Jump to content

Czy czegoś sobie jeszcze życzycie ;) ??


arteck
 Share

Recommended Posts

Witam,

 

Trochę, żartobliwy temat, ale moim zdaniem całkiem na miejscu :)

 

Od początku istnienia - czyli w 23 dni - trochę zrobiliśmy:

1. Poprawiliśmy wszelkie niedoróbki językowe (chyba wszystkie),

2. Wprowadziliśmy masę płatnych zapisów,

3. Wprowadziliśmy pierwsze oferty i mamy zamówienia na ankiety (najprawdopodobniej od soboty wystartują),

4. Wprowadziliśmy za Waszym przyzwoleniem zmiany w klikaniu (sposób jak na wwc),

5. Poszliśmy o kilka kroków do przodu względem wwc - podając Wam ilość pozostałych linków,

6. Zmieniliśmy sposób zamiany punktów - automat zamienia wszystkie punkty,

7. Wprowadziliśmy stały Konkurs Klikacza (będzie trwał tyle ile Wy będziecie klikać w linki),

8. Założyliśmy support na tym właśnie forum,

9. Zmieniliśmy możliwość skryptu co do dodawania płatnych linków. Początkowo dodawał tyle ile jest użytkowników - teraz klikalnych co 24h ile Wam się podoba,

10. Zmieniliśmy wygląd strony,

11. Wprowadziliśmy statystyki na stronie,

12. Rozstrzygnęliśmy Konkurs na wypowiedź,

13. Wprowadziliśmy rotator bannerów sign-profit,

14. Poprawiliśmy "niedoróbki" w skrypcie,

15. Odpowiedzieliśmy na każdego maila - poza jednym (Pytanie brzmiało: "Jak masz na imię") (czas realizacji <24h),

16. Odpowiedzieliśmy na każdą notatkę (czas realizacji<24h),

17. Wypłaciliśmy pierwszą wypłatę (czas realizacji od zażądania <24h),

18. Zrealizowaliśmy każde zamówienie na reklamę (czas realizacji <24h),

19. Odpowiedzieliśmy na każdą wiadomość i sugestię w dziale Wiadomości,

20. Wzięliśmy pod uwagę wszystko co nam przekazujecie - wiele z tego zrealizowaliśmy,

21. O każdą ważną zmianę pytaliśmy Was,

22. Powiedzieliśmy STOP WIRUSOM!,

23. Zmieniliśmy się tak - jak tego chcieliście!

 

Myślę, że można by coś jeszcze dopisać, ale po tym wszystkim spać mi się chce i myślenie mam do rana wyłączone. Rano spotkamy się znów :) Może znów coś dla Was zrobimy.

 

Jeżeli Wy macie jakieś pomysły - co już zrobiliśmy - proszę śmiało. Jak macie pomysły co powinniśmy zrobić - również zapraszam.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Panie i Panowie ogłaszam eXtreme mails naljepszą firmą w obecnym polskim świecie GP(moje własne zdanie, ale myśle ze nie tylko moje:) poprostu wszystko rozwija sie w tak szybkim tepie ze szok a zadziwiający jest kontakt z administracja<brawo>
Link to comment
Share on other sites

to prawda, firma jest nieziemska :) zobaczcie, o ktorej godiznie admin napisal posta - zmiany wprowadza w nocy, jak jest malo lub jak nie ma userkow na stronie, zeby Im (nam ;) ) nie przeszkadzac w zarabianu :) A moze powinnismy teraz zadac sobie pytanie co my mozemy zrobic dla Extrema?? ;)

 

Pomozny adminom poprzez:

kupowanie reklam - nawet tyk najmniejszych ;)

regularne klikanie w linki i maile

klikanie w bannerki sign-profit

no i teraz wydaje sie dosc waznym polecanie firmy!!! bo wbrew logice dosc malo userkow jest tu zapisanych...

