Jump to content

Emoney is dead :(


strenq
 Share

Recommended Posts

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dokładnie, skrypt moze być i za 2000zł... wg. mnie funkcjonalnos obecnego wystarcza, chcoiaż nie jestem zwolenikiem phpBB (o wiele bardziej lubię IPB, niestety juz płatny) myśle że lepiej by było zainwestowac w promocję forum niz oskryptowanie, po prostu mało ludzi sie wypowiada, wiec nowi tez nie pisza tematów bo po co ? wolą napisac gdzie indziej bo więcje użytkowników, szybciej i wiecej odpowiedzi. niestety taka prawda...
Link to comment
Share on other sites

Wesol działa i to ładnie -> stopka :) To dopiero trzech ludzi, ale myślę że z dnia na dzień będzie lepiej. Wcześniej wszyscy byli rozbici. Jak się zbierzemy do kupy większą ilością to pokażemy temu "jednynemu niezależnemu forowi o GP" kto tu rządzi :P
Link to comment
Share on other sites

A pan mgr c4ash tez coraz rzadziej na forum :)

Gdyz nie lenie sie juz (studiuje), ale dostalem prace - 6 dni w tygodniu, dyzury 8, 12 i nawet 16 godzinne... to moze wykonczyc. No i nie pozostaje duzo czasu na forum. Ale wezme sobie do serca, to co powiedziales w innym temacie - 5 minut na forum i troche aktywnosci. Moze nie od dzis, ale... :wink:.

 

 

a skrypt jest w stanie przyciągnąc ludzi ? ...

Decyzja o przejsciu na nowy skrypt byla podjeta przez tragiczna wersja obecnego phpBB. Po prostu wszystko wskazuje na to, ze to ten skrypt powoduje tak tragiczna szybkosc... Pozatym bylo i jest kilka rzeczy do poprawki... ale to tak przy okazji :D

 

A jak forum bedzie szybciej chodzic, to moze wiecej osob zacznie tu zagladac.. no i moze sie ruszy (mam nadzieje).

Link to comment
Share on other sites

Widać że jednak na 5 minut można wejść. A po pracy jak sam robiłem przez wakacje to też mi się nie chciało za bardzo pisać na emoney i klikać, bo po 10h cięzkiej pracy fizycznej wylem wyrabany jak koń po westernie :) Noi tak wogole cos ruszylo - od wczoraj od 24 az 45 nowych tematow! :)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Przeczytałam wasze lamenty.

To,że forum ledwo zipie to fakt,ale jeśli ma być naj... to piszcie coś o nowych firmach.

Przeszukałam całe forum i nic nie znalazłam na temat np..ezarobek.info

Jak tu nie ma to musze szukać na innym forum, a tak zostawiłabym tu posta z pytaniem co mnie interesuje.

Acha jeszcze gdybyście wchodzili na inne fora i zostawiali tam swoje posty/w sekcjach fachowych/ z reklamą tego forum napewno nie jeden klikacz odwiedziłby Was częściej.

Link to comment
Share on other sites

w IR udalo mi sie wreszcie zrobic kilka porawek (niestety grafika nadal lezy odlogiem). Magbag niedlugo zacznie testy nad nowym skryptem.

Teraz prosba o pomoc osoby ktora zna sie na flashu. Potrzebna bedzie mi krotka animacja promujaca Forum (okolo 10 sekund). Mam pomys, moge to rozrysowac, tylko umiejetnosci nie mam :D (dopiero w tym semestrze mam Grafike Inzynierska i Wizualizacje :D ).

 

Chetnych prosze o PW badz maila ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use