Jump to content

Polski GP - czy to się w ogóle opłaca?


MackoZBogdanca
 Share

Recommended Posts

Według mnie - nie.

Bo jeśli przychodzą w polskiej firmie maile za 0,5gr, a w zagranicznej 1c= +/- 3gr (SĄ takie firmy - BoldBytes na przykład) , to co?

 

Jeśli w polskiej firmie za 5zł dostajemy 1,5$, a w zagranicznej za zajmujące tyle samo uzbieranie 5$ dostajemy 5$, to co?

 

Co się bardziej opłaca?

Link to comment
Share on other sites

nie wszyscy znaja angielski : )

No właśnie.

A pozatym polacy są podzieleni.

Jedni np nie lubieją polaków a inni niemców zaś inni angloli.

Bo tu Ci się zwineli a tu firma polaka a to klamm ble ble ble.

A więc to zależy od Ciebie gdzie wolisz zarabiać.

Ja tam wole kasyna i pokera :P

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
Ja osobiście wole zarabiać w dolarach, najbardziej lubie klikać w polskich firmach za dolarki :)

 

Ja bym wolał w funtach :):):)

Ale już chyba nie ma takich firemek (kiedyś pamiętam ze 2-3 lata temu byłem w takich dwóch, ba nawet z jednej payouta dostałem)

Link to comment
Share on other sites

Według mnie - nie.

Bo jeśli przychodzą w polskiej firmie maile za 0,5gr, a w zagranicznej 1c= +/- 3gr (SĄ takie firmy - BoldBytes na przykład) , to co?

 

Jeśli w polskiej firmie za 5zł dostajemy 1,5$, a w zagranicznej za zajmujące tyle samo uzbieranie 5$ dostajemy 5$, to co?

 

Co się bardziej opłaca?

 

według mnie to tylko narzekanie ;), trzeba umieć sobie poradzić - ja najwięsze pieniądze zaroiłem na Polskich systemach. Jeżeli chodzi tylko o te płacące za maila to były takei na których zarobiłem kilkaset $$ :)

Link to comment
Share on other sites

a ja wierze w system, nie zarabvia się na jednej firmie tylko na kilku, najierw przeznaczam kase na reklame systemów aby mieć refków którzy mi pomogą zapracować na reszte kasy owiele szybciej , a jak najlepiej reklamować ? w innych firmach z uzbieranej kazy zeby nie ponosić kosztów . proste ;d

Jak ktos uparty jest to zarobi , a jak ktoś liczy na to ze samo mu spadnie to nic nie będzie miał :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use