Link to comment
Share on other sites

1. Przydał był się może Conest Ptc, przypuśmy zwycięsca co 400 klików otrzymał by skromnego 1 centa :)

2. Można by było może również wprowadzić jakieś gry losowe np. orzeł czy reszka, czy też Mniej i więcej (znane z portwelika czy też dawnego advertisements)

3. Jeśli chodzi o konkurs klikacza dobrym rozwiązaniem bło by wprowadzenie statystyk LIVE.

4. Bardzo fajowy jest ten konkurs klikacza, że pula jest do podziału dla najlepszych 10 klikaczy. Żeby może zachęcić wszystkich użytkowników do klikania może można było wprowadzić przypuśmy dla pierwszych 5 najlepszych klikaczy jako dodatkową nagrodę - darmową reklamę w postaci płatnego linka do wszystkich. Bo jak by nie patrzeć to naprawdę jest duży trud włożony w tą 100% aktywność :)

5. Skrzynka E-mail - możliwość kasowania e-maili - oraz żeby na stronie głównej przypuśmy widniała liczba w nawiasie ile ta ta danych maili znajduje się w skrzynce.

6. Może tak jeszcze jakieś losowe wypłatki :)

Link to comment
Share on other sites

A moze powinnismy teraz zadac sobie pytanie co my mozemy zrobic dla Extrema?? ;)

 

Tak dokładnie zgadzam sie Adminie co mozemy zrobic poza tym co już robimy bo mysle ze eXtreme to firma z przyszłościa i mysle ze nawet samotny klikacz dosyc szybko dostanie wypłate a jak jeszce przybendzie reklamodawców$$

poprostu bajka...

Tak trzymaj jestes jak Napoleon który powiedział ze nie jest królem francji tylko francuzów tak samo i Ty arteck nie jestes Adminem extreme tylko jestes naszym Adminem klikaczy wielkie brawa!!!

Link to comment
Share on other sites

Tak dokładnie zgadzam sie Adminie co mozemy zrobic poza tym co już robimy bo mysle ze eXtreme to firma z przyszłościa i mysle ze nawet samotny klikacz dosyc szybko dostanie wypłate a jak jeszce przybendzie reklamodawców$$

poprostu bajka...

Tak trzymaj jestes jak Napoleon który powiedział ze nie jest królem francji tylko francuzów tak samo i Ty arteck nie jestes Adminem extreme tylko jestes naszym Adminem klikaczy wielkie brawa!!!

 

Masz całkowią rację ;)

Link to comment
Share on other sites

...ze wszystkimi wypowiedziamy !!! Firma jest The BEST na polskim rynku klikaczy, Admin jest SUPER, kontakt z nim należy tylko do przyjemności, po prostu nieba i raj dla wszystkich :) Owacja na stojąco :brawo::brawo: dla admina i dla całego grona klikaczy w tej firmie !!! Ale prawdę jest, że teraz czas na nas: Co my możemy zrobić dla Ciebie drogi adminie i jak możemy pomóc Ci w tym aby nasza firma była na szczycie nie tylko polskiego rynku ale europejskiego, powiem nawet światowego ???? Mów śmiało i szczerze,a zrobimy wszystko co tylko jest w naszej mocy yahoo

 

Zgadzam się w 10000%*

Link to comment
Share on other sites

Nie spodziewałem się takich pozytywnych opinii na nasz temat :) Bardzo miło mi się je czytało :)

 

Co do Waszej propozycji :) No w sumie moglibyście poklikać częściej niż raz dziennie w bannerek sign-profit. Do tej pory utrzymuje się Clickratio na poziomie 1.3-1.5%, ale przydało by się ponad 2%. Dodatkowo - gdy już zostaniemy wpisani na listę w sign-profit i zaczniecie kupować bannerki, będzie ich znacznie więcej. Wtedy będzie trzeba troszkę w to poklikać. Nie mówię, że nic innego macie nie robić, ale utrzymać poziom ponad 1.2% będzie nam ciężko bez Waszych klików. To Was będzie kosztować powiedzmy 20 sekund, a korzyści z tego wynikjące będą olbrzymie.

