Jump to content

Krótkie HowTo - czyli po kolei co i jak.


arteck
 Share

Recommended Posts

Witam,

Postanowiłem Wam przygotować krótki opis płatnych zapisów, bo wiele osób się zapisuje i nie wypełnia formularza zapisu. A więc, do dzieła!!!

 

Po pierwsze polecam przeczytać opis programu oraz kliknąć w link rejestracyjny, żeby zobaczyć dokładne warunki programów i zapoznać się z ich regulaminami. Dodatkowo, niektóre osoby, oferują pomoc przy zapisie - polecam.

 

Po drugie - jeżeli się firma podoba - należy się zapisać używając linka "tutaj". Po zapisie dostaniecie maila typu:

"Witam,

Twój login to: ******

Twoje hasło to: *****"

 

Trzecim krokiem będzie wklejenie go do strony potwierdzającej zapis. Jest to najważniejsza czynność, więc przyłóżcie się do tego.

 

Link do strony potwierdzającej zapis znajduje się na stronie Płatne zapisy w Menu Użytkownicy. Po wejściu należy podać następujące dane:

ID zapisu - jest to ID podane na stronie z płatnymi zapisami. Np.:

Eurobarre.com [iD: 5]

 

podajemy "5" w ID zapisu jeżeli się zapisaliśmy do Eurobarre.

 

E-mail potwierdzający - w to miejsce wklejamy maila potwierdzającego zapis wygwiazdkowując hasło.

 

Zostaje nam potem tylko potwierdzić formularz.

 

Admin - po sprawdzeniu zapisu dodaje premię w wysokości podanej przy każdym zapisie. Wymagany jest miesiąc aktywności. W przypadku braku takiej aktywności zabierzemy z konta na eXtreme-mails 1$.

 

Myślę, że ułatwi Wam to korzystanie z płatnych zapisów.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Proponuję w podobny sposób opisać wypełnienie formularza zapisu do Sing-Profit. Mam z tym problem - pewnie popełniam jakiś błąd. Myślę, że taka podpowiedź przyda się również innym osobom, gdyż jak dotąd z Waszej propozycji zapisu skorzystało niewielu.
Link to comment
Share on other sites

How to - Jak się zapisać nie będzie potrzebne. Problem tkwi po stronie sign-profit. Nic poważnego - dodaję.

 

Sprawa wygląda następująco. Jestem ze specjalistą sign-profit w stałym kontakcie. Pan Avila odpowiada na każde pytanie i bardzo mu za to jestem wdzięczny. Chwilowo przebudowują skrypt tak, aby mogli dostać na niego patent. Uwierzcie mi w Ameryce jest to bardzo istotna sprawa. Już jutro mają spowrotem realizować wypłaty - ten skrypt robili w pierwszej kolejności. Co do zapisów to użytkownicy Neostrady mogą mieć zawsze problemy - gdyż skrypt wykrywa IP - jak wiadomo zmienne w Neo.

 

Dodam, że Pan Avila zapewnia, że to również będzie uwzględnione i ma sprawdzać oprócz IP - Clienta łączy ADSL ze zmiennym IP.

 

Pozdrawiam i co do użytkowników neo polecam ciągłe próby rozłącz połącz ... Co do reszty - zaczekajcie kilka dni ...

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Po wielokrotnych próbach wreszcie zostałem zarejestrowany. Jednak po zalogowaniu się (też trzeba na to kilku podejść) nie jest wyświetlany mój numer konta na E-Gold - jest po prostu puste miejsce. To kolejna usterka tej firmy, czy mój błąd, czy też tak powinno być?

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Konto e-gold nie jest podawane tylko wówczas, gdy używa się go do logowania. Przy logowaniu należy odać tylko ID oraz hasło. Numer e-gold tylko wtedy, gdy chcemy wypłacić pieniądze na inne konto. Co do wielu prób logowania - to też może być przyczyna.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Ja mysle ze najwiekszy problem jest w tym ze ludzie sie zapisuja do róznych firm patrzac na te najwyzej płatne np. po $0.25 i po rejestracji wrzucaja maila powierdzajacego na strone i czekaja na kase. Po wyslaniu 8 takich maili w jeden dzien na drugi dzien maja $2.00 na koncie i pieja z radosci ze w jeden dzien to zarobili. Ale w takim razie po co by byly jakies klikania po nie wiadomo jakich ćwiartkach centa jak tutaj mniej sie nameczysz i dostajesz od razu 25 centów. Wydaje mi sie ze wazne jest to zdanie w regulaminie :

"Wymagany jest miesiac aktywnosci. W przypadku braku takiej aktywnosci zabierzemy Ci z konta $1 !"

Przeciez takich linkó jest np. 37 w niektóych firmach i jeżeli zarejestruje sie do wszystkich to bede mial ponad $5 na drugi dzien. Czy jest to mozliwe zeby oni mi wyplacili tą kase??? Na czym polega ta aktywnosc przez miesiac??? Czy u tej firmy do której sie zarejestruje musze byc aktywny przez miesiac?

Nie chce nawet próbowac narazie wypłacac tej kasy bo nie chce zeby mi zabrali $1 na dzien dobry za to ze nie minal miesiac. Móglby mi ktos wytlumaczyc ten watek dotyczacy platnych zapisow????

 

Dzieki wielkie ;)

Link to comment
Share on other sites

Chodzi o to, ze oni Ci placa nie za sam fakt, ze sie zapiszesz;

tylko rowniez za to, ze jak sie zapiszesz to bedziesz musial tam klikac we wszystkie banerki i platne maile jakie tylko sie pojawia;

Moze wszystkie to przesada, ale napewno zdecydowana wiekszosc;

jesli juz sie zapisales to niestety - musisz byc aktywny - albo odejmij sobie premie za zapis.

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use