Jump to content

Dla WMów polskich firm


yan111
 Share

Recommended Posts

Podoba mi się ten punkt:

 

Akceptowane są tylko i wyłącznie firmy z jasno przedstawionym minimum do wypłaty.

 

Trochę mnie drażnią firmy pokroju Zaczarowanego Maila - teoretycznie mogą sprzedawać maile do wszystkich po 1 grosz, bo przecież nic na tym tracą - po prostu tego typu firmy psują rynek.

 

Mam tylko pytanie - czy polskich firm nie jest za mało by tworzyć taki ranking i przyznawać odznaczenie? I czy tych wiodących firm nie jest również za mało? Fakt faktem, że te odznaczenie odunie na bok firmy typu Trafka i podobne, ale tak na prawdę to dużego wyboru nie mamy...

 

 

Ogólnie pomysł mi się podoba, strona i zasady przemyślane - jednym słowem: POWODZENIA.

Link to comment
Share on other sites

@reklama2000

malo firm? bym nie powiedzial - do wyboru sposrod pl masz ~40 firm az :| czy to jest malo? :P

 

No w porównaniu z kilku tysiącami firm anglojęzycznych...

 

Nie to, że się czepiam, ale nawet jeśli jest te 40 programów na rynku, to i tak nie jest to dużo. Bo żeby to odznaczenie miało jakąś wartość to ile firm może je dostać. 3? 4? 6? Czy warto robić jakąś akcję, by uhonorowć kilka firm?

 

Pewnie yan111 ma w tym jednak jakiś cel.

 

Niemniej jednak jestem ciekawy, co z tego wyjdzie i jestem pozytywnie nastawiony do tego tematu.

Link to comment
Share on other sites

Rowniez jestem ciekawy co z tego wyjdzie dalej... ale musze powiedziec, ze to dobry pomysl i godny pochwaly. Pomoc, na pewno pomoze. Jesli bedzie program sie rozwijal, ma szanse cos wniesc w zycie gp (moze nawet cos sie zmieni w tym polskim swiatku gp...).

 

Pytanie ktore tu padlo i zostalo bez odpowiedzi: yan111 - sam pracujesz nad ta stronka?

Link to comment
Share on other sites

Czy warto robić jakąś akcję, by uhonorowć kilka firm?

 

Kiedy już te odznaczenie nabierze znaczenia i stanie się rozpoznawalną marką mam nadzieje ze wielu wmów postara się dorównac klasą do nagrodzonych firm. Żeby jednak odznaczenie nabrało znaczenia- muszę być bardzo surowy w ocenie.

 

Nagrodzona jest już pierwsza firma - PlanetaKasy. Do niczego nie mogłem się przyczepić, widać że jaqub (wm) zna się na rzeczy, ma łeb na karku i przede wszystkim szanuje swoją firmę.

 

Pytanie ktore tu padlo i zostalo bez odpowiedzi: yan111 - sam pracujesz nad ta stronka?

 

Owszem, ale na pewno wezmę kogoś do pomocy jesli nie będę się wyrabiał :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use