 

Chociażby Konkurs Klikacza. Przy zakupie wyświetleń na 5$ w ciągu 2 tygodni - Pula Klikacza będzie powiększona o 2.5$. Zwiększymy wówczas ilość osób wygrywających - 2.5$ + powiedzmy 1.5$ z Puli naturalnie uzyskanej daje razem 4$. W zupełności wystarczy dla 30-50 osób. Więcej osób wygrywa - więcej osób zadowolonych.

 

Oczywiście takie suche statystyki nas do niczego nie zaprowadzą, ale dziennie wyświetlamy około 10 000 Bannerów. Zakładając, że bannery sign-profit najprawdopodobniej będą 2x droższe od zwykłych - czyli 10 000 wyświetleń będzie kosztowało 0.36$ - Pula Klikacza w ciągu dwóch tygodni osiągnie 0.18$x14dni = 2.52$. Oczywiście wszystko zależy od ruchu na stronie oraz najważniejsze od ilości użytkowników! Teraz jest ich niecałe 600. Jak będzie około 1000 pula z samych bannerów sign-profit osiągnie 5$ + około 2$-3$ naturalnie. Nawet gdyby wygrywało 50 osób - każdy średnio dostanie około 15 centów!!! + zamiana punktów na dolary - około 10 centów.

 

Im więcej będzie użytkowników - tym więcej naturalnie będziecie zarabiać. Liczymy, że przy 1000 użytkowników, każdy samotny aktywny klikacz bez najmiejszego problemu osiągnie minimum w niecały miesiąc. Przy 2000 użytkowników w niecałe 2 tygodnie. Ale wtedy będziecie spędzać na naszej stronie ponad pół godziny dziennie - żeby wszystko wyklikać:) Myślę, że i tak będzie warto.

 

W chwili obecnej żaden serwis nie oferuje tak tanich PTC. Nawet w donkey przy zakupie maksymalnej ilości klików - 100 000 za 32.5$ wychodzi po 0.32$ za 1000PTC. Poza tym na donkeyu kliki strasznie wolno schodzą. Mało kto tam klika za punkty. Na WWC ludzie klikają w PTC punktowe, ale tam również jest drożej - za 10 000 emaili tylko do PTP zapłacicie 1.95$ czyli po 0.19$ za każy 1000. Nawet za PTC wychodzi drożej - 50 000 kosztuje 7.75$ czyli po 0.155$ za każdy 1000.

 

Przytaczając firmy rodowe - najtaniej jest chyba w ezarobku. Można kupić 3000 odsłon w ptp za 1PLN. Więc i tak drożej niż u nas - poza tym odsłony, rzadko przynoszą skutek taki jak PTC.

 

Dziwi mnie więc fakt, że tylko około 50 osób promuje u nas strony. No ale to już nie mój biznes :) Każdy indywidualnie podchodzi do sprawy :) Ja osobiście promuję ile wlezie i za każde 1000 odsłon płacę 0.13$, a zarabiam w najgorszych polskich ptp 0.20$. W tych lepszych nawet 0.33$. Więc mnożę swój majątek :)

 

Tak zarabiać, jak widać na powyższych przykładach, można tylko w eXtreme-mails.com!

 

Znowu Wam dałem dość pokaźną lekturę, ale myślę, że nad niektórym rzeczami po prostu warto się zastanowić :)

 

Pozdrawiam wszystkich - i dzięki za reputację :) Ktoś mi dodał :)

Link to comment
Share on other sites

Ja można powiedzieć, trafiłem na Extreme-Mails przypadkowo, widziałem gdzieś reklamę i dopiero po tygodniu przypomniałem sobie nazwę(bardzo konkretna;)), zapisałem się i jestem pod wielkim wrażeniem tempa zmian in plus.

Do tego co zostało już napisanę mogę jeszcze dodać jedno.

W dziale płatnych zapisów powinny się znajdować naprawdę godne rekomendacji programy, tak jest w 80% ale dla przykładu WorldwideMail lub Fishing4Mails to niewypały...

