Jump to content

E-Gold Problem z Otrzymaniem PIN'u POMOCY !!!


jawor1985
 Share

Recommended Posts

Witam

Wszytkich

Ja Mam Podobny problem jak niektorzy na tym forum tzn nie otrzymuje Pin'u ale niestety nie odtrzymuje go nie od 2-3 dni ale od prawie 2 tygodniu a mam tak troszke pieniazkow bo prawie 200 $ co robic

Mail to o2.pl i nigdy nie mialem z tym zadnych problemow Probowalem logowac sie oo roznych proach tzn jescze nie czekalem np do 3-4 rano zeby to zrobic ale chyba tak uczynie bo juz nie am sil do teog Banku ;[

Pomocy ???

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o support e-gold to niejednokrotnie słyszałem głosy, że jest on tragiczny.

 

Pozostaje Ci tylko czekać...

 

Jeśli chodzi o skrzynkę pocztową na Tlenie (dotyczy to również WP i Interii) to jest ona tragiczna pod względem ilości odbijanych oraz opóźnionych wiadomości. Serwery są przeciążone, więc nic dziwnego, że czekasz po kilkadziesiąt minut a nawet kilka dni na otrzymanie maila.

 

Jak sam już zauważyłeś, nie czekałeś jeszcze do 3-4 godziny nad ranem, ale chyba tylko taka opcja Ci pozostała. Gdy już zalogujesz się na e-gold zmień adres mailowy na jakiś przyjaźniejszy, np: gmail.com lub wapda.com (wapdy nie możesz skonfigurować pod outlooka).

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use