Jump to content

Czy czegoś sobie jeszcze życzycie ;) ??


arteck
 Share

Recommended Posts

Mały offtopic się zrobił ale wtrącę tu i swoje trzy grosze.

 

Pitbull:

Przy zapisie do tych programów kierowałem się zgoła innymi pobudkami niż myślisz.

Niewypałem się okazały po zapisaniu i przetestowaniu, nie posiadam daru przewidywania ażeby przed zapisaniem się i przetestowaniem jakiegoś programu wiedzieć czy jest lipą czy nie jest – to jest prostsze od obsługi młotka, ale jak widzę Ty nawet z tym masz problemy...

Po pierwsze: jeśli zapisujesz się w płatnych zapisach to po potwierdzeniu tego i naliczeniu premii masz być aktywny.

Po drugie: masz możliwość zapisania się i sprawdzenia firmy - po prostu zapisz się bez potwierdzania zapisu, jeśli Ci się spodoba - potwierdź, jeśli nie możesz się bez konsekwencji wypisać.

Link to comment
Share on other sites

Mały offtopic się zrobił ale wtrącę tu i swoje trzy grosze.

 

Pitbull:

 

Po pierwsze: jeśli zapisujesz się w płatnych zapisach to po potwierdzeniu tego i naliczeniu premii masz być aktywny.

Po drugie: masz możliwość zapisania się i sprawdzenia firmy - po prostu zapisz się bez potwierdzania zapisu, jeśli Ci się spodoba - potwierdź, jeśli nie możesz się bez konsekwencji wypisać.

 

Po co ten post? Nie można było tych jakże istotnych informacji napisać via PM, skoro to kierujesz akurat do mnie?

Link to comment
Share on other sites

To była odpowiedź na Twój post ale skierowana do wszystkich - przecież komuś jeszcze może się to przydać, prawda?

Jeśli sądzisz że nabijam posty i mój post był bez sensu, to go po prostu raportuj, wtedy moderator, jeśli uzna go za niewłaściwy, umieści go w koszu.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use