Jump to content

Pomoc dla strenqa


eros_14
 Share

Recommended Posts

A wiec tak ogłaszam strajk.

Uważam że ban za obraze anty przez strenga to przesada.

Obraza użytkownika 4pkt karne a wieć dlaczego strenq dostał 7 ?

Miał 3 pkt na swoim koniec a nagle 10 ciekawe to bardzo.

Będe bronił strenqa do końca i chcę zapytać czy ktoś się przyłączy ?

A pozatym dlaczego punkty karne nie są usuwane zgodnie z ich czasem ?

Ja miałem karniaki o jakieś 5 miesięcy dłużej niż powinny być.

 

A teraz coś od strenqa.

 

Dzisiejszy ban w moim wykonaniu uważam za nieco sensacyjny.

Po pierwsze uważam iż decyzja jest jak najbardziej niesłuszna, gdyż nawet mnie o nim nie poinformowano, nie dano mi warunków obrony i przede wszystkim odowłania.

Zgodnie z polskim prawem w każdym wyroku obowiązuje czas na odwołanie się od decyzji skazującej - ja tego nie dostałem.

Dodatkowo z moich informacji wynika, iż zostałem zbanowany za obrażanie ... anty czego bynajmniej nie robiłem a co następowało według mnie w drugą stronę (za co anta nie dostała nawet karniaka).

Zrozumiałbym gdyby to chodziło o Cana, którego rzeczywiście zwyzywałem.

Noi na koniec chciałem dodać, że chyba Renoirdaniel nie zna regulaminu, który sam ustalał - za obrażanie innych użytkowników są 4 punkty karne a nie ban.

Trudno przez te 3 tygodnie ja nie umre, co najwyżej forum dognije do końca a szkoda bo są tu fajni ludzie, klimat i zgranie, którzy psują niestety 3 osoby z forum szuwiego. Gdyby nie one tu nie pisały swoich dywagacji na temat swojego forum nigdy by do żadnych kłótni nie doszło. Ale widocznie łatwiej jest złapać winnego zbrodni niż jego ognisko.

Z poważaniem strenq

Link to comment
Share on other sites

wesoł

 

1. z tego co mi wiadomo to strenqu to facet :D

2. chyba chodzi o jakieś podobno machlojki z nielegalnym skryptem CC i otworzeniem scama, za coś takiego podobnego (moim zdaniem niesłusznie) dostali bany także inni, np: Powerblast

3. zapraszam na Forum Baku Macieja ;p

Link to comment
Share on other sites

wiem ze facet, literówka mi sie zrobiła ;)

 

no tak ale Strenq żadnych machlojek nie robił i nikogo nie obrażał (oprócz Can'a ale to było w dwie strony) a co pisała anta każdy może zobaczyć....

 

nie wiem jakoś nigdy nie miałem "pociągu" do BM....

Link to comment
Share on other sites

na Forum BM nie ma samych zwolenników BM.

 

Bank Macieja już dawno stracił w moich oczach ... ale dlaczego miałbym wtedy przekreślać to Forum ?

Forum jest super, wsopaniali ludzie i miła, przyjazna atmosfera ... czego chcieć więcej :D

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Powinieneś się zbanować albo o to poprosić, nie chce mi się dociekać ,czy jesteś kimś ważnym tu czy pospolitym zadymiarzem.Po pierwsze -toksyczne wyziewy -twoje-zniechęcają do przyjscia

po drugie- masz jedną metodę -opluwanie, uważaj ,bo jak zawieje, trafi na ciebie twoja plugawa wydzielina.To tyle i nie wysilaj móżdżku na ripostę, bo nie zamierzam tu wrócić , by odpowiedzieć, nie w tym dziale.

Link to comment
Share on other sites

Dobrze eros_14 - skoro tak bardzo Ci na tym zależy, napiszę coś...

 

Dowodów nikt Ci nie przedstawi, bo Daniel je usunął. Wystarczy że widzieliśmy je oboje i oboje podjęliśmy decyzję, co zrobić z tą burdą, która się tam rozegrała.

 

I proszę Cię, abyś o swojej antypatii do Szuwiego (jeśli już musisz coś mówić na ten temat) mówił w formie "ja" a nie "my" lub "większość".

 

Tak na marginesie każdy Twój post o Szuwim i FVC stanowi poniekąd reklamę i zachętę dla niewtajemniczonych, aby zajrzeć na ZAPRZYJAŹNIONE (tak, zaprzyjaźnione - kilka skłóconych osób tego nie zmieni) forum.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Też się zastanawiam. Cóż dostałem 3 tygodnie na przemyślenie, choć trwało to miesiąc i wszystko przemyślałem. I dodam, że niczego nie żałuje. Dostałem 7pkt, choć nie usunięto mi tamtych 3pkt - co jest niesprawiedliwe. Anta jest święta i niewinna, ale jak widać ostatnio w polityce na każdym kroku rządzą układy (Rywin, Sobótka itp).

Dodatkowo nie dano mi prawa do obrony i do dziś nie wiem co tak naprawdę złego zrobiłem, a odbanowanie trzeba się prosić!!! A werdykt wydała osoba, która jest gościem na tym forum, więc co może o tej sprawie wiedzieć. Cóż, nie będe się obrażał na to forum czy coś, bo są tu nieźli ludzie. Tylko administracji brak, a jak już podejmuje wyroki to stricte niesprawiedliwe. A forum bez administracji to martwe forum!

 

PS. Dzięki chłopaki za pamięć :lol:

Link to comment
Share on other sites

Eros 14 nie znam strenq ale jeśli jest taki jak ty to nie dziwie się Anta.

Dla tego nadal masz u mnie bana gg :) tylko tutaj ja chcesz możesz do mnie coś napisać.

Podobni ludzie zawsze trzymają się razem :P

 

a co do stremg świetna robota mam co czytać w domu po klikaniu w linki i w cale się nie nudze :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use