Jump to content

Party Poker - można zarobić...


iron77
 Share

Recommended Posts

Witam

Jest to chyba najlepsza obecnie promocja w pokerroomach. 100% sprawdzona i skuteczna, tylko trzeba zarejestrować się bezbłędnie. Nie można było mieć nigdy wcześniej konta w PartyPoker, i na jedno domostwo przysługuje tylko jedno konto. Weryfikują telefonicznie (automat dzwoni i podaje kod) oraz trzeba wysłać fotkę dowodu. Dostajemy "do ręki" 50$ i aby wypłacić te pieniądze musimy zagrać 700 "raked hands", tzn gier w puli których jest conajmniej 1$, aby wypłacić. Na szczęście nawet na niskich stakach prawie każda pula taka jest. Razem ugrywa się to w jakieś 6-7 godzin. Pu ugraniu dostajemy jeszcze 25$ których nie trzeba już obracać i można zlecić wypłate (Neteller, Moneybookers, konto bankowe i pare innnych). Można też obrócić na Black Jacku.

 

Instrukcja po polsku oraz link: http://www.party75.prv.pl/

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Idea dzialu linkownia nie polega na tym ze kazdy moze jak chce podac tu byle jaki link. Zostal on stworzony po to by tematy w nim wygladaly raczej tak: "hej, zobacznie moja strone, jest ona o tym i o tym, jak wam sie podoba?"

niz: zarobisz super itp tylko sie zapisz jako moj polecony ale cicho o tym nie wiesz.

Bralem udzial w podobnej promocji party stakers :) bardzo fajnie bylo dostac 200 zl za prawie darmo ale jednak musialem zagrac tylko 250 raked hands :P

 

Pamietam ze ich program partnerski wymuszal bycie zreferowanym przez kogos tak wiec moze tu tez tak jest wiec bez tej twojej stronki nie ma temat sensu ale jednak forma mi sie zbytnio nie podoba :P

ok.

powiedz czy ten telefon to musi byc domowy czy moze byc kom ?

Link to comment
Share on other sites

to teraz maly prysznic dla ludu :

 

po 1. rh (raked hands) musi mieć 5$ w puli (wtedy pobierana jest prowizja odpowiednia przez PartyPoker)

 

po 2. aby wyplacic na mb netller itp. trza najpierw wplacic min50$. a zeby na konto trzeba miec 260$ na koncie (250$ na konto i 10$ prowizja) istnieje tez opcja wyplaty czekiem (25$ prowizji)

 

Pozdro :p

Link to comment
Share on other sites

po 1. rh (raked hands) musi mieć 5$ w puli (wtedy pobierana jest prowizja odpowiednia przez PartyPoker)

w puli musi byc 1$ a nie 5$ zeby zaliczylo rh

 

po 2. aby wyplacic na mb netller itp. trza najpierw wplacic min50$

ja zapisalem sie do partypoker z oferty partystakers i po rozegraniu wymaganych partii normalnie wyplacilem bonusa na MB bez robienia depozytu.

mysle ze w tej ofercie jest tak samo.

Link to comment
Share on other sites

to teraz maly prysznic dla ludu :

 

po 1. rh (raked hands) musi mieć 5$ w puli (wtedy pobierana jest prowizja odpowiednia przez PartyPoker)

 

po 2. aby wyplacic na mb netller itp. trza najpierw wplacic min50$. a zeby na konto trzeba miec 260$ na koncie (250$ na konto i 10$ prowizja) istnieje tez opcja wyplaty czekiem (25$ prowizji)

 

Pozdro :p

 

dokladnie, raked hand na pp jest $1, chyba ze sie cos tam zmienilo od kiedy ostatni raz tam gralem, czytalem o tej promocji na liquid poker i tam nie pisze nic o tym ze trzeba depozyt robic

Link to comment
Share on other sites

moze mi sie pokickalo z innym roomem :p ale ja nie moge z pp wyplacic przez MB :/ Jak klikam wypłate to pisze ze musze najpierw zlozyc depozyt :/

 

You may only Cash out to your moneybookers account that you have 
made a successful deposit with. If you do wish to use this Cash out option,
please make a deposit with your moneybookers account.

 

ja skorzystalem z pokeron.pl

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use