Jump to content

Pytanie - jak zamowic reklame?


A_DAM
 Share

Recommended Posts

Wlasciwie jesli chodzi o mnie to:

Jak wlaczyc i wypelnic formularz to ja wiem; z tym ze mam teraz problem z zaplaceniem - kliknalem na dalej bo myslalem ze bedzie podany nr konta do wplaty pieniedzy a tam nic.

Moglby mi ktos pomoc? :o

Link to comment
Share on other sites

w sumie to sie troche pogubilem,

ale jestem uzytkownikiem extreme... ale chce zaplacic z e-golda...

Klikalem na dalej w tamtym formularzu, bo myslalem ze dane o platnosci beda w nastepnym kroku opisane, ale tak doszedlem do konca, a tam pisze jedynie , ze dostane e-mail....

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Skoro jesteś użytkownikiem eXtreme to możesz dokonać depozytu ... Nie kupuj reklamy poprzez dział reklama. Wejdź w Centrum Wydatków - tam jest wszystko opisane co i jak.

 

Przelewasz kwotę na konto naszej firmy w memo wpisując "depozyt - twój@email.w.eXtreme" Jak tylko zauważymy na e-goldzie coś takiego - dodajemy do konta w eXtreme mails.

 

Pozdrwiam.

Link to comment
Share on other sites

Uwaga!!! - Jeżeli chcesz zamówić reklamę, a nie masz na to środków - możesz złożyć depozyt. Prześlij pieniądze na:

E-gold : 3292082

moneybookers: artur.szydlowski@neostrada.pl

podając w memo swój adres e-mail. Pieniądze zostaną dodane do Twojego konta na stronie.

 

Sorry, wlasnie to zauwazylem....

Tyle ze ja juz dokonczylem procedure w dziale reklama...

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Niestety będziesz musiał postąpić według moich wskazówek - zamówienie dotarło do mnie puste - byłeś chyba zalogowany. Jeżeli już je opłaciłeś - daj znać - dodam Ci kwotę do konta i zamówisz w centrum wydatków.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Absolutnie nie. Za puste zamówienia się u nas nie płaci. :) Co do E-golda - zaraz sprawdzę - i dodam depozyt.

 

skromna - u nas jeszcze nie ma automatu do reklam. A co do maila to nie mam pojęcia co masz na myśli. lol

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

no to super : )

Dzieki Arteck za wyrozumialosc ;-)

 

Mam pewna propozycje co do reklam, ale extreme

ale do tego poszukam odpowiedniejszego dzialu : )

 

PS. Czy e-gold ma jakies opoznienia w przelewaniu kasy?

Bo jak wplacalem na hyipa to bylo w czasie rzeczywistym)

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use