Jump to content

Mail z Krakmails


luis
 Share

Recommended Posts

Dostałem dzisiaj mail z Krakmails o treści:

Wszystkie osoby które nie zdazyly jeszcze odebrac reklamy o tytule:

 

Wykorzystaj szanse | 1 grosz | wszyscy (KrakTeam)

 

proszone sa o wyrzucenie jej do kosza i NIE klikanie w zaden link.

 

Jest to reklama firmy TELEMAIL zawierajaca groznego WIRUSA.

Jak kazda reklama, tak i ta sprawdzana byla pod katem bezpieczenstwa podwojnie - pod przegladarkami IE oraz Firefox.

 

Niestety jak widac sa ludzie ktorym zadza zysku przeslania wszystko i instaluja na swoich stronach niebezpieczne aplikacje narazajac uzytkownikow na ewentualne szkody.

 

Raz jeszcze prosze - teraz i prawdopodobnie na przyszlosc - TELEMAIL DO KOSZA!

 

admin krakmails.com

 

Co na ten temat powiesz?? :evil:

Link to comment
Share on other sites

Tak, zauważyłem że na stronie był wirus, już go nie ma i go usunęliśmy.

Jeśli nie wirzycie to wasza sprawa, no cóż zdarzyło się.

My też kontrolujemy reklamy, niezauważyłem tego wirusa, bo mój antywir od razu je usuwa i nie pokazuje komunikatu(bo je neutralizuje).

Przepraszam jeśli ktoś złapał tego wirusa, mam nadzieje że więcej się to u nas nie powtórzy.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

yep ludzie czy Wy wszyscy doszukujecie się gdzieś teorii spiskowej ??

 

jak to w ramce wirus raz jest raz nie ma, marcianson ma nauczke na przyszłość że ramek się nie wrzuca na strony programu

 

co do wirusa to zagrożeniem jest tylko dla "zacofanych" userów IE bo łatka uniemozliwiająca mu działanie wyszła jakoś w grudniu 2005...

 

yep pewnie kupił eklame a po jej emisji wrzucił wirusa lol tylko po co ? :|

 

nc

Link to comment
Share on other sites

Glupka?

 

Coz, nie rozumiem o co wam chodzi. Nie udzielilem dlugiej odpowiedzi, nie mialem czasu. Wirusa nie bylo, nie ma, i nie bedzie! A reakcja admina Krakmails byla w pewnym sensie zrozumiala, ale z drugiej strony nieodpowiedzialna.

 

Wesol, to nie ja zamowilem tą reklame:)

Link to comment
Share on other sites

No, 600 osób w kraku samo sobie wmówiło,

że mają wirusa po tej reklamie, a cześci z nich

bardzo sie nudziło i sobie zrobili formaty bez przyczyny,

ehh, olac tą firme skoro admin/admini mają takie podejście.

Link to comment
Share on other sites

Sluchaj, wirusa nie bylo, jednak zepsuty plik, ktory mogl zablokowac niektore stare, nieaktualizowane przegladarki. Mam sie powtarzac? Jn, jak taki jestes madry to poczytaj na forum szuwi :/

 

PS. Jezeli im zablokowalo na chwile przegladarki, to nie dziwie sie, ze przestraszeni przesli do formata.

 

Ofcijalnie zamykam post!

Link to comment
Share on other sites

dnb8 opere ? ej bez przesady ! TEN WIRUS MOZE TYLKO I WYLACZNIE ZAATAKOWAC UZYTKOWNIKOW IE KTORZY NIE ZAINSTALOWALI W SYSTEMIE POPRAWKI KTORA WYSZLA W GRUDNIU 2005, wyglada to tak że ludzie którzy źle zabezpieczyli kompa (gp jest pełne wirusów), znaleźli kozła ofiarnego na ktorym mogą się wyżyć... a za co ? za to że nie potrafią sobie należycie zabezpieczyć kompa...

 

ludzie opanujcie się ! brak słów...

Link to comment
Share on other sites

Oj Seba Seba, ile razy mam ci tlumaczyc, nie pamietasz jak to bylo? Ty i twoj kumpel Michal, nie czekaj, jak on sie nazywal, pamietasz? Kilka $ wobec mnie? Brak mojej interwencji? Nie pamietasz? Dostalem bloka od niego? Nie pamietasz? Zgrywales glupka, nie pamietasz?

 

Mysle, ze nic nie trzeba wyjasniac. Ulokujcie swoje dlugi, wtedy ja oddam wam te kilka groszy..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use