Jump to content

Znalazlem Ciekawa Strone


walsoraj
 Share

Recommended Posts

bardzo ambitne zajęcie g:nerwy

 

Dokładnie, co widać po naszym rządzie, a szczególnie po dwoch panach o tym samym nazwisku są podobno braćmi

 

--- połączone ---

 

Śliska sprawa ale jeżeli to żeczywiście plagiat to ja bym tego nie nazwał "donosicielstwem" raczej dbaniem o dobro publiczne. Pewnie nie regujemy na takie żeczy do czasu aż nas okradną.

 

Jak już chcesz publicznie pisać, to się naucz ortografii bo te błędy to walą po oczach że o mało mi ich nie podbiły a nawet wybiły

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie, co widać po naszym rządzie, a szczególnie po dwoch panach o tym samym nazwisku są podobno braćmi

Jeżeli już zwracasz komuś uwagę to mógłbyś sam pisać bez błędów.Dwóch piszemy przez "ó".

 

Wole pisać z błędami, ale własny tekst a nie jak ty kopiować z innych stron a potem wykręcać się, że ktoś te stronę tobie napisał. A tak w ogóle to zobacz, komu tutaj cały czas moderator musi posty poprawiać, bo się regulaminu nie chciało przeczytać.

Link to comment
Share on other sites

ja po prostu biorę przykład z naszego rządu, który rżnie głupa jak tylko może, a głupa rżnięcie też zajęcie

 

 

Co za głupie tłumaczenie... to że rząd jest taki a nie inny, to nie powód, żeby brać z niego przykład, zwłaszcza zły.

 

Nawet złodziej może sie tłumaczyć, że w rządzie tez kradną i co z tego...

Link to comment
Share on other sites

Co za głupie tłumaczenie... to że rząd jest taki a nie inny, to nie powód, żeby brać z niego przykład, zwłaszcza zły.

 

Nawet złodziej może sie tłumaczyć, że w rządzie tez kradną i co z tego...

 

Ależ ja saię wcale nie tłumaczę - nigdy tego nie robię ja po prostu stwierdzam fakt, że biorę przykład z góry - tak jak mnie uczyli mądrzy ludzie że przykład zawsze idzie z gory.

I odp...cie się w końcu ode mnie z tą stroną - nie mogę tam nic zmienić, bo mna razie nie mam dostępu do plików - jak tylko naprawie kompa to zmienie.

 

Jeszcze mała uwaga fo moderatora - ku... tu nic nie można pisać bo cokolwiek byś nie napisał to jest źle, każdy wpis łamie regulamin

Link to comment
Share on other sites

@Walsoraj - nie frustruj się, tylko popraw tą stronkę. Bajki, że nie masz kompa i że ktoś Ci ją napisał zostaw dla siebie, ja osobiście w nie nie wierzę. Poza tym, nawet jeśli to prawda, masz obowiązek poprawić stronkę i zmienić teksty na autorskie, bezwzględnie.

 

@Misia104 - masz absolutną rację, nie zniżajmy się do poziomu "elit" politycznych naszego pięknego kraju:evil:

Link to comment
Share on other sites

@Walsoraj - nie frustruj się, tylko popraw tą stronkę. Bajki, że nie masz kompa i że ktoś Ci ją napisał zostaw dla siebie, ja osobiście w nie nie wierzę. Poza tym, nawet jeśli to prawda, masz obowiązek poprawić stronkę i zmienić teksty na autorskie, bezwzględnie.

 

@Misia104 - masz absolutną rację, nie zniżajmy się do poziomu "elit" politycznych naszego pięknego kraju:evil:

 

Taż ja się wcale nie frustruję - daleki jestem od tego. Jak odzyskam dostęp dp serwera (bo o to głównie chodzi). Na razie nie wiem czemu ale nie mogę nic wrzucić na serwer - ciągle mi pokazuje komunikat o błędzie, już pisałem do admina serwera (czy jak go tam zwał) z prośbą o pomoc - obiecał do poniedziałku usunąć problem.

A jak w to nie chcesz wierzyć to twój problem nie mój - ja wiem jak jest i wyżej ch... nie podskoczysz.

 

Ratujcie biednego żuczka, od piątku nie mogę wejść na swój serwer, czy jest możliwe że coś w kompie mam porąbane, czy raczej na p[ewno to przyczyna zewnętrzna ze strony serwera.

 

Mam już dostęp do serwera i pozmieniam trochę te strony - mam nadzieję, że jak zamiast skopiowanych strobn dam linki do oryginałów to będzie dobrze, a jak nie to nic na to nie poradzę :).

 

P.S.

Albo mi się wydaje, albo jesteście na bakier z czasem - u mnie jest 14,50

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use