Jump to content

Emoney is dead :(


strenq
 Share

Recommended Posts

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dziś pan wichura dostał zjebke ;p i nic kompletna olewka:D

Mam propzyjcje usunąc wichure , frondsite i dnb8 którego lubie usunać z swoich stanowist i zamiast nich :

Sm : strenq modek bartu oczywiscie ja też niepogarze zadnym z tych stanowisk.

 

strenq nie bedzie bo wtedy by doszlo do wojny z forum szuwiego i kilka niepotrzebnych banow bym rozdal :P :lol:

Link to comment
Share on other sites

Heh ale na jego miejscu chcialbym sobie znalezc jakis przerywnik w ciaglym przeijaniu malucha Pampersami :p

 

Tylko powiedz to mojej zuzi zeby sobe zrobila przerwe w robieniu w pamperuchy ;) jak cie wyslucha to ja moge byc tutaj :D

 

bdw: tak wyglada moja malutka ślicznotka :D

http://kontabankowe.net/grafiki/zuzia1.JPG

http://kontabankowe.net/grafiki/zuzia2.JPG

Link to comment
Share on other sites

na poczatku chcialbym zaznaczyc ze nei jestem jakos uczuciowo zwiazany ani z EM ani z VC , zaczynalem tutaj, teraz glownie siedze na VC.

 

Wg mnie upadek emoney to nie kwestia skryptu, raku aktywnosci modow czy innych wymienianych u czynnikow.

 

Po prostu przez ostani rok Vc poszlo do przodu a EM wrecz przeciwnie - piszac na VC posta z jakas oferta (glownie autosurfy ) w 1 dzien mam do 10 odpowiedzi - i mozna cos z tym zrobic - tu - na EM mam 10 wyświetleń :( ....

 

 

Mam wrazenie ze EM zeszlo bardziej w strone forum dyskusyjno towarzyskiego odchodzac od tego co wg mnie jest glownym celem czyli zaraiania.

 

 

dopoki to sie nie zmieni, nie zwiekszy sie aktywnosc uzytkownikow to nie ma sensu inwestowac w nowy skrypt czy dawac nowym ludziom uprawninia op'a.

Link to comment
Share on other sites

dziś pan wichura dostał zjebke ;p i nic kompletna olewka:D

Mam propzyjcje usunąc wichure , frondsite i dnb8 którego lubie usunać z swoich stanowist i zamiast nich :

Sm : strenq modek bartu oczywiscie ja też niepogarze zadnym z tych stanowisk.

 

i doszloby do sytuacji gdzie stosunek osob aktywnie wypowiadajacych sie na forum do ilosci modow wynosilby 1:1 :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use