Jump to content

Bank4Gold.com - Niepewna nowosc.


Cut-O
 Share

Recommended Posts

Przed chwila odbieram emaile, dostalem reklame ( nie wazne z jakiego programu ) Bank4Gold.com. Pomyslalem sobie ze cos nowego, wiec warto popromować, zachecil mnie interesujacy konkurs na poleconych. Ogolnie firma wykonana poprawnie, prawie.... po wejściu na strone:

http://bank4gold.com/scs/site/licencja.php

Pokazuje mi sie ze skrypt zarejestrowany na domene hwdp.info

Już chcialem sie zabierać za promowanie, ale zobaczylem to i .... jak narazie sie wstrzymalem, napisalem na mail podany w dziale kontakt, na stronie autora skryptu. Zobacze czy jest to poprostu jakas pomyłka czy skrypt jest kradziony.

Nie chcę mówić od razu, że skrypt ktoś ukradł - może to jest błąd ze strony autora skryptu lub wm tej firmy. Administratorem programu jest prawdopodobnie wariat711 (wnioskuje to tylko i wylacznie po linku do aukcji gdzie podany jest ten login :) ).

 

Co wy o tym myślicie ?

Link to comment
Share on other sites

Faktycznie jest to moja firma. Licencja została wystawiona na hwdp.info ale jak widać wzbudziło to podejrzenie. Niestety musze wszystkich rozczarować sensacji nie będzie :) skrypt nie jest kradziony :) licencje mam ja czyli Wariat711 . Poprosze licencjonodawce o zmieniemie tego napisu aby rozwiać wszelkie wątpliwości. :) pozdrawiam
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use