Jump to content

wszystko sie kiedys konczy...


persamin
 Share

Recommended Posts

Wszystko sie kiedys konczy ....

Szczerze mowiac od jakiegos czasu zastanawialem sie nad wycofaniem z getpaidu.

Staralem sie zrobic fajne programy ale chyba tylko mi wydawalo sie ze sa fajne. Ciagle oskarzenia o oszustwa i tworzenie scamow , grozby i obelgi, ktore dostawalem na maila uzmyslawialy mi , ze to jest na dluzsza mete bez sensu.

No bo tak:

1. Nigdy nie stworzylem zadnego scama

2. Wszystkim place zgodnie z regulaminami programow , czesto przed czasem

3. Zarywalem noce

4. Kradlem czas rodzinie

5. Wysilalem mozgownice zeby uatrakcyjnic programy

6. Wkladalem w to swoje pieniadze

i wszystko na darmo .

jn pierwszy nie wytrzymal nerwowo i postanowil odejsc ja wytrzymalem nie wiele dluzej...

 

Czas powiedziec dosc ! Wracam do zycia w realu! Wychodze z getpaidu...

 

Na moja decyzje wplynely:

1. Nieusatysfakcjonowanie uzytkownikow wiec cala ta praca okazala sie bez sensu

2. Przekroczenie pewnej bariery wiekowej - czlowiek po 30 inaczej patrzy na rozne sprawy

3. Pojawienie sie kolejnego potomka w rodzinie

4. Propozycja wyjazdu na kontrakt do Azji Srodkowej - to byl ostateczny argument , ktory przesadzil o wszystkim

 

Plan dzialania:

 

1. Hihawka w obecnej formie bedzie dzialac do 28.02. Wszystkie wyplaty zostana zrealizowane do tego dnia ostatni dzien zazadania to 27.02 . Zadne zadania wyplat po 27.02 nie beda realizowane ! Jesli uwazasz ze i

tak nie zbierzesz do tego czasu minimum - nie klikaj .

Zadac mozesz od dzis . Zadania niezgodne z regulaminem z zeszlego miesiaca ktore mialy przejsc na marzec zostana zrealizowane rowniez do 28.02 . Te osoby nie musza zadac ponownie

Hihawka zostanie wystawiona na aukcje . Sprzedawana jest z zerowym kontem tzn wszystkie wyplaty beda zrealizowane do 28.02 a program przekazany ewentualnemu nastepnemu wlascicielowi bez niezrealizowanych wyplat.

Cena minimalna nie jest niska wiec mozliwe jest , ze nikt sie nie skusi wtedy pod tym adresem powstanie nowa strona nie zwiazana z getpaidem. Mam nadzieje ze jednak znajdzie sie ktos , kto zaopiekuje sie hihawka i jej userami.

 

2. Grassmail - toczone sa rozmowy z fAzIm , ktory z powodow historycznych ma prawo pierwokupu jesli nie dojdziemy do porozumienia to wystawie rowniez aukcje tego programu .

Jesli do porozumienia dojdziemy to mozecie sie spodziewac wielu atrakcji ze strony fAzIego

sami zreszta wiecie

 

3. Golden Eagle Group - poniewaz ten program nie zaczal jeszce dzialania w swietle powstalej sytuacji po prostu nie bede bral w tym projekcie udzialu . Jedynymi wlascicielami tego programu staja sie Matush i Power oni przejmuja moje akcje w spolce. od nich zalezy co sie dalej bedzie z GEG dzialo.

 

4. Cool-surfer bedzie dzialal dopoki sie nie okaze , ze nie mam czasu na codzienna aktualizacje stron , weryfikacje uzytkownikow itd . Mam nadzieje , ze do tego nie dojdzie.

