Jump to content

Lekarstwo na wieczny brak kasy


walsoraj
 Share

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

tutaj trzeba zapłacić niezłą kasę na start, oni nie dosć ze potem zarabiają profity na zamówieniach to jeszcze na stworzeniu dla nas storny (albo sprzedaniu po kilka razy jednego, takeigo samego projektu kilku userom) jak możesz cos takiego reklamować?

 

acha i sprzedajesz potem tez projekty tych stron własnie, dlatego to jest typowy głupi łancuszek, żę ktoś cos kupuje i za to ty masz kase, on niby kupuje jakiś dobry program do zarabiania i potem sprzedaje właśnie to co kupiłm ( w rzeczywiscości osoba która szuka pracy płaci innej osobie która szuka pracy i żadnym towarem nie obraca) były swego czasu takie łańcuszki listowne, jaki zysk masz z tego ze to promujesz? bo o ile się orientuje to jest własnie tak jakby twój reflink, tzn jak ktoś kupi to z tego linku to otryzmasz jakis profit...

Link to comment
Share on other sites

to do **** ta robota

 

Jak się nie podoba to Toja sprawa, aleprosze nie używac niecenzuralknych słów :)

 

--- połączone ---

 

tutaj trzeba zapłacić niezłą kasę na start, oni nie dosć ze potem zarabiają profity na zamówieniach to jeszcze na stworzeniu dla nas storny (albo sprzedaniu po kilka razy jednego, takeigo samego projektu kilku userom) jak możesz cos takiego reklamować?

 

acha i sprzedajesz potem tez projekty tych stron własnie, dlatego to jest typowy głupi łancuszek, żę ktoś cos kupuje i za to ty masz kase, on niby kupuje jakiś dobry program do zarabiania i potem sprzedaje właśnie to co kupiłm ( w rzeczywiscości osoba która szuka pracy płaci innej osobie która szuka pracy i żadnym towarem nie obraca) były swego czasu takie łańcuszki listowne, jaki zysk masz z tego ze to promujesz? bo o ile się orientuje to jest własnie tak jakby twój reflink, tzn jak ktoś kupi to z tego linku to otryzmasz jakis profit...

 

Akurat w pierwszej kwestii nie masz racji - nie trzeba wcale takiej "niezłej kasy" placić. Jakbyś dokładnie poczytał yo byś wiedział ile Cię to będzie kosztowało.

A jeśli chodzi o robienie strony, tp nie wiem czy to jest taka prosta sprawa zrobić dobrą stronę.

Odpowiadam na pytanie: otóż mogę jak wielu innych ludzi tak samo i ja to robie

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
czy kolega walsoraj nie reklamuje przypadkiem swojej wlasnej strony na ktorej umiescil plagiaty?

 

Przeciez to spam chyba jest, nie?

 

Gdzie Ty tu plagiat widzisz szacowna główko. Jeżeli to jest dział do dawania linków do swoich stron to nie widzę tu żadnego spamu ani palgiatu.

Byłbym niezmiernie wdzuięczny gdybyś mi go pokazał

 

tak, czy siak temat podchodzi pod calkowita moja krytyke - jestem na nie

 

Możesz być a mnie to zwisa jak pół kilo kitu i obchoidzi tyle co zeszłoroczny śnieg

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use