Jump to content

Dodatkowy rotator bannerów.


arteck
 Share

Czy powinniśmy umieścić dodatkowy rotator bannerów??  

17 members have voted

  1. 1. Czy powinniśmy umieścić dodatkowy rotator bannerów??

    • Tak, wizualnie nie będzie przeszkadzał i będę w niego klikał!
      13
    • Nie, po co? Zaśmiecanie strony. Nie mam czasu na kliknięcie - szkoda mi 5 sekund!
      4


Recommended Posts

Witam,

Mamy w planach wprowadzenie dodatkowego rotatora bannerów. Byłby on umieszczony nad tym co jest obecnie, ale wyświetlałby tylko bannery sign-profit. Byłby to dodatkowy dochód dla Was i dla nas.

 

Dodałem zapis do tej firmy w płatnych zapisach. Możecie się zapisać już teraz i dodać banner w stopce taki jak mój - patrz dół postu.

 

Jednakże, aby wprowadzić te zmiany - muszę mieć waszą akceptację z dwóch powodów. Firma ta płaci za skuteczność. Jeżeli spadnie ona poniżej 1.2% bannery nie zawsze będą wyświetlane. Więc musielibyście się zobowiązać chociaż raz dziennie kliknąć w banner w rotatorze tej firmy. Ponadto jak zauważycie na forum, że ktoś ma w podpisie banner - kliknijcie - to Was nic nie kosztuje - strony są czyste, nie zawierają wirusów, bannery również nie zawierają wirusów ani popupów! Chodzi tylko o kliknięcie - 5 sekund i z głowy.

 

Druga sprawa jest już związana z wyglądem strony. Wszystko co wyświetla się po prawej stronie zejdzie troszkę na dół.

 

Zastanówcie się czy jesteście w stanie przyjąć te warunki. Pamiętajcie, że zawsze mogą być jakieś ciekawe firmy kryjące się pod bannerami. Klikając w takie bannery może znajdziecie coś dla siebie.

 

Zachęcam do wzięcia udziały w ankiecie oraz do wyowiedzi w tej sprawie. Podejmijmy tę decyzję wspólnie.

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie może być, ale pod jednym warunkiem. Przynajmniej za 50% kwoty muszą być jakieś konkursy. :D

 

PS: Będzie więcej osób, które zapiszą sie do firmy.

Więcej $$ = Więcej userów.

Więcej userów = Więcej reklam.

Więcej reklam = Więcej userów = Większa kasa dla admina. :D

Link to comment
Share on other sites

Obecnie przelicznik jest 1$ za 1000 wyświetleń bannera. Planowane jest wprowadzenie 1.5$ za 1000 wyświetleń. Oczywiście wszystko będzie ładnie pięknie dopóki skuteczność bannerów nie spadnie poniżej 1.2%. W przypadku gdy takiej skuteczności nie będzie - bannery rzadziej będą się pojawiać. O skuteczności ze strony eXreme-mails będziecie na bieżąco informowani.

 

Musicie jednak wziąc pod uwagę to, że jeżeli będziemy się zbilżać do poziomu <1.2% to będzie trzeba się trochę poświęcić i poklikać w te bannerki bezpłatnie. Zobaczyć, może się coś trafi ciekawego. Może któraś z firm się Wam spodoba :) i się zapiszecie :)

 

Nie mniej jednak, po wprowadzeniu bannerów na stronę, będzie trzeba chwilę zaczekać na akceptację. Właśnie w tym czasie od Waszych klików będzie zależało najwięcej.

 

Bannery w rotatorze tej firmy będą kosztowały nieco więcej niż normalne. Dla zachęty dodam, że 50% dochodu z tego rotatora przeznaczymy na zwiększenie Puli Klikacza. Wtedy też zostanie zwiększona liczba zwycięzców w Konkursie Klikacza. O ile ziwększymy - to zależy od Was - ile bannerów zostanie kupionych. Przewidujemy, że przy dużym poparciu pomysłu oraz przy Waszym wywiązywaniu się z obiecanego klikania w takie bannery - będzie zadowolona każda ze stron. Wy, firma oraz eXtreme-mails. Każdy z Was będzie mógł zarobić na takich wyświetleniach od 1$ wzwyż tygodniowo.

 

Dodam na koniec, że nie będziemy umieszczać w rotatorze więcej niż 20 bannerów naraz. Każdy kolejny zamówiony banner będzie musiał chwilę zaczekać, aż skończą się wyświetlenia poprzedniego. Będzie się to wiązało z przyspieszeniem zrobków dla Was :)

 

Narazie pomysł wygrywa i mam nadzieję, że tak pozostanie. Mam również nadzieję, że będziecię wywiązywać - tylko tak uzyskamy akceptację i będziemy zarabiać dość spore pieniądze. Przyczyni się to do szybszego rozwoju eXtreme-mails oraz w znacznym stopniu podniesie Wasze zarobki, zarówno w Konkursie Klikacza jak i ogólne zarobki z firmy.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

I za to wszystkim użytkownikom dziękujemy. Za bezinteresowne klikanie w bannerki sign-profit. Tylko dlatego, że zgłosiłem akceptację z mojego konta, otrzymaliśmy ją.

 

extreme-mails.com is now listed.

Best regards,

--

Ronald Avila <support@sign-ads.com>

Sign-Ads ® a Your Key Solutions LTD company.

 

Teraz czekamy już tylko na dodanie każdej podstrony przez Sign-Ads. W momencie kiedy to nastąpi, będziemy już na tym zarabiać i będzie można kupować bannerki - po innych cenach niż normalne.

 

Dzięki Wam Clicratio na moim koncie wyniosło ponad 2%.

 

Dlatego też nie było problemu z akcepatcją. Dostaliśmy ją w pół godziny :)

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

morenaplus222 - rzeczywiście dzisiaj cos jest nie tak z tymi bannerami. pozostaje czekać aż sytułacja się wyjaśni. moje statystyki wyświetlań aktualnie stoją w miejscu, a moj banner nie wyświetlił sie od popołudnia ani razu.

 

poinformowałem o tym artecka na gg, mam nadzieje ze sytułacja się niedługo wyjaśni ;)

 

Dodane 00:07

 

P.S - usterka już zażegnana...

Link to comment
Share on other sites

pomysł fajny i popieram go (więcej kasy w puli), ale...

czasami (90%) jak klikam w banner to wyskakuje mi nowe okienko i napis error!! Czy jeśłi tak się dzieje to czy system sing-profit nalicza jako klik (inaczej czy u ciebie pokazuje się że był klik) czy też jest to błędne i niezaliczane kliknięcie np poprzez to że za często klikam w jedną reklamę z jednego IP?

Link to comment
Share on other sites

Co do braku zmiany bannerka. Przepraszam wszystkich, którzy zrealizowali reklamy. Nie ubyło im na koncie - wyświetlenia pozostawały bez zmian. Teraz problem jest naprawiony.

 

Dla zaznajomionych z tematem - edytowałem headera - czyli stronę główną dodając buttony. Zapomniałem zupełnie o fakcie, że sign jako rotator w rotatorze zamieni mi funkcję na linki. Teraz już utkwi mi to w głowie na zawsze. Przepraszam - mój błąd. Nie powtórzy się.

 

Jak już wspomniałem - problem jest naprawiony i wszystko hula jak należy. Tak już pozostanie :) Przepraszam za brak zarobków przezte kilka godzin. Szybko to nadrobimy :)

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use