 

Aha, może to nienajlepsze miejsce ale czekam na premię za zapis do Sign-Profit.com i Vienna-Mails, za inne już dostałem - dzięki :evil:

Link to comment
Share on other sites

hmm... WWM ... firma no-minimum gdzie za sam zapis dostaje sie 5 centów (+5 centów od nas) a dodatkowo z płatnych linków jest 0.3 centa dziennie + około 0.2 centa dziennie w surfach + jak ktoś chce pogadać na czacie 1 cent. Czyli co tydzień można samemu wypłacać około 4-10 centów. Nie nazwałbym tego niewypałem. Poza tym firma zacznie działać w 100% dopiero gdy osiągnie 10000 userków.

 

Co do fishing - nie rozumiem. Dla aktywnych - czyli klikających przychodzi maili na 15 centów tygodniowo. Dodatkowo w ptc często są kliki po 1 cencie. Dodatkowo admin zdjął timer - czyli po numerku turing i pojawieniu się strony od razu można ją zamknąć. W tym wypadku te kilkanaście centów tygodniowo zarabia się poświęcając dla firmy około 2-3 minut dziennie. Dodam może. Jak ktoś wybrał skrzynkę inbox - to nie będzie dostawał maili. Admin o tym pisał - do wszystkich.

 

Co do premii. Chyba w wiadomościach napisałem (tak mi się wydaje) że premia za zapis do sign profit będzie przyznana dopiero po wypłacie. Nie mam możliwości sprawdzić zapisu przed wypłatą danego użytkownika. Co do Vienna - to jest zapis nie pochodzący od nas. Wybaczcie więc ale musimy mieć potwierdzenie zapisu od reklamodawcy - czyli nie dodam premii po kilkunastu minutach od zapisu, tak, jak to zwykle robię:)

 

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Pitbull:

W dziale płatnych zapisów powinny się znajdować naprawdę godne rekomendacji programy, tak jest w 80% ale dla przykładu WorldwideMail lub Fishing4Mails to niewypały...

To sprawa dyskusyjna, poza tym jeśli firmy są wypłacalne to czemu ma ich tam nie być? Reklamodawcy decydują które się tam znajdą, jak nie chcesz to się nie zapisuj;)

Link to comment
Share on other sites

Pitbull:

 

To sprawa dyskusyjna, poza tym jeśli firmy są wypłacalne to czemu ma ich tam nie być? Reklamodawcy decydują które się tam znajdą, jak nie chcesz to się nie zapisuj;)

Racja zapisujesz się w te w które chcesz nikt nie zmusza do zapisania się do wszystkich :)Jeśli Ci nie odpowiada firma i uważasz ją za niewypał to ją omiń i się nie zapisuj :) To jest proste jak obsługa młotka :D

Link to comment
Share on other sites

hmm... WWM ... firma no-minimum gdzie za sam zapis dostaje sie 5 centów (+5 centów od nas) a dodatkowo z płatnych linków jest 0.3 centa dziennie + około 0.2 centa dziennie w surfach + jak ktoś chce pogadać na czacie 1 cent. Czyli co tydzień można samemu wypłacać około 4-10 centów. Nie nazwałbym tego niewypałem. Poza tym firma zacznie działać w 100% dopiero gdy osiągnie 10000 userków.

W tym wypadku chodziło mi przede wszystkim o ilość reklam jaka jest wysyłana. Raptem jeden mail od admina, nie płatny od 3 tygodni. W sekcji PTC też bieda od tego tygodnia jeden baner dziennie za 0,005 centa, wcześniej 0,03 tak jak piszesz. Surf to nie dla mnie, a gadanie na czacie za 1 centa, to już zbyt wyrafinowane zajęcie jak dla mnie.

 

Jedyny plus to owa premia 5 c, od WWM i na tym się plusy kończą w moim skromnym mniemaniu. O premii z Extreme nie wspomnę, bo musiałbym się tym razem rozwodzić nad EM a przecież nie o tym ma być.

 

10 tys. użytkowników powiadasz... No to życzę powodzenia, tego akurat nie wiedziałem.

