Jump to content

Telefon


sparks
 Share

Recommended Posts

SE odradzam :) Zależy jakie kto ma szczęście do tych telefonów, ale trwalsze były osobne Sony i osobne Ericssony a po połączeniu według mnie robią oni gorsze telefony. Co do Nokii to mam obecnie jedną i jestem dość zadowolony z niego jednak nic nie przebije Sagema! Mam już ponad 2 lata model MyX-5m i naprawdę są to zajebiste telefony. Kilku "fachowców" powiedziało, że Sagemy to marne telefony i taka opinia istnieje w środowisku. Jednak ja każdemu polecam te francuskie telefony. Telefon ma ponad 2 lata a bateria jak trzymała tak dalej trzyma ok. 10 dni! Jak miałem SE to po pół roku zamiast ok. 10 trzymała mi 3 dni. W dodatku Sagemy są tanie i mają sporo funkcji, choć w Polsce nie ma jeszcze na nie mody. Polecam też NECi - znajomi rownież sobei chwalą. Odradzam przede wszystkim Motorolki.

Co do kwoty jaką chcesz przeznaczyć to 600zł to moim zdaniem za dużo - szkoda ci będzie jak ci go skroją - lepiej dać 3 stówki a częściej wymieniać telefony. A poza tym gdzie chcesz go kupić - w salonie? z drugiej ręki? sprowadzany? a może kradziony? Bo to też gra dużą role w wyborze modelu :)

Link to comment
Share on other sites

Ja mam SE s700i nie nazekam, ma pare bledow w funkcjonalnosci softa ale telefon jest super, robi takie zdjecia i filmy ze to nie porozumienie

 

kupilem go 600zl we wrzesniu od goscia ktory potrzebowal szybko kasy (na allegro wtedy staly poodzierane za 1100zl)

Link to comment
Share on other sites

Samsunga X640 też mogę zachwalić ;) - nie miałam do niego przekonania, ale sprawdza się naprawdę fantastycznie.

Swoją Nokie bez żalu oddałam ojcu.

Nie polecam Motoroli - miałam raz i wystarczy - kilka razy musiałam wymieniać klapkę bo się zaczep maniakalnie wyłamywał :D.

Najmilej wspominam swój pierwszy telefon - miałam go w czasach, gdy telefony komórkowe dopiero wchodziły do Polski i przez kilka lat sprawował się bez zarzutu. To był bardzo sympatyczny Philips - takich "telefonów na lata" to już teraz nie produkują ;).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use