Jump to content

Jak reklamować?


malina91
 Share

Recommended Posts

  • 3 months later...

Najlepiej by bylo, zeby na taka stronke jeszcze ktos wchodzil, i to nie tylko ludzie ze swiatka GPTR, ale rowniez swierza krew. Najlepiej zrobic spamstronke i ja dobrze wypozycjonowac. Wowczas jest szansa, ze jakis internauta wpisze w googlach "zarabianie w internecie" i wyladuje na Twojej stronce. Taki "nowy" w tym swiadku czesto ma sporo optymizmu i szybko wciaga znajomych - a Ty zdobywasz refli na kolejnych poziomach.

 

Jak ktos jest zainteresowany pozycjonowaniem niech spojrzy na moja stopke - zwlaszcza katalog ;)

Link to comment
Share on other sites

Jazeon - określenie spamstronka nie brzmi dobrze. Zamiast spamstronki warto zrobić dobrą stronkę (poprawny kod, porządne meta, ciekawa grafika i teksty, BRAK spamu w kodzie) i dobrze ją wypozycjonować. Niby taki "drobiazg", a kolosalna różnica.

 

BTW nie odwołuj się do katalogu w stopce - dałeś o nim info w dziale pozycjonowania i to w zupełności wystarczy. Zainteresowani pozycjonowaniem na pewno tam trafią ;). A takie odwołania do stopki są generalnie regulaminowo niepoprawne na forum ;).

Swoją drogą mógłbyś trochę dopracować tekst w topie katalogu - jest niemiło dla oka postrzępiony.

Link to comment
Share on other sites

Ojej. Ale mi sie dostalo :oops:

Grafika sie robi i stad taki ohydny top :)

Regulamin czytalem, i stoi w nim, ze moge maksymalnie 4 linki w stopce umiescic. Jesli lamie jakis punkt, prosze o cytat najlepiej na PW.

Okreslenie "spamstronka" odnosi sie do powszechnie znanego okreslenia na stronki reklamowe. Oczywiscie jestem daleki od sugerowania umieszczenia tego tekstu na stronie!

Fakt, ze powinna ta informacja byc w dziale "pozycjonowanie", ale pare lat (rok, moze dwa) temu nie wiedzialem co to wogole znaczy. Termin ten byl mi obcy i nigdy sie ta tematyka bym nie zainteresowal, gdybym o niej nie przeczytal przypadkiem.

Pozatym uwazam (zreszta nie tylko ja), ze aby taka stronka reklamowa miala sens, nalezy na nia sciagnac internautow, a w tym pomaga pozycjonownie.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use