 

Co do fishing - nie rozumiem. Dla aktywnych - czyli klikających przychodzi maili na 15 centów tygodniowo. Dodatkowo w ptc często są kliki po 1 cencie. Dodatkowo admin zdjął timer - czyli po numerku turing i pojawieniu się strony od razu można ją zamknąć. W tym wypadku te kilkanaście centów tygodniowo zarabia się poświęcając dla firmy około 2-3 minut dziennie. Dodam może. Jak ktoś wybrał skrzynkę inbox - to nie będzie dostawał maili. Admin o tym pisał - do wszystkich.

Jak na razie w tej firmie najbardziej razi mnie straszna grafika, a te gify to już tragedia.

Druga kwestia, WM jest chyba jakimś paranoikiem, wszędzie upatruje oszustów i osób które nie znają angielskiego. Testy, jakieś cheat linki – a to wszystko pierwszego dnia jak się tylko zapisałem, stąd taka a nie inna ocena.

Przecież nie trzeba znać angielskiego na poziomie FC, aby zapisać się do jakiegoś programu, wystarczy podstawowa znajomość języka. Ponadto jeśli ktoś nie zna angielskiego to chyba się nie zapisuje do programów anglojęzycznych, to nonsens.

Co do zarobków, sprawdzam na razie. Od niedzieli 3 c, maile przychodzą z różną częstotliwością i trzeba by było siedzieć cały czas z otwartym outlookiem i polować na maile, ja czasu nie mam na takie zabawy, jeśli komuś to pasuje – nie ma sprawy...

 

 

Co do premii. Chyba w wiadomościach napisałem (tak mi się wydaje) że premia za zapis do sign profit będzie przyznana dopiero po wypłacie. Nie mam możliwości sprawdzić zapisu przed wypłatą danego użytkownika.

Też jest mi ciężko w tym momencie stwierdzić czy było napisane czy nie, bo nie mogę nigdzie znaleźć informacji na ten temat, mniejsza z tym – teraz już wiem :)

 

Co do Vienna - to jest zapis nie pochodzący od nas. Wybaczcie więc ale musimy mieć potwierdzenie zapisu od reklamodawcy - czyli nie dodam premii po kilkunastu minutach od zapisu, tak, jak to zwykle robię

Chwała Ci za tą szybkość! :)

Pozdrowienia

 

 

To sprawa dyskusyjna, poza tym jeśli firmy są wypłacalne to czemu ma ich tam nie być? Reklamodawcy decydują które się tam znajdą, jak nie chcesz to się nie zapisuj;)

Wraziłem swoją opinię na temat działu płatnych zapisów w Extreme a dokładnie 2 programów, które do najlepszych nie należą a które były w tym dziale. Jakbym nie chciał się zapisać to bym się nie zapisywał do tych programów, proste i logiczne, więc daruj sobie ten swój wywód.

Reklamodawcy reklamodawcami, ale jakby ludzie się nie zapisywali do programów to by padł cały ten „biznes”.

 

Racja zapisujesz się w te w które chcesz nikt nie zmusza do zapisania się do wszystkich :)Jeśli Ci nie odpowiada firma i uważasz ją za niewypał to ją omiń i się nie zapisuj :) To jest proste jak obsługa młotka :D

No i po co ta internetowa napinka... Przy zapisie do tych programów kierowałem się zgoła innymi pobudkami niż myślisz.

Niewypałem się okazały po zapisaniu i przetestowaniu, nie posiadam daru przewidywania ażeby przed zapisaniem się i przetestowaniem jakiegoś programu wiedzieć czy jest lipą czy nie jest – to jest prostsze od obsługi młotka, ale jak widzę Ty nawet z tym masz problemy...

Link to comment
Share on other sites

No i po co ta internetowa napinka... Przy zapisie do tych programów kierowałem się zgoła innymi pobudkami niż myślisz.