Nie przewiduje wiec zaprzestania dzialalnosci w najblizszym czasie . o ewentualnym zaprzestaniu dzialalnosc poinformuje z dwumiesiecznym wyprzedzeniem . Oczywiscie wszyscy - jak zawsze - dostana wyplaty. Powtarzam jednak , ze na razie nie zamierzam zamykac surfa .

Inwestowac i tak bede wiec moge obsluzyc jednoczesnie userow coola i d-x

 

5. Double-x . ten program bedzie dzialal wiecznie Mozliwe ze zmieni z czasem swoja formule i przestane przyjmowac wplaty od nowych czlonkow tworzac klub zamkniety ale to daleka przyszlosc. Na razie wiec zmiany nie dotycza d-x bo "Inwestowac i tak bede wiec moge obsluzyc jednoczesnie userow coola i d-x" jedyne co sie bedzie zmieniac to plany, ktore beda modyfikowane w zaleznosci od biezacej sytuacji tak jak np ostatnio zostal zlikwidowany compound w kilku planach . Zmiany oczywiscie zawsze beda dotyczyly nowych depozytow , stare beda rozliczane wg starych zasad /czego zreszta niektorzy juz doswiadczyli /

 

6. E-highyield.com bedzie prowadzony i aktualizowany nadal

 

No i to by chyba bylo na tyle jesli chodzi o moja obecnosc w getpaidzie i plany na

 

najblizsza przyszlosc.

Link to comment
Share on other sites

Wszystko sie kiedys konczy ....

Szczerze mowiac od jakiegos czasu zastanawialem sie nad wycofaniem z getpaidu.

Staralem sie zrobic fajne programy ale chyba tylko mi wydawalo sie ze sa fajne. Ciagle oskarzenia o oszustwa i tworzenie scamow , grozby i obelgi, ktore dostawalem na maila uzmyslawialy mi , ze to jest na dluzsza mete bez sensu.

No bo tak:

1. Nigdy nie stworzylem zadnego scama

2. Wszystkim place zgodnie z regulaminami programow , czesto przed czasem

3. Zarywalem noce

4. Kradlem czas rodzinie

5. Wysilalem mozgownice zeby uatrakcyjnic programy

6. Wkladalem w to swoje pieniadze

i wszystko na darmo .

jn pierwszy nie wytrzymal nerwowo i postanowil odejsc ja wytrzymalem nie wiele dluzej...

 

Czas powiedziec dosc ! Wracam do zycia w realu! Wychodze z getpaidu...

 

Na moja decyzje wplynely:

1. Nieusatysfakcjonowanie uzytkownikow wiec cala ta praca okazala sie bez sensu

2. Przekroczenie pewnej bariery wiekowej - czlowiek po 30 inaczej patrzy na rozne sprawy

3. Pojawienie sie kolejnego potomka w rodzinie

4. Propozycja wyjazdu na kontrakt do Azji Srodkowej - to byl ostateczny argument , ktory przesadzil o wszystkim

 

Plan dzialania:

 

1. Hihawka w obecnej formie bedzie dzialac do 28.02. Wszystkie wyplaty zostana zrealizowane do tego dnia ostatni dzien zazadania to 27.02 . Zadne zadania wyplat po 27.02 nie beda realizowane ! Jesli uwazasz ze i

tak nie zbierzesz do tego czasu minimum - nie klikaj .

Zadac mozesz od dzis . Zadania niezgodne z regulaminem z zeszlego miesiaca ktore mialy przejsc na marzec zostana zrealizowane rowniez do 28.02 . Te osoby nie musza zadac ponownie

Hihawka zostanie wystawiona na aukcje . Sprzedawana jest z zerowym kontem tzn wszystkie wyplaty beda zrealizowane do 28.02 a program przekazany ewentualnemu nastepnemu wlascicielowi bez niezrealizowanych wyplat.

Cena minimalna nie jest niska wiec mozliwe jest , ze nikt sie nie skusi wtedy pod tym adresem powstanie nowa strona nie zwiazana z getpaidem. Mam nadzieje ze jednak znajdzie sie ktos , kto zaopiekuje sie hihawka i jej userami.

