Jump to content

PlanetaKasy.com - nowy admin


reklama2000
 Share

Recommended Posts

Planeta Kasy ponownie zmieniła właściciela. Firmę założył Jaqub, niedawno sprzedał ją Roxowi, ale miał on kłopoty finansowe i ostatecznie firma trafiła w ręce Łukasza, występującego na forum pod nickiem Kocurro. Chłopak wygląda na bystrego, więc myślę że firma raczej się rozwinie, bo ostatnimi czasy podupadła.

 

Tutaj znajduje się support planety Kasy:

 

http://forumemoney.com/forumdisplay.php?f=303

Link to comment
Share on other sites

Witam,

 

Dziękuję za tak miłe słowa. Czeka mnie bardzo dużo pracy. Poprzedni administrator zostawił wielki bałagan. Dług wobec membersów na poziomie 3 tys. pln. (mówił, że jest tylko 1 tys.) do tego masę zobowiązań wobec innych.

 

Robienie porządków trochę zajmie - zwłaszcza, że co chwila użytkownikom coś się nie podoba.

 

Ale nie poddaję się, wiem, że gorzej być nie może. Firma była na skraju upadku więc teraz trzeba ją podnieść :)

 

Mam nadzieję, że nie będę osamotniony i że będę mógł liczyć na pomoc i podpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

No i mamy kolejną zmianę admina - nieźle ;)

 

Obecnie adminem jest ravqucik. Dziś do użytkowników systemu został wysłany taki mail:

 

Witam wszystkich !

 

Z tej strony klania sie Rafal Kucik - jestem administratorem systemu Netkieszonkowe.

 

Od pazdziernika stalem sie adminem Planety - wiem ze jest bardzo wiele pracy do zrobienia.

 

Wiem tez o tym, ze czesc z Was, Szanowni Uczestnicy nie otrzymalo wszystkich wyplat, ktore byly zamowione troszke czasu temu. Prosze te osoby o zgloszenie na maila kontaktowego tej sprawy. Po sprawdzeniu zgodnosci wyplata zostanie dokonana.

 

Mysle ze dzis uda mi sie uruchomic na nowo mozliwosc zamawiania reklam z zarobkow oraz strone z informacjami dotyczacymi zakupu reklam

 

Prosze o danie mi czasu - nie wiem czy bedzie lepiej, ale gorzej juz chyba byc nie moze :p

 

Pieniazki ktore macie zostana wyplacone - taka jest moja zasada

 

Z powazaniem

 

Rafal Kucik

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Te zmiany WM sa potrzebne :] wkoncu znajdzie sie ten, ktory wyciagnie firme na prostą, mam nadzieje ze bedzie nim ravqucik. Kiedys bylem w planecie ale wlasnie przez te problemy i podupadanie firmy wypisalem sie z tamdat, być może wróce niedługo :) jeżeli bede widział, że firma ma się dobrze

 

 

PS.

Sorki za odkopanie tematu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use