Niewypałem się okazały po zapisaniu i przetestowaniu, nie posiadam daru przewidywania ażeby przed zapisaniem się i przetestowaniem jakiegoś programu wiedzieć czy jest lipą czy nie jest – to jest prostsze od obsługi młotka, ale jak widzę Ty nawet z tym masz problemy...

 

Widzę że to raczej Ty masz problemy z obsługą nie tylko młotka co nawet łyżki i widelca ! Chyba po to wchodzi się na głowną stronę każdej z firm do której chcemy się zapisać aby zapoznać się z warunkami jakie proponuje, po to jest regulamin w każdej z tych firm aby go przeczytać ! Niestety jeśli ktoś ma to gdzieś to po co później narzeka ? Jeśli nie odpowiadały Ci warunki albo jeśli były w nich podane nieprawdziwe dane to prestenasje kieruj do admina danej firmy,a nie do nic winnego admina firmy w której znalazłeś link do takiej firmy :) Zajarz chłopcze, zajarz, bo widzę że jeszcze dużo wody w Wiśle będzie musiało upłynąć nim opanujesz podstawę obsługi łyżki i widelca :)

Link to comment
Share on other sites

Widzę że to raczej Ty masz problemy z obsługą nie tylko młotka co nawet łyżki i widelca !

A na jakiej podstawie to stwierdziłeś?

Daruj sobie te dyrdymały a jak znowu coś wymyślisz to wiesz... Pisz to na czacie Interii.

 

 

Chyba po to wchodzi się na głowną stronę każdej z firm do której chcemy się zapisać aby zapoznać się z warunkami jakie proponuje, po to jest regulamin w każdej z tych firm aby go przeczytać !

Chciałeś zabłysnąć elokwencją? :>

 

Niestety jeśli ktoś ma to gdzieś to po co później narzeka ?

To ciekawe, a w którym miejscu ja narzekam?

Poddałem konstruktywnej krytyce dwa programy i uzasadniłem to rzeczowo, więc w czym problem?

 

Jeśli nie odpowiadały Ci warunki albo jeśli były w nich podane nieprawdziwe dane to prestenasje kieruj do admina danej firmy,a nie do nic winnego admina firmy w której znalazłeś link do takiej firmy :)

Jakieś problemy z czytaniem tekstu ze zrozumieniem? Za dużo literek było w moim poście? [pytanie retoryczne] Jeszcze raz przeczytaj powolutku wszystko i jak już zrozumiesz co napisałem to sprawdź sobie w słowniku wyrazów obcych co oznacza mądre słowo "pretensja" (mniemam, że chodzi o to słowo, bo słowa "prestenasje" nie znam, no chyba że to jakiś neologizm), a jak już poznasz znaczenie tego słowa, to się okaże że Twoja wypowiedź jest bezprawna.

 

 

Zajarz chłopcze, zajarz, bo widzę że jeszcze dużo wody w Wiśle będzie musiało upłynąć nim opanujesz podstawę obsługi łyżki i widelca :)

Tym frazesem udowodniłeś, że 18 wiosen jeszcze Ci nie stukło.

Wycieczki osobiste zachowaj dla kolegów z podwórka, bo ani mnie nie znasz ani nie wiesz kim jestem, zatem za prawdę powiadam Ci "tolka spakajna" jak zwykł był mawiać mistrz Kaszpirowski. Swoją drogą, ciekawe czy byś mi to powiedział prosto w oczy. :evil:

Żegnam.

Link to comment
Share on other sites

Słuchaj chłopcze ile mam wiosen to jest moja sprawa, ale mogę Cię zapewnić że z pewnością więcej od Ciebie ! Co do wymiany GG z tym kimś to potraktuję to jako żart, na mojej liście GG mam tylko inteligentnych ludzi nie byle bałwochwalca który myśli że zjadał wszystkie rozumy tego świata, ma tylko problem z jednym ze swoim :) Nie chciej abym spotkał się z Tobą twarzą w twarz, bo to na pewno będzie miało bardzo mało przyjemny koniec dla Ciebie chłopcze... !!! Temat uważam za zamknięty !!!
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use