 

2. Grassmail - toczone sa rozmowy z fAzIm , ktory z powodow historycznych ma prawo pierwokupu jesli nie dojdziemy do porozumienia to wystawie rowniez aukcje tego programu .

Jesli do porozumienia dojdziemy to mozecie sie spodziewac wielu atrakcji ze strony fAzIego

sami zreszta wiecie

 

3. Golden Eagle Group - poniewaz ten program nie zaczal jeszce dzialania w swietle powstalej sytuacji po prostu nie bede bral w tym projekcie udzialu . Jedynymi wlascicielami tego programu staja sie Matush i Power oni przejmuja moje akcje w spolce. od nich zalezy co sie dalej bedzie z GEG dzialo.

 

4. Cool-surfer bedzie dzialal dopoki sie nie okaze , ze nie mam czasu na codzienna aktualizacje stron , weryfikacje uzytkownikow itd . Mam nadzieje , ze do tego nie dojdzie.

Nie przewiduje wiec zaprzestania dzialalnosci w najblizszym czasie . o ewentualnym zaprzestaniu dzialalnosc poinformuje z dwumiesiecznym wyprzedzeniem . Oczywiscie wszyscy - jak zawsze - dostana wyplaty. Powtarzam jednak , ze na razie nie zamierzam zamykac surfa .

Inwestowac i tak bede wiec moge obsluzyc jednoczesnie userow coola i d-x

 

5. Double-x . ten program bedzie dzialal wiecznie Mozliwe ze zmieni z czasem swoja formule i przestane przyjmowac wplaty od nowych czlonkow tworzac klub zamkniety ale to daleka przyszlosc. Na razie wiec zmiany nie dotycza d-x bo "Inwestowac i tak bede wiec moge obsluzyc jednoczesnie userow coola i d-x" jedyne co sie bedzie zmieniac to plany, ktore beda modyfikowane w zaleznosci od biezacej sytuacji tak jak np ostatnio zostal zlikwidowany compound w kilku planach . Zmiany oczywiscie zawsze beda dotyczyly nowych depozytow , stare beda rozliczane wg starych zasad /czego zreszta niektorzy juz doswiadczyli /

 

6. E-highyield.com bedzie prowadzony i aktualizowany nadal

 

No i to by chyba bylo na tyle jesli chodzi o moja obecnosc w getpaidzie i plany na

 

najblizsza przyszlosc.

 

Masz racje Persamin Wszystko kiedyś sie musi skończyc no niestety taki jest bieg zycia, no ale szkoda ze Odchodzisz bo programy GP Prowadzisz i Prowadzileś moim zdaniem bardzo dobrze.szkoda hmm bedzie Hihawki super firma.

Mam nadziejze ze Double X Biz Będzie bardzo bardzo długo istniał bo wiaże z tym programem inwestycyjnym spore przyszłościowe plany,ale na wszystk otrzeba czasu , gdyż mam jeszcze zaległosci do pozwracania za 2 HYIP-y i Tobie rownież 45.45$ i 2 x 30.30$ za MPI łącznie 106.05$.

 

Nie przejmuj sie Persamin wiele ludzi zazdrości tego ze Osiągnąłes w tym całym świecie GP,HYIP,Traffic wielkie doświadczenie i dzięki temu Ogromne Zarobki dlatego zazdrośc powoduje to iż w Twoim kierunku czasem takie teksty l;udzie piszą i z pewnościa bez podstawnie.

Głowa do góry i tak wogóle to powodzenia zycze i żeby Double X przynajmniej został nieprzerwalnie prowadzony.

Link to comment
Share on other sites

No dobrze, ale co z tymi którzy jak ja zbierali od długiego czasu i mają 1.05$? Persamin powinien wg. mnie wypłacić nawet takie sumy, bardzo o to proszę. Powiedzmy płacić tym, którzy przekroczyli próg 1$...

