Jump to content

Ankieta - Czy przyspieszyć Wam klikanie???


arteck
 Share

Czy powinniśmy zmienić sposób klikania na eXtreme-mails.com??  

21 members have voted

  1. 1. Czy powinniśmy zmienić sposób klikania na eXtreme-mails.com??

    • Tak powinno być tak jak na WWC!!
      17
    • Nie, wszystko jest ok, lubię zamykać i otwierać okna!!
      4


Recommended Posts

Witam,

Klikałem sobie dziś na WorldWide-Cash i tak pomyślałem, że można by Wam pomóc klikać. Jeżeli jesteście użytkownikami w WWC to napewno wiecie co mam na myśli. Po kliknięciu w pierwszy link z PTC otwiera się okno i nalicza premię. Następnie trzeba je zamknąć i kliknąć kolejny link. I tak w kółko.

 

A gdyby tak nie było trzeba zamykać okna. Po naliczeniu premii następny link by był tam gdzie obecnie znajduje się banner z rotatora. Moglibyście klikać w jednym miejscu. Nie trzebaby było zamykać okna. Byłby to napewno plus dla klikających z wolniejszymi komputerami.

 

Niestety, znów będę się musiał Was o to zapytać, bo oznaczałoby to koniec linków tekstowych z bannerami. Można będzie wtedy zamówić w PTC Banner lub link tekstowy z ograniczeniem liczby znaków. Nie będzie wtedy możliwości zamówienia PTC gdzie jest i tekst i banner.

 

Podejmijcie decyzję - większ liczba głosów wygrywa.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

tak! tak! tak! :)

To wspaniały pomysł. Widziałam takie rozwiązanie w kilku innych (chyba trzech) oprócz WWC firmach i bardzo mi się to podobało jest to bardzo wygodne jak jest dużo linków do wyklikania. W Polsce jeszcze żadna firma tego nie wprowadziła do swoich skryptów. Bądźmy pierwsi!!!! :cool:

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Wynik ankiety był 15:4 za tym aby wprowadzić zmiany. Zmiany wprowadziłem. Właśnie skończyłem.

 

Do zmian dodałem Wam mały bonusik :) - aktualne zarobki po zaliczeniu premii. Jak widać po godzinie pisania odpowiedzi - trochę mi zeszło. Mam nadzieję, że dzięki temu będzie Wam łatwiej polecać nas innym, że będzie Wam się łatwiej klikać, że więcej osób zacznie klikać w linki punktowe.

 

Pamiętajcie - linki punktowe to nie tylko Konkurs Klikacza, ale również zamiana na dolary. Codziennie jest około 50 pkt do wyklikania, a będzie coraz więcej. Co dwa dni już teraz można mieć jednego centa (100pkt = 0.01$), a oprócz tego może uda się coś wygrać w Konkursie :)

 

Pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

No ja juz wypowiedziałem sie w dziele wiedomosci na eXtremie no poprostu plusów z tego płynących nie da sie opisac Tylko trzeba sie ZAPISAC!!! Nie dość że my mamy łatwiejsze klikanie to i więcej czasu spedzamy na stronie reklamodawcy:)
Link to comment
Share on other sites

UWAGA!!!

Jeszcze o jednej rzeczy zapomniałem :( Jeżeli odbierzecie maila ze swojej skrzynki (nie tej na stronie) - nie jesteście zalogowani - poda Wam stan kont = 0.00 ... Nie przejmujcie się tym - stan Waszych kont jest oczywiście taki jak być powinien. Postaram się to naprawić jak najszybciej :)

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use