Jump to content

Powrót do zdrowia - powrót do zmian!


arteck
 Share

Recommended Posts

Witam,

 

Postanowiłem Was poinformować o kolejnych zmianach, które chcemy wprowadzić. W trakcie załatwaiania spraw z sign-profit, będę pisał kolejne skrypty, które jak mniemam ułatwią nam wszystkim życie.

 

Ponieważ stan naszego konta e-gold jest (chyba jak wszędzie) największy ze wszystkich kont postanowiliśmy wprowadzić kilka udogodnień do tego systemu płac :)

 

Pierwszą z nich będzie oczywiście Automat do depozytów - w praktyce oznacza to, że nie będziecie musieli czekać na depozyt, aż któryś admin go zobaczy i doda Wam do konta. Depozyt będzie dodany automatycznie po przelaniu gotówki na e-gold.

 

Kolejną zmianą ma być automatyczna wypłata. Po zażądaniu automatycznie znajdzie się na waszym koncie należna Wam zapłata. Myślę, że w trakcie rozwoju firmy będziemy się starali obniżyć wysokość wypłaty do minimum. To zależy tylko od szybkości rozwoju firmy i zasobności naszych portfeli :) Jak wiadomo - jedno idzie w parze z drugim.

 

W najbliższych dwóch dniach postaram się skończyć to co zacząłem przed moim zatruciem. Chodzi o automat, który będzie sam zakańczał Rundę Konkursu Klikacza i rozpoczynał nową. Pozostało mi kilka funkcji do napisania.

 

Postaramy się zautomatyzować w najwyższym możliwym stopniu stronę, aby współpracowało nam się jak najlepiej i najszybciej :) Nikt nie lubi stać w kolejkach. Dodatkowo - automat do reklam powinien nam bardzo pomóc - coraz więcej reklamujecie (bardzo nas to cieszy). Dziś dodałem około 10 bannerów do klikania. Jeszcze pozostało mi dodać swoje ptp :) Jak będzie około 1000 userów bez automatów nie damy rady utrzymać szybkości - więc są one niezbędne. Nie chcemy, abyście czekali na swoją reklamę tyle, ile się czeka w innych firmach. 24h to jest u nas max i mamy nadzieję, że do momentu stworzenia automatów tak pozostanie.

 

 

Zapraszam do wypowiedzi na temat tych zmian oraz na propozycje kolejnych. Co do kolejnych - proszę o te rozsądne :)

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Witam.

Na tym forum to wszyscy wszystko chwalą. Pewnie będzie i tym razem tak samo. A co gorsze, to i ja też jestem pełen uznania dla adminów za ich pomysły i pracę mimo przeciwności losu - choroba czy też nieszczęsny sign-profit.

Przeczytałem w wiadomościach, że "Zostaliśmy wypisani z listy sign-profit i wielu z was oprócz tego dostało bana." Chyba coś jest z tym nie tak, bo moje konto w tej firmie działa, a licznik zarobków rośnie - nie w oszałamiającym tempie ale jednak. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że mogę zdobywać tam ułamki centa tylko za pośrednictwem tego forum - w żadnym innym miejscu mnie dla nich nie ma. Może to kolejne ich niedopatrzenie, a może tylko straszą. Warto to chyba sprawdzić.

Pozdrawiam

ZG

Link to comment
Share on other sites

...suuperrr zmiany pełne uznanie dla naszego admina któremy chyba wszyscy życzę jak najszybszego powrotu do pełni zdrowia :) Najbardziej podoba mi się automat do wpłat na e-gold to jest super pomysł i na pewno przyciągnie całą masę nowych uczestników naszego genialnego systemu :D Pozdrawiam wszystkich klikaczy... :p
Link to comment
Share on other sites

Witam!!

 

Wiem że nie piszę na temat ale banner firmy inframemoney zawiera wirusy. wiem co mowie bo robilem szczegolowe "badania"-lepiej zapobiegac niz leczyc. A zmiana z automatem wypłat na egold mi sie podoba.

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Cieszymy się, że podobają Wam się zmiany.

 

banner firmy inframemoney zawiera wirusy

 

Nie zawiera. Banner reklamujący iframemoney jest czysty. Wirusy zawiera jedynie ich rotator, na którym się zarabia pieniądze. Ten, który jest umieszczony na stronie to tylko gif - czysty gif.

 

Może to kolejne ich niedopatrzenie, a może tylko straszą. Warto to chyba sprawdzić.

 

Niestety - nie tylko straszą. Zbanowali kilka kont - moim zdaniem bezpodstawnie, ale stało się. Korespondencja dobiega końca. Wczoraj wysłałem do nich maila. Próbuję jeszcze łagodnie.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Witam.

Im więcej automatów (funkcjonujących rozsądnie), tym więcej czasu będą mieli admini na inne działania wymagającej osobistego działania - choćby zapewnianie zewnętrznych reklam lub uatrakcyjnienie programu dla nowoprzystępujących i zwiększenie pożytku z referali.

Chyba w aktualnej sytuacji leżenie nie grozi.

Pozdrawiam

ZG

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use