No właśnie. Mnie np. brakuje paru centów do tych 2,5$... no i co, też nie dostanę wypłaty?? :mad:

Link to comment
Share on other sites

Dobra

Zapisałem się do hihawki 19 list. 2005

Wszystko sie kiedys konczy ....

 

6. Wkladalem w to swoje pieniadze

i wszystko na darmo .

 

Plan dzialania: ........

.....ostatni dzien zazadania to 27.02

Jesli uwazasz ze i tak nie zbierzesz do tego czasu minimum - nie klikaj .

 

teraz mam na koncie $ 1.7798

Ja też wkładałem w hihawke swój czas i pieniądze (na reklamy hihawki)

Ostatnio zakupiłem za 1,80 $ linka na stronie i co nawet nie będzie na stronie

za ten czas co zapłaciłem????

 

Persamin

Powinieneś wypłacić nawet tym co niedoszli i niedojdą do 27.02 do minimum.

 

Druga sprawa

Napewno każdy dostał maila 4 lutego z hihawki

cyt. "Zakonczyla sie pierwsza edycja konkursu na klikacza........

Wsrod pierwszej 30 wylosowalismy szczesliwa osobe ktora otrzymuje maila o wartosci 10 punktow do wszystkich, jest nia: tomektz"

 

Mój (szczęsliwy) nick w hihawce to tomektz (byłem 16 możecie sprawdzić)

to co ta reklama też juz nie zostanie wysłana??

 

Uważam że jak Persamin (dotychczas w to niewątpiłem) jest uczciwy to wypłaci każdemu kto nie dojdzie do min.

Skoro sam pisze że "Sprzedawana jest z zerowym kontem tzn wszystkie wyplaty beda zrealizowane do 28.02 a program przekazany ewentualnemu nastepnemu wlascicielowi bez niezrealizowanych wyplat."

Link to comment
Share on other sites

No dobrze, ale co z tymi którzy jak ja zbierali od długiego czasu i mają 1.05$? Persamin powinien wg. mnie wypłacić nawet takie sumy, bardzo o to proszę. Powiedzmy płacić tym, którzy przekroczyli próg 1$...

Dokładnie.

Sorki, ale od nie pamietam już kiedy zapierdalam jak mały samochodzik, klikam w mejle, ale nie mam refków. Z biedą uzbierałem dolca. I teraz wszystko przepadnie???

Jesli tak, to niestety Persamin, ale staniesz się zakałą ptc i wielu nowych zniechęcisz. Niewypłacenie użytkownikom kasy, którzy sa powiedzmy rok w programie jest bardzo niewporządku!!!

Przykro mi, że tak właśnie kończysz, ale coś mi się wydaje, że razem z tobą od ptc odejdzie duża rzesza ludzi zniesmaczona twoją decyzją!!!

Przemyśl to, chyba, że zupełnie ci zwisa, co sie dalej będzie działo w świecie polskiego ptc... a obawiam się, że tak właśnie jest.

Sorki, za szczerość, taki już jestem

 

Dydzio

Link to comment
Share on other sites

Dyziio - to ty sie zachowujesz jak zakała !!!

 

1. Persamina osobiscie nie znam ale nie dam o nim powiedziec zlgo slowa

2. Jesli bys zarabial sam w Hihawce przez rok to bys zebral na kilka wyplat

Sa zbierale SAm prze 3 miechy na wyplate !!! adopiero pote zaczale zbierac refkow

Link to comment
Share on other sites

Na przekór wszystkim ja się cieszę, że odchodzisz z get-paid, Pers.

 

Moim zdaniem prowadzenie firmy get-paid to strata czasu - o czym sam już wspomniałeś w pierwszym poście, a pieniądze z tego niewielkie (jeśli w ogóle o jakimś zarobku można mówić)...

 

Poświęć się rzeczom, które przyniosą Ci i Twojej rodzinie korzyść i spełnienie - to jedynie liczy się w życiu.

