Jump to content

Grassmails.com


innyshit
 Share

Recommended Posts

Witam,

Wiem że Grass ma tutaj support, ale widzę że fAzi postanowił usunąć wszystkie tematy z supportu, aby przypadkiem nie odpowiadać na pytanie co jest z Grass'em, więc zadam pytanie tutaj:

Szanowny Panie fAzi,

Proszę o odpowiedź co się stało z Grassmails, i czy postanowił Pan wykorzystać moment w którym skończył się hosting na zwinięcie Swojego programu, ponieważ jest Pan zwykłym oszustem, czy jakimś bardziej skomplikowanym, że nawet nie raczy Pan odpisać w dziale support, tylko usuwa wszystkie tematy?

Pozdrawiam Marcin / innyshit

Link to comment
Share on other sites

Witam,

A ja cały czas będę obstawał przy swoim, że hosting się skończył, ponieważ domena jest zarejestrowana do 5 stycznia 2008:

 

Registered through: GoDaddy.com, Inc. (http://www.godaddy.com)

Domain Name: GRASSMAILS.COM

Created on: 05-Jan-05

Expires on: 05-Jan-08

Last Updated on: 10-Jan-06

 

można to sprawdzić na tej stronie, tylko trzeba numerki wpisać, inaczej się nie pokaże.

 

Odnośnie przejęcia Grass'a spowrotem przez Persamina, czemu nie napisał Pan tego w supporcie, tylko wyczyścił cały support?

 

Pozdrawiam Marcin / innyshit

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Stary grass a ten obecny to praktycznie 2 róźne firmy - zobacz ten temat jes z ponad pół roku.

 

W zupelnosci sie zgadza.

 

Najlepiej to posiedz w tym ptrerze ze 4-5 dni i sam ocen .... jak Ci sie spodoba to zostan, jak nie to poszukaj szczescia gdzie indziej :)

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Faktycznie dostaje duzo maili i klikac jest w co PTC.

Tylko to przeliczanie zarobionej kasy .

Niestety coraz wiecej firm nie podaje faktyczie zarobionej forsy tylko jakies miliony..........

 

to faktycznie może trochę denerwować, ale masz przecież na stronie podany przelicznik (chyba 200 000$ = 0.4$ real)

Link to comment
Share on other sites

Te milony ( nawet chyba miliardy) biora sie ze zliczajaceg skryptu.

 

Np;

Gdy ktos zamowi reklame z walsnych zarobkow za 20.000$ ... to ta suma jest dodawana do tych wyplat.

Jak ktos zarzada wyplate za 200.000 $ - to jest takze dodawane.

 

Stad wlasnie tak wysoka suma

A co do wyplat, tak jak juz gdzies pisalem, kilkadziesiat wyplat tyogdniowo idzie,

Link to comment
Share on other sites

A co do wyplat, tak jak juz gdzies pisalem, kilkadziesiat wyplat tyogdniowo idzie,

 

A ja zamówiłam wypłatkę jak przelicznik był jeszcze 50000$=0.4$ i nadal nic

 

Ale mniejsza o te 0.4$, ale wyklikana kasa przez redeem ściagnięta i przepadła, a na reklamy byłaby w sam raz

Link to comment
Share on other sites

Hmmm

Zaleglosci w wyplatach zadnych nie mamy dluzszych niz kilka dni .... nie mozna tego bylo jakos wczesniej zglosic ?

 

 

Eros - w sumie mozna by bylo, ale sporor by z tm roboty bylo, moglibysmy tak jak w EC jest, kazda wyplate z osobna na stronie notwac + oddzielny link, ale przy tylu wyplatach moglby byc problem z czasem :(

Link to comment
Share on other sites

A skąd niby mam wiedzieć jak długo czeka się na wypłatę. Zamówiłam, czekam cierpliwie. Ale jak przeczytałam cytowaną wcześniej wypowiedź to od razu zareagowałam. Ale nie ma sprawy, nie muszę mieć tej wypłaty ani punktów

 

Program jest super do promowania PTP i to mi wystarczy :)

Link to comment
Share on other sites

A skąd niby mam wiedzieć jak długo czeka się na wypłatę. Zamówiłam, czekam cierpliwie. Ale jak przeczytałam cytowaną wcześniej wypowiedź to od razu zareagowałam. Ale nie ma sprawy, nie muszę mieć tej wypłaty ani punktów

 

Program jest super do promowania PTP i to mi wystarczy :)

 

 

Napisz na gg do mnie, skoro zarzadales wyplaty to nalezy sie ona Tobie.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use