Jump to content

Centrumbiznesu kradnie kase


CAN
 Share

Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Widzę że parę osób czegoś nie łapie, najmniej tu chodzi o kasę z refów, przynajmniej tak to teraz wygląda.

Nie chce tego wszystkiego liczyć, ale pierwsze odjęcie kasy wynosiło około 35-40 pln, niby było to za refy. Stan konta po tym zabiegu wynosił około minus 8 zeta czy monus 10 mniejsza o to, następnie znów odjęło jakąś kase (chyba do minus 12 czy coś), następnie znów dodało 2.5pln nie wiem za co (też na oko) przedwczoraj wcięło 7 czy 8 pln (admin kase dodal czyli niby ok) Nie jest ok natomiast to że tego nie ma w statystykach, "skrypt mówi prawde", ponoć. Odjętej kasy nie widać, widać pojedyńcze odjęcia kasy -7gr za refa, ale za chiny nie wychodzą te sumy które były odjęte.

Generalnie jaja jak berety.

 

Jak dla mnie jest to bezpośrednia ingerencja w bazę (jn chyba miał podobne problemy i ja, czyli nie jest mozliwe ze to skrypt), bo około 400 refow powinno cos zarabiac, a jest kasy mniej, mnie to wiszą te pieniądze bo suma jest śmieszna, ciekawi mnie tylko co jest grane.

 

 

Tak dnb za 10 lat nawet odejmowało kasę za refa który został wywalony lub się wypisał, teraz ponoć to się zmieniło.

Link to comment
Share on other sites

@sofi

dzieki za zyczenia

 

@prezes49

nie zaproponowalem mu ze zwroce pieniadze tylko juz dawno sam to zrobilem bez proponowania...

 

@swerty98

ja juz tancze :)

 

@luis

dzieki za dobre slowa :D

 

@dnb8

bylo tak zapisywal sie poleocny i dostawales 7gr a 70% z nich mialo na koncie napisane:

Bonus za zapis 0.70PLN i nic nie robilo

troszke osob klikalo do tygodnia i nic.

 

Potem wesol zrobil dodatek ktory usuwa ten bonus zkonta upline jesli jego polecony jest nieaktywny ale w CB jest tak ze dopiero po 70 dniach (nie wiem czy gdzies tak jest) usuwam nieaktywnych - tak to wygladalo.

 

Teraz zeby sprawa wygladala sprawiedliwie.

Bonus dostaniesz jesli twoj polecony jest aktywy tzn jesli na jego koncie jest 5zl (moze nazbierac sam lub z poleconymi) i wtedy ty jako uplin dostajesz 44gr.

 

Takie rozwiazanie wydaje sie byc najrozsadniejsze i tak wlasnie jest. Przy czym bonus dostaje sie jednorazowo jesli ktos dojdzie do 5zl potem np zarzada reklamy bedzie mial 3zl na koncie dojdzie znowu do 5zl to ju 2 raz kasy za niego nie dostaniesz bo tutaj ludzie znowu by oszukiwali...

Link to comment
Share on other sites

Can juz nie przesadzaj.

Jak moglo odejmowac kase za 10 at za refa ktorego nie ma?

 

Odejmowalo kase za tych ktorych usuwalem czyli nieaktywnych od 70 dni od zapisu.

 

A co do Tego ze ci nie pokazywalo -7gr to sprawa jest prosta.

 

Wesol juz mi napisal co i jak.

 

Jesli ktos sie zapisuje i sam usuwa konto lub ja usuwam jego konto pojedynczo to wtedy to widzisz na koncie a jak usuwam kilkaset refow jednoczesnie to skrypt ci sam odemuje kase od calej kwoty ktora masz na koncie a nie psize ci np. ze 200 razy w histori konta odjete 7gr za refa...

 

Stad nie wiesz czemu nie pisze a kase odjelo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use