Jump to content

Link testowy ? Czy Link płatny ?


neru166
 Share

Recommended Posts

Witam ...

Mam PROBLEM i PYTANIE w jednym...

Jakiś czas temu (chyba tydzień temu) otrzymałem maila którego do dziś pamiętam... Był on z tematem o 9gr. Przeczytałem go całego aby sprawdzić czy jest on PŁATNY czy TESTOWY. Wszystko było dobrze lecz na samym dole znajdował się tekst i LINK. Pisało tam o tym aby nie klikać w link ponieważ jest on linkiem testowym sprawdzający czy nie użwany jest BOT, za kliknięcie w niego była kara -10gr. Ta wiadomość wraz z Linkiem został oddzielony od TEKSTU i LINKÓW gdzie znajdowały się powyżej. Pomyślałem sobię że chodzi tu o Ten link co jest na dole. No i zacząłem przeglądać strony z według mnie Płatnymi linkami. Gdy przejżałem sobie wszytskie, weszłem na stronę Imperiumreklam aby sprawdzić Zarobki i Poleconych, gdzie nagle zobaczyłem na MINUSIE swoją kwotę pieniędzy !! ZSZKOKOWAŁO MNIE TO I OBURZYŁO ! Natychmiast wysłałem Maila do Webmastera z moim minusowym problemem... nie otrzymałem odpowiedzi. Minął pewien czas i zauważyłem że dostaję Maile z takim samym TEKSTEM który zawiera Link Testowy, a na górze wsszystko normalne jak w normalnym, płatnym mailu. Nie otrzymałem ANI jednego Normalnego Maila który jest w 100% płatny ! Każdy mail ma ten sam tekst i link co w Mailu z gwarantowanymi 9 groszami.

Mój nick : neru166

Teraz proszę o wyjaśnienia... Jeżeli Maile które teraz otrzymuję są Dobre to DLACZEGO wcześniej z podobnym mailem otrzymałem Linki testowe !? I mam w tej chwili na minusie pieniądze !?

Czekam na odpowiedź...

Link to comment
Share on other sites

W mailach "Kto Pierwszy Ten Lepszy" nie było żadnej niespodzianki.

Problem leżał w innym linku, który Pan kliknął:

http://forumemoney.com/showthread.php?t=6193

 

 

Tak ale... tam było 9 normalnych (niby) linków... gdzie 7 były jeszcze aktywne... a straciłem właśnie 70gr... czyli 7 linków.

Teraz również otrzymałem maila z 5 gr (5 linków), oczywiście zawiera tą samą informację co inne z tym linkiem testowym. Każdy mail od was pozostawiam nienaruszony, nie klikam bo niechce STRACIĆ WIĘCEJ PIENIĘDZY tak jak wtedy.

Co mam teraz zrobić ? Mam teraz klikać tak jak na początku w linki (nie testowe) i wyrównać moją sumę straconą według mnie NIESPRAWIEDLIWE ?? Jest mi z tego powodu bardzo przykro :confused:

Proszę o odpowiedź... dziękuję

Link to comment
Share on other sites

neru166 - chyba nie zrozumiałeś. Kliknąłeś w link testowy o wartości -1zł o treści podanej w temacie:

 

http://forumemoney.com/showthread.php?t=6193

 

Jeśli nad jakimś linkiem nie jest napisane, żeby w niego NIE klikać, to możesz spokojnie w niego kliknąć i jego wartość będzie dodatnia. I tak powinieneś teraz robić.

 

Na końcu każdego maila jest również link testowy o wartości -10gr, żeby użytkownicy nie używali programów klikających lub nie klikali bezmyślnie.

 

Gdzie tu widzisz jakąś głębszą filozofię lub oszustwo?

 

Kliknąłeś w link testowy o wartości -1zł i tyle Ci odjęło z konta. Na przyszłość bądź bardziej ostrożny, w większości programów polsko- i anglojęzycznych wysyłane są jakiś czas linki testowe...

Link to comment
Share on other sites

już wszytsko rozumiem... tylko nie wiem jak ja kliknąłem w ten link :o:o:o:o:o:o:o:o

 

dobra... sądze że sprawa jest wyjaśniona... muszę teraz ODklikać całą Złotówkę abym wrócił do poprzedniej sumy... TRAGEDIA ! Ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use