Jump to content

Co jeszcze możemy dla Was zrobić ??


arteck
 Share

Czy jesteś zadowolony z pracy adminów?  

73 members have voted

  1. 1. Czy jesteś zadowolony z pracy adminów?

    • Szybkość dodawania reklam mnie zadowala
      18
    • Szybkość odpowiedzi w dziale kontak jest ok
      15
    • Szybkość odpowiedzi na Notatki jest dobra
      10
    • Szybkość dodawania należności z depozytów i płatnych zapisów jest dobra
      10
    • Planowane zmiany są w porządku
      20


Recommended Posts

Witam,

Ciekawi nas Wasza opinia ne temat naszej firmy. Zastanawiam się czy jesteśmy w stanie coś usprawnić, coś zmienić, aby współpracowało nam się jak najlepiej.

 

Dołączyłem ankietę do wątku, po to, żebyście ocenili naszą pracę. Czekamy również na wasze wypowiedzi związane z tym tematem.

 

Wspomnę o tym co ma się zmienić. Powinno Wam to pomóc w ocenie sytuacji.

 

Planujemy w pierwszej kolejności zmodyfikować delikatnie skrypt. Chodzi o drobne poprawki. Żaden nie jest idealny. Do tej pory udało nam się zmienić liczbę PTC - było klikalnych co 24h tyle ile użytkowników, teraz można dodać bez ograniczeń. Udało nam się również wprowadzić sumę Waszych wydatków na stronie głównej. (Sporo wydajecie :) ) Planujemy jeszcze kilka rzeczy poprzenosić w inne miejsca - rzeczy typu staty, dodać link do forum w menu itp.

 

Kolejną rzeczą będzie zakup skryptu PTP. Każdy z Was to lubi, każdy na tym świetnie zarabia.

 

Dodamy następnie kilka gier :) Trochę rozrywki nigdy nie zaszkodzi.

 

Zakupimy również masspyera dla e-gold i moneybookers. Dla niewtajemniczonych - Wypłaty po zatwierdzeniu ich przez admina, będą realizowane automatycznie. Być może to pozwoli nam na obniżenie minimum do wypłaty do 0 - czyli bez minimum :)

 

Następnie przetłumaczymy strony na język angielski - będą dwa języki na stronie - polski i angielski. Przez to będziecie mogli polecać nasz program osobom z zagranicy, jak również w krótkim czasie promować Wasze strony PTP w zagranicznych firmach. Reklamodawca będzie miał możliwość kierowania swojej reklamy dla wybranych języków, zainteresowań oraz premiowanych.

 

Tyle zmian narazie planujemy. Po nich liczba użytkowników powinna osiągnąć już tajemnicze 5 000 i będzie nam się wszystkim lepiej żyło :)

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Jesteście pierwszą firmą w ktorej wypowiadam się na jakimkolwiek forum więc sam ten fakt wskazuje na to że firma podoba mi się bardzo (nie żebym był jakiś wszechwiedzący albo co, po prostu inne jakoś mnie do tego nie zacheciły:evil:).

Wielki plus należy się wam w szczególności za chęć kontaku z użytkownikami:) Pomysł na zarejestrowanie firmy jest super. Myśle, że w osiągniecu magcznej liczby 5000 userów bardzo pomoże wprowadzenie drugiego jezyka o czym już pisaliście.

Link to comment
Share on other sites

moim zdaniem firma jest świetna, a pomysły macie doskonałe, a najważniejszy jest właśnie stały kontakt z użytkownikami, to jest super, że wiem, że firma żyje, admini się nią interesują i jeszcze liczy się moje zdanie, oby tak dalej.
Link to comment
Share on other sites

Firma mi sie bardzo podoba... przydal by sie contest klik.. czy jakos tak.. [to ze co 100-300 osoba wygrywa troszke grosza] lub ptp... ale pozatym jest spoko.. fajny adminek, skory do pomocy :)

z adver chcialabym zrobic cos podobnego.. ale to czas pokaze jak z realizacja.. najpierw trzeba odbudowac zaufanie userkow...

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use