Jump to content

Konkurs Klikacza Runda 3 !!!


arteck
 Share

Recommended Posts

nie ma sie czym martwić. Konkurs jest przedłużony o tydzień, a i do puli tez napewno cos dorzuci. Nie denerwujcie się - brak czasu i dostepu do kompa z netem. Mam nadzieje, że nie znielubicie extreme przez to zamieszanie, bo to właściwie moja wina :(
Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich,

Wysłałem maila do wszystkich z informacją co dalej, ale zapomniałem dopisać info na temat Konkursu Klikacza.

 

Sprawa się przedstawia tak, że ta runda nie będzie zgodna z regulaminem z dwóch powodów. Po pierwsze - nie trwała tydzień. Po drugie - Zakończy się w piątek w nocy. Nie będzie mnie w sobotę od wieczora, aż do rana - stąd zakończenie w piątek. Za utrudnienia - przepraszamy.

 

Co do Puli Klikacza - zostanie powiększona. Dodatkowo - automat do reklam prawie gotowy. Pula wówczas będzię sama się aktualizować.

 

Jeszcze raz przepraszam za zaistniałą sytuację i dziękuję wszystkim za cierpliwość.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

sorry, za tego posta tutaj, ale dlaczego na liscie nowych postow, pisze ze ostatniego posta napisal arteck; a ostatnio post ktory widze jest pokazany, ze jest autorstwa "hey_ho" i to jeszcze z 1 sierpnia??

 

#EDIT: juz ok; po wyslaniu powyzszego posta pojawila sie wypowiedz Artcka : )

 

Co do konkusru - uwazam jednak ze powinien sie niezwlocznie zakonczyc;

no ale to juz decyzja admina :)

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use