Jump to content

Urodzinowy Mail


Renoirdaniel
 Share

Recommended Posts

Moze nie wszyscy wiedza, ale dzis mamy 11 sierpnia 2005

(przynajmniej wtedy gdy wysylam tego maila :) )

co oznacza ze wlasnie dzisiaj ImperiumReklamy ma swoj pierwszy roczek istnienia :)

 

Przez nawal mojej codziennej pracy nie zdazylem zrobic wszystkiego co mialo dzisiaj Was dzisiaj choc troche zaskoczyc, ale postaram sie jeszcze bardziej by do 1 wszesnia zmiany pojawily sie na stronie.

 

W zmianach ktore oglaszam juz dzisiaj (choc pojawia sie do konca miesiaca) napewno da sie zauwazyc:

- Nowy Design Imerium

- Nowe minimum dla zwyklych uzytkownikow (30zl)

- Nowe ceny reklam i nowe opcje w redemption

- Mozliwosc transferu punktow pomiedzy uzytkownikami

to tyle z moich glosnych slow.. mam nadzieje ze i te bardziej ciche uda mi sie zrealizowac.

 

Chcem abyscie wiedzielic, ze caly czas mysle o ROZWOJU Imperium i poprawie wizerunku.

Znajac jednak codziennosc i obowiazki z niej winikajace nie jest to takie latwe. Mam nadzieje ze okazecie jeszce choc troche cierpliwosci dla swojego adminka ;)

 

Nimniejszym pragne podziekowac wszystkim tym, ktorzy wytrzymali ze mna i z Imperim ten rok istnienia. Ten rok by rokiem zmagan z technicznymi problemami, walkom z uszustami i uczeniam sie na bledach. Dziekuje Wam ze to wytrzyaliscie i zycze Wam zebyscie coraz mniej tych bledow u mnie zauwazali. Jestescie najwspanialszymi uzytkownikami jakich moglem miec. Bo to dzieki Wam codzienie widze ze Imperium jest, zyje i mam nadziejze zyc bedzie jak najdluzej. Zycze Wam wszystkiego najlepszego w Pierwsze urodzinki ImperiumReklamy.com.

 

Powyzsze zmiany dotyczyly zwyklych uzytkownikow. Teraz mam cos dla Was drodzy Reklamodawcy. Oglaszam dla Was "Kulturalny Konkurs". Dla kazdego reklamodawcy ktory zrobi zakupy reklam w IR na przynajmniej 30zl i przy zamowieniu dopisze "Kulturalny konkurs" mamy plyte zespolu "Kulturka" :) Mam nadzieje ze bedzie to mila niespodzianka do Waszych codziennych zakupow :)

 

to tyle z mojego krociutkiego maila :)

Jeszcze raz dziekuje za to ze Jestescie z Nami :)

Link to comment
Share on other sites

PS. Daniel wiekszego banera nie bylo :shock: :?:

 

Zwróć uwagę na napis pod banerem :D

 

 

Ja również dąłączam się do życzeń:

 

-> aby ten i każdy następny rok był czasem rozwoju,

 

-> tak wspaniałych użytkowników jakim ja jestem :D ,

 

-> aby IR stał się niepodważalnym numerem 1 w get paid,

 

-> abyśmy wszyscy obłowili się jak pączki w maśle!

 

 

3maj się ciepło Daniel i oby tak dalej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use