Jump to content

Nowa grafika??


arteck
 Share

Recommended Posts

Witam

To prawda, jak powiedział jeden z uczestników forum, że taką grafikę można zrobić w ciągu 10 minut. Jednak jest ona wystarczająca, bo większą uwagę zwraca dobra czytelność.

Można ją oczywiście zmienić, ale trzeba wziąć dobrego konsultanta, który ma pojęcie i o grafice i o ograniczeniach, bo łatwo można przedobrzyć - przykładem są strony wielu podobnych form.

Niestety, dobry plastyk bardzo rzadko ma nawet mierne pojęcie o wymogach i możliwościach Internetu. I na odwrót - prawie każdy dobry informatyk jest kiepskim plastykiem, a jeśli mówi, że jest dobrym, to najczęściej mu się tak tylko wydaje. Po prostu nie można stosować wszystkiego "co Bozia dała", bo będzie "groch z kapustą".

Reasumując twierdzę, że generalna zmiana grafiki nie jest konieczna. W dodatku są ważniejsze sprawy, które powinne być rozwiązane, zwłaszcza jeśli w dalszym ciągu celem jest jak najszybsze osiągnięcie 4.000 użytkowników.

Pozdrawiam

ZG

Link to comment
Share on other sites

Czy jak się coś robi tydzień to z miejsca jest ładne ?

 

jesli pracuje nad tym doswiadczony grafik to na pewno ladniej bedzie wygladac cos nad czym pracowal tydzien niz to nad czym pracowal 10 min ;)

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Szczerze?? Taką grafike to może sobie fundnąć nowo powstała firma z 10 uzytkownikami a nie tak dobra firma jak extreme-mails poprostu przyzwyczailem sie do aktualnej grafiki i napewna zadna inna niebedziem i tak pasowac ja ta co jest =] niebaw sie w nowe layouty tylko zostaw ten jak jest
Link to comment
Share on other sites

Oj Arteck, jeśli ten zaprezentowany jpg z nową grafiką to prototyp we wczesnej fazie rozwoju, to ok. ale jeśli miałaby być to nowa grafika to zapewniam Cię, że gros ludzi będzie miało problemy z odzwyczajeniem się od obecnej grafiki. Jeśli chcesz zmieniać grafikę, to w moim przekonaniu musiałaby zawierać choć trochę elementów z obecnej...

Niemniej jednak, tak jak wcześniej pisałem aktualna grafika jest baaardzo ok. i odróżnia się od całej reszty.

Link to comment
Share on other sites

Witam ponownie

Szczerze mówiąc, to dopiero teraz skojarzyłem to, że pod podanym linkiem jest projekt nowej grafiki. Obejrzałem ją i tylko mogę dołączyć się do opinii mojego poprzednika. Daj sobie z nią spokój - chyba, że zmiana ma być na gorsze.

Tak szczerze - grafik to chyba jej nie widział, zwłaszcza tej ozdobnej, wręcz pretensjonalnej, czcionki, którą można stosować tylko na główny tytuł, ale do tekstu, nawet na tytuliki, na pewno nie.

Pozdrawiam

ZG

Link to comment
Share on other sites

Witam a oto mój projekt :)

 

Logo:

 

http://img108.imageshack.us/img108/9697/logorx2.jpg

 

Podgląd (tak by to wyglądało):

 

http://img108.imageshack.us/img108/134/extremejf2.jpg

 

Jak widać zmiana prakycznie tylko logo, ponieważ moim zdaniem więcej nie należy zmieniać. Kolory zostawiłem takie jak w aktualnym layoucie ponieważ pasują do stronki. Strałem się także zostawić elementy z obecnego logo, aby nikt nie musiał się odzwyczajać zabardzo :) Czekam na opinie, głównie opinię artecka :)

Link to comment
Share on other sites

...projekt zmian przedstawiony przez Arka1236 jest bardzo dobry i bardzo przypadł mi do gustu :) Strona czytelna, kolorystyka miła i przyjazna oku :) Zmiany są praktycznie tylko kosmetyczne i to mi się podoba, nie należy zbyt mocno szokować użytkowników czymś czego nie znają i nie pamiętają, gdyż to wywołuje zawsze niechęć do odwiedzin na stronie, a chyba nie o to chodzi ? Jestem całym sobą za Arkiem i jego projektem zmian jakie zastosował na stronie nie wiem jak reszta, a przede wszystkim arteck ale mi się podoba i jestem jeśli już za zmianami to za tymi które przedstawił w swoim projekcie Arek1236 ! Pozdrawiam wszystkich klikaczy...
Link to comment
Share on other sites

Witam

Projekt winiety jest poprawny. Ważne jest, że EXTREME-MAILS jest elementem dominującym i oddaje klimat - te extremalne "przemrożenia". Trzeba tylko napis nieco opuścić, tak aby wolny od niego dół miał podwójną wysokość góry, czyli 2/3 i 1/3. Wtedy cały obrazek będzie dobrze wyważony.

Dobre są też czytelniejsze elementy ilustracyjne, to nic, że kosztem spadochroniarzy, którzy są w aktualnej winiecie.

Co do reszty, to też bym zostawił, to co jest, po drobnej kosmetyce (chodzi mi o wyeliminowanie nierówności, zrezygnowanie z nieuzasadnionych detali i niewielkie przesunięcia niektórych elementów) dla dobra kompozycji obrazu.

Pozdrawiam

ZG

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use