 

P.S.

Cieszę się, że nie rezygnujesz z hyipa i surfa i chcesz poświęcić się dalej inwestowaniu w necie. Postaram się więcej iwestować w Twoje programy.

Link to comment
Share on other sites

Przede wszystkim czuję smutek - to była polska Firma (z dużego F) monument polskiego GTPR. Widzę, że Admin chce wszystko doprowadzić do końca - i wydaje mi sie, że wszystko będzie w porządku, jeżeli na licytacji Firma zostanie wystawiona z wypłaconymi zarobkami tych, którzy osiągnęli minimum, ale nie w opcji zerowej, lecz z uczestnikami i ich dotąd osięgniętymi zarobkami (tych, którzy nie osiągnęli miniumum). Te zarobki chyba trzeba by uwzględnić w cenie Firmy - bo to już byłoby obciążenie nowego własciciela. Tylko w takiej opcji wszystko będzie naprawdę w porządku. Ale jak naprawdę będzie? Pozdrowienia dla Persamina i uczestników (byłej?) Hihawki.
Link to comment
Share on other sites

czesc

 

szkoda ze musis w ten sposob odejsc. Uwazam za jestes wspanialym czlowiekiem i uczciwym adminem, pelnym poswiecenia.

 

ale tez mam pytanie z tymi wyplatami czy musi wszystko byc utracone skoro tak nie wiele brakuje mi do wymarzonej wyplaty. Do 27.02 napewno nie uzbieram minimum wyplaty aczkolwiek nie duzo brakuje bo mam na koncie 1,62$ i szkoda by bylo stracic te ciezko zarobione pieniazki. Zapewniam ze bede z Hihawka do konca.

 

Goraco pozdrawiam wytrwaly user kamusia0:)

Link to comment
Share on other sites

No ja tyle klikałem w to bez refkow i co teraz.

Mam 74 centy :(( I jezeli ty odejjdziesz z tej firmy lub nie wyplacisz mi kasy to poprostu odejde z klikania w te linki i banery bo to bedzie 3 firma ktora odchodzi mi z przed nosa jak klikam i klikam.

Według mnie powinien pan zrealizowac te wyplaty.

 

PS. Jezeli pan dostał pieniadze za reklame w hihawce to nie powinien jej pan zabierac tym co nie doszli do 2,5 $

Link to comment
Share on other sites

Czesc Persamin ;)

 

Na poczatęk powodzenia w "realnym zyciu"... uważam , że podjąłeś słuszną decyzję...

Co do oskarżeń, to chyab każdy wie , że pełno jest ludzi którzy nie potrafią docenić czyjejś pracy , a tylko za przeproszeniem przypierdzielają się do niej ;)

 

Co do Hihawki ;)

 

To jest jedyna firma polska w której bez większego wkładu dało sie zarobic pieniądze, zresztą na tle zagranicznych też była jedna z najlepszych ;)

W sumei z Hihawki wypłaciłem już 42$ co jest dużo , bo refów zbierałem tylko na poczatku przejścia na CC ;) a pożniej miałem dłuższą przerwę i ... potraciłem kilka cennych kont za nieaktywnosć ( NBZ , 5 Start , Little... )... na szczęście odziwo konto w Hihawce zostało ;) ...i tak już klikałem sobei dla przyjemności od czasu do czasu...ba to jedyne konto jakie mi pozostało...zastanawiałem sie nawet na sprzedażą..no ale sentyment pozostał...i konto też ;)

Otwarcie to mówię, że Hihawka to najlepsza firma przez cały czas jaki byłem w Getpaidzie;)... ile bylo swego czasu krytycznych głosów jak długo Hihawka może pociagnąć?

Jeszcze raz Persamin dzięki wielkie za Hihawkę

 

Trzymaj się i szczęcia życze w prawdziwym życiu <smile>

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use