Jump to content

Zmiany


max188
 Share

Recommended Posts

Od jakiegos czasu myslalem zmniejszyc troche czasy banerow jak i e-maili no i dzisiaj stalo sie.

 

Narzekalo duzo osob ze sa za dlugie i w sumie faktycznie.

Porownujac z innymi firmami byly chyba najdluzsze.

 

Zmienilem czasu na nastepujace:

 

Bannery:

3pkt - 15s

5pkt - 20s

0.25gr - 25s

0.5gr - 30s

1gr - 35s

 

E-maile:

3pkt - 15s

5pkt - 20s

0.5gr - 30s

1gr - 45s

2gr - 60s

 

Pojawiła sie także opcja (przy zakupie reklamy) dokupienia dodatkowego czasu odpowiednio 10 ; 20 lub 30s!!

 

 

Wszystkie reklamy ktore zostaly zakupione do tej pory NIE beda zmieniane! Beda wyswietlane az do ich zakonczenia wg. starych czasow.

Reklamy na allegro ktore zostana zakupione teraz z obecnej kampani takze. Kolejna kampania bedzie juz wg. nowych czasow.

 

Zmienilem tez ceny w dziale zakupy na koncie - oczywiscie zmienilem na korzysc uczestikow programu. Ceny zmniejszyly sie wiec reklamy sa tansze. Do tej pory byla mozliwosc wysylania maili do wszystkich tylko punktowych!

Dzis juz jest inaczej mozna wysylac maile TYLKO do wszystkich zarowno punktowe jak i płatne!!! (oczywiscie ceny beda wzrastac wraz ze wzrostem liczby uzytkownikow w CB - ale nieznacznie!)

 

Od dzis nie bedzie juz mozna wykupic platnych zapisow!

Wszystkie ktore sa beda az do wyczerpania. Kolejnych juz nie bedzie.

1. Mala skutecznosc zapisu

2. ludzie robia sobie poporstu jaja zapisuja i potem usuwaja konto lub na nim nic nie robia.

 

Konic z tym! - zapisow nie bedzie!!

 

Jak zauwazyliscie zmienil sie takze nieznacznie wasz panel uzytkownika!

dodalem pare rpzydatnych linkow m.in. do forum czy do aukcji!!

 

To wszystko. Mozna dyskutowac klnac na mnie za zmiany lub pisac jaki to jestem zajebisty. Kazda opinie przyjme.

 

Pozdrawiam max

 

Ostatni wątek to wypłaty losowe!

Kto chce dostac?

 

Chetni proszeni sa o skierowanie informacji o loginie w firmie na e-mail max188@interia.pl ! WYPŁATY TYLKO NA KONTO INTELIGO! INNE NIE BEDA BRANE POD UWAGE!!

 

Jedyny warunek ktory trzeba spełniać to obecnosc w firmie 2 miesiace!!

 

Czekam na chetnych na wypłatke!!

Link to comment
Share on other sites

dlaczego klnąć?

Dla mnie te zmiany nie są zbytnio zauważalne.

Zapisy też mnie nie obchodzą bo nie brałem w nich udział(nigdy), ani ich nie kupowałem.

 

Pozdrawiam i szkoda że nie mozna losówki na e-gold bo bardziej tam by mi się przydało nić na intelogo. No cóż szkoda.

 

w e-mailu płatnym jest błąd zobacz.

Link to comment
Share on other sites

Zmiany w Regulaminie mi nie przeszkadzaja - wprost przeciwnie, gdy są na korzyść uczestników. W zasadzie ja akceptuję (jako klikający) maile od 0,5 grosza, ale i z tych 0,25 - jesli ich będzie dużo, da się coś uzbierać. "Łączę się w bólu" ze świnką morską, że nie ma losowych na egold. No cóż, trzeba klikać dalej ;) Pozdrówka dla wszystkich :)
Link to comment
Share on other sites

Co do wypłat na EG to miały być bo zawsze sa ale jest powód dlaczego ich nie ma. Jak wiecie stormPay poblokowal ludzia konta a mieli na nich sporo kasy! Dotyczy to wlasnie osob ktore prwadza surfy a ze ja moje pieniadze z EG cala kase okolo 100$ mialem zainwestowane wlasnie w surfy coprawda z EG a nie SP ale chodzi o to ze admin nie ma aksy na wyplaty i tak jest w wiekszosci surfow stad nie ma wyplat na EG bo dopoki sie sytacja nie wyjasni to jestem do tylu z cala moja kasa wczesniej zarobionej na EG.

 

Jak tylko surfy powyplacaja mi kase to wszystko wroci do normy mysle ze juz w marcu i losowki na EG beda.

Link to comment
Share on other sites

Zmiany są ok. Szkoda tylko, że losowe wypłaty są tylko na Inteligo. Ja na razie i tak się nie kwalifikuję bo do 2-miesięcznego stażu brakuje mi ok. 2 tygodni. Ale myślę że w przyszłości chciałabym aby los się do mnie uśmiechnął i dostałabym może taką losową wypłatkę :)
Link to comment
Share on other sites

Zmiany są ok. Szkoda tylko, że losowe wypłaty są tylko na Inteligo. Ja na razie i tak się nie kwalifikuję bo do 2-miesięcznego stażu brakuje mi ok. 2 tygodni. Ale myślę że w przyszłości chciałabym aby los się do mnie uśmiechnął i dostałabym może taką losową wypłatkę :)

 

Wszystko sie moze zdarzyc. W koncu losowe sa raz w miesiacu.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use