Jump to content

Rejestrujemy firmę !!!


arteck
 Share

Recommended Posts

Witam,

 

Najpierw napiszę kilka słów o sobie, aby Wam naświetlić co nieco informację, którą chcemy Wam przekazać.

 

Jestem doradcą inwestycyjnym prowadzącym własną działalność gospodarczą Doradztwo Inwestycyjne Artur Szydłowski. Moja Firma istnieje od lutego 2003 roku i cały czas się rozwija. Operujemy na rynku Funduszy Inwestycyjnych w zamkniętych Programach Inwestycyjnych.

 

Wczoraj - 28.VI.2006r - zasięgnąłem niezbędnych informacji na temat rejestracji firmy typu GP. Po przeanalizowaniu wszystkiego doszliśmy do wniosku, że eXtreme-mails.com powinno być zarejestrowaną Agencją Reklamową. Dodatkowo otrzymamy statut mass media marketing. Teraz po kolei co się zmieni.

 

  • Przede wszystkim - nie nastąpi to szybko. Dopiero wówczas firma będzie zarejestrowana, gdy będziemy mieli 5000 Użytkowników (wymagania mass media).
  • Ceny reklam dla Użytkowników eXtreme-mails.com nie zmienią się. Stawki zarobków również nie.
  • Będziemy mieli więcej reklamodawców spoza świata GP ze względu na możliwość wystawiania faktur. Będziecie przez to zarabiać dużo więcej.
  • Będziemy mieli dużo ankiet i ofert, które do tej pory nie funkcjonują (Już mamy pewne zlecenia, ale ze świata GP)
  • Konta bankowe oraz banki obsługujące pozostaną bez zmian. Dojdzie tylko konto firmowe dla reklamodawców zewnętrznych.

W krótce po zarejestrowaniu działalności (w moim przypadku to tylko dodatkowy wpis do ewidencji) odczujecie korzyści z tego płynące. Ja również (dodatkowe koszty, które można rozliczać :) )

 

Dla "niewtajemniczonych" dodam, że każdy "Klikacz" będzie miał warunki dokładnie takie same jak do tej pory. Regulamin dla Was się nie zmieni - jedynie powstanie nowy, dla reklamodawców zewnętrznych z cennikiem (VAT). Wy jako "Klikacze" i jednocześnie wspaniali odbiorcy reklam będziecie z tego tytułu więcej zarabiać.

 

Na koniec - Konta E-gold, Moneybookers oraz Bank Polski pozostaną nieopodatkowane. Opodatkowane będzie jedynie kotno firmowe, które dla Was nie będzie miało znaczenia.

 

Czekam na Wasze wypowiedzi związane z tą niebanalną sprawą oraz na opinie jak się Wam to podoba.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

wiadomo ,ze 5000ludzi ma malo programow GP w polsce ;) ale nasza "firma" mysle ,ze zdobedzie tyle uczestnikow :) Zaniedlugo strona bedzie w jezyku angielskim i bedzie dostepna na caly swiat ;) wiec mysle ze przyjdzie duzo uzytkownikow ze swiata :)
Link to comment
Share on other sites

reklamodawców z zewnatrz z zagranicy tez bedziesz sprowadzał?

reklamodawca bedzie mogł wybrac do kogo chce wyslac reklame (do osób znających angielski albo polski) czy reklama bedzie wysyłana do wszystkich?

Link to comment
Share on other sites

Reklamodawca będzie mógł wybrać:

-zainteresowania,

-język (języki) odbiorcy,

-premiowanych lub nie (lub to i to).

 

Zainteresowań będzie więcej niż jest do tej pory.

Reklamodawcy z zagranicy - to będą w głównej mierze użytkownicy ze świta GP.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Popieram - bardzo dobry pomysł.

 

Korzyści też będą duże - możliwość reklamowania dla firm, które do tej pory nie robiły tego ze względu na brak faktur.

 

 

Swoją drogą to ostatnio nawet zastanawiałem się, czemu tak mało jest zarejestrowanych firm GPT, bo to na prawdę wielki plus:)

Teraz tylko wziąć się do promowania:D

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Cóż mogę powiedzieć w takich chwilach. Cieszymy się.

 

Cieszymy się, że są ludzie w świecie GP, którzy potrafią docenić starania adminów.

 

Cieszymy się, że są ludzie w świecie GP, którzy przychodzą tu nie tylko po kolejne kilka centów.

 

Cieszymy się, że są ludzie w świecie GP, którzy czytają ze zrozumieniem - tylko dzięki nim firmy GP mają rację bytu.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Swoją drogą to ostatnio nawet zastanawiałem się, czemu tak mało jest zarejestrowanych firm GPT, bo to na prawdę wielki plus

 

Bo większość adminów to nastolatkowie, którzy nie mogą tego zrobić albo nawet nie wiedzą, że powinni. Reszcie się po prostu nie chce ze względu na formalności lub cokolwiek innego.

 

 

Tak swoją drogą arteck - doceniam to co robisz, ale jednocześnie zastanawiam się, jaki sens ma prowadzenie firmy get paid? Kupa pracy (szczególnie przy odpisywaniu po raz enty na to samo pytanie zadane przez dział support), pieniądze z tego pewnie niewielkie, w realu z tego typu zaangażowaniem możnaby osiągnąć więcej lub, jeśli już skupiamy się na zarabianiu przez internet, w innej dziedzinie (programy partnerskie, inwestycyjne) możnaby osiągać większe zyski.

 

Tak tylko się zastanawiam...

Link to comment
Share on other sites

Jako doradca inwestycyjny odpowiem krótko :)

 

I tak prowadzę działalność gospodarczą. I tak rozliczam się z urzędami. Traktuję to jako oderwanie się od świata liczb, wykresów, analiz itd. Dla mnie w eXtreme najbardziej liczy się zadowolenie użytkowników. Nie dojdzie mi zbyt wiele pracy prowadząc eXtreme na drogę legalności. No może trochę - księgowej, ale jej za to płacę.

 

Użytkownik w eXtreme jest dla mnie kimś ważnym. Kimś z kim można pogadać, rozwiązać problem. eXtreme to firma dla ludzi i przez ludzi stworzona. Nie zamierzamy być po prostu GP. Można to rozwinąć i o tym wiemy. To zamierzamy zrobić. Takie mamy plany. A odpowiedzi w dzile support to tylko przyjemność.

 

Dajemy ludziom narzędzie - do zarabiania i do reklamy. Zrobimy więcej, damy narzędzia do rozrywki i do rozmów. Tak naszym zdaniem wygląda przyszłość świata GP.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Co do rejestravju dobry pomysł

 

a co do tej sprzeczki to tak moja mama jest księgową i powiedziała mi ze jesli nie ma włąsciciel firmy zadnej umowy to mnie skarbówka moze cmoknąć w pompke nie mam umowy nie rozliczam sie proste !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use