Jump to content

Staramy się dla Was.


arteck
 Share

Recommended Posts

Witam,

Wczoraj Wirtualna Polska S.A. zablokowała pocztę przychodzącą z naszego DNS. Zareagowaliśmy natychmiast dając im 24h na odpowiedź. Blokada została zdjęta po kilkunastu godzinach, a przed chwilą otrzymałem od wp.pl list. Przekazuję go Wam.

 

> Witam,

> Dzisiaj otrzymałem masę informacji zwrotnych, że mój adres e-mail został uznany za spamujący.

>

> Chodzi o serwis http://www.extreme-mails.com

>

> Wszyscy użytkownicy, którzy otrzumują maila na Wirtualnej Polsce z serwisu eXtreme-mails.com - są użytkownikami zarejestrowanymi i wyrazili zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną. Poza tym w każdej chwili mogą się wypisać z serwisu - opis jak to zrobić załączany jest do każdego maila wysyłanego przez nas. Po wypisaniu się, maile do takiej osoby nie są wysyłane.

>

> Proszę o usunięcie blokady antyspamowej na nasz serwis, gdyż maile wysyłane przez nas nie są SPAMEM!

>

> Proszę również o szybką realizację prośby, gdyż zrobiliście to niezgodnie z Waszą polityką antyspamową oraz niezgodnie z ogólnie przyjętymi normami.

>

> W przypadku braku odpowiedzi w przeciągu 24h opiszę przypadek we wszystkich znanych mi instytucjach, stronach internetowych i innych źródłach informacji ogólnodostępnej.

>

> Pozdrawiam,

> Artur Szydłowski.

 

Witam,

Dziękuje za zgłoszenie.

Prosze ponowanie wyslac wiadosci. Jez jest wszystko naprawione.

 

PS. Odpowiadając na tego maila prosze o niewycinanie z niego cytatów i sygnaturki - bardzo ułatwi nam to pracę i rozwiązanie problemu.

Dziękuję.

 

 

Pozdrawiam.

Michał Nowoszewski

----------------------

Zespół Obsługi Klienta

Wirtualna Polska S.A.

 

Z mojej strony kieruję podziękowania do Wirtualnej Polski S.A.

 

Mam nadzieję, że inne serwisy nam tego nie zrobią. Jeżeli macie ochotę, możecie im podziękować również. Wszystkie wypowiedzi zostaną przekazane do działu obsługi klienta wp.pl.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use