziennie ucieka jakimś cudem ok 3 centy (niby nie dużo ale zbiera się)

Na początku miałem 3$ po 10 dniach już tylko 2.75$ no i co to ma być ??

Rozumiem że kurs złota się wacha ale nie żeby on codziennie spadał (bo by złoto nie miało wartości)

Okradają i tyle !!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

malutki_194:

EG pobiera prowizje na od tego kto otrzymuje kase. wbrew temu co mysli wiekszosc osob EG nie pobiera tylko 1% od przelewów. im mniejsza kwota tym wiekszy % fee.

oto prowizoryczna tabelka przedstawiajaca przelewana kwote / % fee / wartość fee (w $)

 

0.3$ - 6% - 0.02

0.5$ - 5.6% - 0.03

0.7$ - 5.4% - 0.04

1$ - 5.2% - 0.05

1.2$ - 5.2% - 0.06

1.5$ - 4.8% - 0.07

2$ - 3.9% - 0.08

3$ - 3% - 0.09

4$ - 2.6% - 0.10

5$ - 2.3% - 0.12

7$ - 2% - 0.14

10$ - 1.4% - 0.14

12$ - 1.2% - 0.14

15$ - 1% - 0.15

 

 

wiec jesli po przelewie miales 2.46$ to kurs zlota musial pojsc w gore i dodalo ci kilka c.

ktos sie tym martwil, lecz te wahania sa okresowe i nie duze. czasem sie troche traci a po jakims czasie zyskuje, a ze wartosc zlota utrzymuje sie na stalym poziomie nikomu na tym za duzo ani nie ubędzie ani nie przybędzie (chyba ze jakies watrtosci minimalne).

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 8 months later...

no, chyba ze beda takie sytuacje, jak ostatnio, gdy kurs zlota(lub jakiegos innego metalu) w ciagu kilku dni podskoczyl o ponad 50%;

a tak wogle, to mozna chyba trzymac kase na e-goldzie, jako ekwiwalent nie zlota, ale jakiegos innego metalu szlachetnego?

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use