Jump to content

Emoney is dead :(


strenq
 Share

Recommended Posts

Z przykrością muszę to stwierdzić. Nasze ukochane forum jest bliskie wyginięciu. Obecnie wygląda ono nie jako forum najbardziej aktualnych tematów w świecie GP tylko może już służyć chyba jedynie jako muzeum. Eros przestał pisać, ja przestałem pisać został sam reklama a gdzie reszta? No forum wchodzi pełno ludzi ale nikt nie pisze nic. Może czas to zmienić.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przede wszystkim nalezy zachecic ludzi do pisania - zarowno tych ktorzy odeszli jak i tych ktorzy wchodza na forum, czytaja ale nic nie pisza, noi przede wszystkim zachecic poczatkujacych klkaczy do pisania. Coz forum dziala szybciej ale postow jakby coraz mniej...
Link to comment
Share on other sites

Streq ja się ucze a myślisz ze co wszystko na mojej głowie wracam do domu o 17:00 ucze się nie wiem ile.

Jesli chcecie moge robić newsy mogę być aktywny.

Lecz to wymagą też waszych pytań i postowań pod moimi newsami.

Zadawajcie prosze pytania ja postaram się odpowiadać jak tylko sięga moja wiedza.

A tak wogule 2 porpozycja to.

Usunąć użytkowników takich jak wichura , frontside.

Link to comment
Share on other sites

Jn, moze zaczniesz sie udzialac? :D

 

A co do reszty dywagacji.. no coz, to Renoirdaniel jest wciaz szefem i przekaze mu info. Zapewne sie ucieszy, ze ma tak oddanych membersow. Co dalej z tego wyniknie, postaram sie poinformowac... lub zrobi to za mnie sam szef :).

Link to comment
Share on other sites

A na modów tak bym nie najeżdżał - działają szybko, sprawnie i niesamowicie skutecznie :diabelek:

 

Uwielbiam samokrytykę :D

 

Tak na poważnie - nie ma tu zbyt dużo moderatorskiej roboty póki co, ale zapamiętajcie moje słowa - jeszcze wiele nieprzespanych nocy przede mną z powodu mnogości karniaków do wystawienia i setek tematów do moderacji...

 

BTW jn2004 - gratuluję awansu na FVC =D>

Link to comment
Share on other sites

sam szef ma plan... o ktorym wiedza moderatorzy i niedlugo mam nadzieje dowiecie sie Wy

 

zakonczyla sie pierwsza faza zbiorki pieniedzy na ten plan - i moge Wam powiedziec ze dzieki naszym Wspanialym moderatorom to sie juz udalo..

 

co z tego wyniknie - wkrotce

 

Nie badz taki tajemniczy... ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use