Jump to content

wydzielone - Galeria Użytkowników


magbag
 Share

Recommended Posts

Fajne fotki ;) - najbardziej podobają mi się te z wiatrakiem.

 

BTW skoro na forum mamy coraz więcej amatorów fotografii ;) - pomyślałam, czy nie dodać modułu galerii. Generalnie fotografia ma niewiele wspólnego z zarabianiem - stąd dotychczas omijałam plugin galerii. Ale w sumie i na tę tematykę może znaleźć się miejsce. Moduł galerii umożliwia komentowanie i ocenianie grafik, fotografii. Oczywiście w galerii obowiązywałby specjalny regulamin. Użytkownicy mogliby dodawać tutaj swoje fotografie, czy grafiki (do określonej wielkości). Nie mogliby natomiast traktować galerii jako darmowego serwera do plików graficznych ;) typu banery, reklamy i.t.p.

Co sądzicie o tym pomyśle. Jeśli będzie grupa osób zainteresowanych galerią - wtedy jest sens wgrywać taki dodatek.

Link to comment
Share on other sites

mysle ze galeria ma zdjecia naszych mordek (byle nie za duzo) oraz co niektorych talentu (moze ktos lubi fotografowac :P ) jest ciekawym pomyslem.

 

Moim zdaniem galeria powinna zawierac zdjecia tylko naszego autorstwa, kopowianie i umieszczanie zdjec typu "smieszne" sciagnietych z innyc stron mija sie z celem :/ - lepiej podac link do czegos co mozna znalezc na wielu stronach niz to powielac.

 

Realizacje pomyslu oraz stworzenie dobrego regulaminu pozostawiam moderatorom.

Link to comment
Share on other sites

Ano właśnie - a jak Ryszon da u nas w galerii to "będzie robił" ;). Jasne, że w galerii będzie dozwolona tylko twórczość użytkowników tudzież zdjęcia z ich wizerunkiem ;). Czekam na głosy innych osób w sprawie galerii. Osobiście jestem na tak i z przyjemnością dodam taki plugin.
Link to comment
Share on other sites

Galeria dodana ;). Jeszcze zostało trochę tłumaczenia - w nocy sporo już przetłumaczyłam.

 

Regulamin galerii tutaj - http://forumemoney.com/showthread.php?p=43564#post43564

 

I pytanie - czy taki układ kategorii, jaki zrobiłam wystarczy, czy chcecie żeby były dokładniejsze.

W tej chwili np to co w fotografiach nie pasuje do żadnej subkategorii można umieścić w głównej kategorii - Fotografie.

Oczywiście mogę rozbudować "drzewo" kategorii. Mogę nawet dać subkategorie do subkategorii ;). Pytanie, czy jest sens dodawać więcej kategorii - czy te, które są wystarczą.

Link to comment
Share on other sites

Hmmm... "bad open" - dziwne - zaraz to sprawdzę. Może przy przenoszeniu forum na nowy serwer Persamina, które odbyło się wczoraj coś się skopało z chmode folderów. Przedtem problemów z dodawaniem zdjęć nie było - więc to jedyne wyjaśnienie komunikatu. Zaraz sprawdzam.

 

dodane: chwilowo nie sprawdzę - nie mogę się dostać przez FTP - muszę najpierw skontaktować się z Persaminem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use