Jump to content

Zablokowany e-gold


ronldo17
 Share

Recommended Posts

Moje konto e-gold zostało zablokowane. Nie wiem, dlaczego? Nie miałem ani dużo kasy i nic nie zgodnego z regulaminem nie zrobiłem. Ale konto jest zablokowane. Może ktoś miał taką sytuację albo wie, co zrobić? Wiem, że trzeba do nich napisać, ale nie wiem, co i jaki to jest rodzaj problemu.
Link to comment
Share on other sites

mialem dosc niedawno podobny przypadek ale nie zablokowali mi calkowicie konta tylko nie moglem otrzymac pieniedzy na moje EG.

spytalem ich poprzez support o co chodzi i odpisali ze mam wprowadzone niepoprawnie dane osobiste (uzylem polskich znakow w adresie). po poprawieniu bledu, EG przyslalo mi list poczta z kodem ktory musialem im podac aby potwierdzic dane.

po czym wszystko wrocilo do normy. :)

 

czyli proponuje spytac ich przez support dlaczego Cie zablokowali,

powinno sie wszystko wyjasnic.

Link to comment
Share on other sites

Nie zawsze chodzi jedynie o adres, być może dostałes pieniadze od kogos kto je ukradł. EGold blokuje konta wszelki sposob powiazane ze soba. I trzeba potwierdzic dane. Ale może byc rowniez tak jak pisze konrad-1000

 

chyba cos Ci sie pomylilo z paypalem:) egold tak nie robi :)

 

najczesciej chodzi o nie poprawne dane, np. tez moze brak podanego numeru telefonu.

Link to comment
Share on other sites

Paypal cofa pieniadze chyba, ja z tego co wiem to egold blokuje konta i trzeba potwerdzic dane osobowe, jezeli sie tego nie zrobi konto bedzie zablokowane (nie bedzie mozna wysylac i otrzymywac pieniedzy) :)

Kiedys nawet przyblokowali mi konto, ale po okazaniu skanu dowodu osobistego bylo ok. Pisali wlasnie cos ze jest kilka przyczyn dla ktorych konto moze zostac zablokowane.... mysle ze o dokladniejsze informacje zapytac by trzeba BiuroObslugiKlienta egold

Link to comment
Share on other sites

wartośćA block was placed on your account because of invalid identifying

information. You may want to open a new e-gold account, because in order

for us to remove the value limit from this account we will need due

diligence documents. Please mail (or preferably, use a courier service

such

as Fed Ex or DHL) original notarized copies of all of the following

information:

 

a) A signed and notarized affidavit listing: Name, address, and telephone

number for the owner of e-gold account #.

b) Copy of a telephone or utility bill that has the same address stated in

item A.

c) Notarized copy of Passport or Driver's license for the account owner.

 

 

Addressed to:

 

G&SR

175 East Nasa Blvd.

Suite 300

Melbourne, FL 32901

Attn: Due Diligence Unit

 

Thank-you,

e-gold Service3

 

Dostałem taką wiadomość od e-gold czyli nie wystarczy zmiana danych. Tylko po co im to wszystko wysyłać? Co o tym myślicie?

Link to comment
Share on other sites

Dostałem taką wiadomość od e-gold czyli nie wystarczy zmiana danych. Tylko po co im to wszystko wysyłać? Co o tym myślicie?

 

zeby sie upewnili czy te dane sa prawdziwe - moneybookers i paypal tez tak robia ze musisz wyslac kopie potwierdzone przez notariusza, ale tutaj za to, nie tak jak jest w paypalu czy moneybookers mozesz sobie zrobic drugie konto, co sami Ci zreszta doradzili... mysle ze raczej taniej wyjdzie :) duzo tam miales tego zlota?

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use