Jump to content

Zgadnijcie kto został modem :)


fazi78
 Share

Cieszysz się z tego powodu ????  

20 members have voted

  1. 1. Cieszysz się z tego powodu ????

    • tAk
      4
    • TAK
      1
    • Jasne, że tAk
      3
    • Daj mi bAnA - NIE :)
      12


Recommended Posts

Po tylu latach od mojego pierwszego posta postawionego na tymże forum doczekałem się tej oto zaszczytnej rangi :)

 

Aż mi się łezka w oku zakręciła :) :bigrofl:

 

Mam nadzieję, że w niedługim czasie wszystkich Was zbanuje i na koniec siebie :)

 

Ci którzy mnie nie znają to niech wiedzą, że 90% moich wypowiedzi to żarty ;), jednak w sprawach administracyjnych będę jak najbardziej poważny :)

Link to comment
Share on other sites

Nie wierze ci :D

 

Przecież teraz to dopiero wszyscy zaczną mi dziękować za powrót :D

10% moich postów to żart :P

Dziwie się osobie która dała faziemu modka gdyż wraca on sobie w pewnym momencie na forum i dostaje modka.

Inni są tu rok i więcej i nic :P

Np strenq:P

Link to comment
Share on other sites

ja zostałem modem po to aby w końcu zrobić porządek z erosem, a nie przez to że jestem tutaj długo.

BTW: napewnno jestem dłużej niż niektórzy modzi, a nie czepiałem się nigdy do każdego nowego moda :D

 

erosku jeśli masz jakieś aluzje do tego iż zostałem tutaj modem to poprostu załóż o tym temat i daj się innym wypowiedzieć ;)

Jeśli nie chcecie abym był modem to .........

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Eros - wybór moderatorów to decyzja administracji. Osobiście nie znam forum, na którym moderatorów wybiera się demokratycznie poprzez głosowanie ;). A w wyborze jakiego dokonuje administracja - ilość postów, czy staż nie są podstawowym kryterium. Sama zostałam modem po 3 miesiącach bytności na forum - i pamiętam jak wiele osób skrytykowało ten wybór.

Każdy wybór budzi kontrowersje - jednym się podoba, innym nie. Nie ma takiej możliwości, żeby każdy był zachwycony ;). Ale na szczęście moderator to nie ciastko z kremem i nie każdy musi go lubić ;). Oczywiście można wyrażać swoje zdanie - ale dywagacje nad tym - dlaczego ktoś inny nie został modem - mijają się z celem. Być może połowa użytkowników forum nadaje się na moderatorów - ale teraz został moderatorem fAzI - koniec, kropka, finito :evil: .

 

BTW fAzI - powiedzmy, że się prawie nie czepiałeś a-propos wyboru innych modków ;) - http://forumemoney.com/showthread.php?t=1468&page=2 - ehhh stare dzieje ;), że zacytuję fAzI'ego łza się w oku kręci ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use