Jump to content

Kto rządzi forum?


strenq
 Share

Recommended Posts

Sytuacja forum wiemy jaka jest - nie trzeba przypominać. Renoirdaniela nie ma ostatnio praktycznie na nim, ale to nie znaczy, ze nie mamy władcy. Duet Daniel - Magbag z dumą zastępują Szuwi - Anta. Ich słowa dla admina są wyrocznią. Po kolei próbują wykańczać ludzi z forum emoney. W każdym temacie szukają na najwierniejszych emoneyowiczów haka. A co na to renoir? Nie ma go na forum a co powie szuwi uważa za świętość! To powoli staje się nie do zniesienia! Szuwi zobacz sobie Twoje forum!!! W ostatnich dniach jakoś miałem trochę czasu i po przeglądałem sobie kilka tematów - i co znalazłem? Sposoby na oszukiwanie wyszukiwarek czy też poradniki jak włamać się na e-golda :lol: Wielu ludzi pisze w tych topicach a jakoś szuwi tego nie widzi! A niestety renoirdaniel ile razy pojawia się na forum tyle razy mu ufa! Renoir spojrzyj wreszcze na oczy i zadaj sobie pytanie: gdzie się wychowują ci wszyscy oszuści, ktorych Szuwi nakazuje banować? Gdzie? Oczywiście na forum VC.
Link to comment
Share on other sites

Strenq- cieszy mnie, że zależy Ci na losie forum, doceniam to. Jednak myślę, że nie tędy droga. Podejrzewam, że temat ten napisałeś po zbanowaniu PiotraASG przez Renoirdaniela, o czym można przeczytać w temacie:

 

http://forumemoney.com/phpBB2/viewtopic.php?t=15624

 

Użytkownicy FVC podjęli decyzję, aby nie banować na tamtejszym forum właścicieli SCAMów - chcą mieć wśród siebie oszustów, nie moja sprawa. Mam jednak nadzieję, że nasze forum pozostanie wolne od osób psujących opinię Polaków a także okradających innych użytkowników.

 

Szuwi i Anta wskazali na jedną taką osobę - PiotraASG i otrzymał on bana. Czy miał nie otrzymać bana tylko dlatego, że temat w Ingerencji założył Szuwi, właściciel FVC, a nie ktoś inny? Podejrzewam, że Renoirdaniel miał powód, aby wierzyć dowodom przedstawionym przez ów "duet" i niekoniecznie Szuwi i Anta muszą być dla niego wyrocznią, mogli po prostu mieć rację w tej kwestii.

 

Natomiast moralności i motywacji Szuwiego nie będę oceniał - nie moja broszka. Jeśli uważasz, że jest dwulicowy i na swoim forum wychowuje oszustów a potem chce, by banować ich na naszym - no cóż, masz prawo tak myśleć, w końcu w jakimś celu zdolność myślenia i wyciągania wniosków została nam dana. Jednak póki co Szuwi nie zrobił na tym forum nic, co byłoby niezgodne z regulaminem.

 

Jeszcze jedna kwestia - też widzę to, że Renoirdaniel rzadko zagląda na forum - potrafię to zrozumieć, bo pracując ostatnio 64 godziny tygodniowo sam mam na to mało czasu, a nawet nie mam dzieci, jak on. Można mieć tylko nadzieję, że będzie się on pojawiał częściej, a gdy znajdzie się ktoś zdolny przenieść bazę forum na nowy skrypt i forum nabierze wigoru, pojawią się również nowi modowie.

Link to comment
Share on other sites

strenq ja poprostu nie mam do Ciebie sily - szczerze

 

ze masz jakies awersje do szuwiego i anty - Twoja sprawa

ale wiedz ze tych dwoje ludzi mi niczm nie zawinilo, a wrecz przeciwnie - pomoglo

co nie oznacza ze jezeli ktores z nich dopuscilo by sie oszustwa to ich nie zbanuje - tak jak piotrASG

 

a co do kolebek oszustw - to chyba raczej wszystko zaczyna sie w nas samych, pozniej szukamy drogi jak swoj pomysl zrealizowac - wierz mi ze przez kilka lat, gdybym chcial kogos oszukac to znalazl by to szybciej i nie na szuwi.com - ale na jeszcze bardziej znanych i cenionych polskich forach ;)

 

jak dla mnie EOT ;)

  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use