Jump to content

Forum Polskich Seriali Kryminalnych


Arek1236
 Share

Recommended Posts

Trochę nie moja tematyka, ale mam kilka drobnych uwag technicznych:

 

1. Nigdy nie lubiłem for, na których trzeba się logować, by móc cokolwiek przeczytać. Jeśli nie widzisz specjalnych przeciwskazań to może warto udostępnić forum czytającym bez potrzeby logowania.

 

2. Pracuję przy rozdzielczości 1280x800 i forum wygląda trochę nieciekawie z tej perspektywy - jest wyśrodkowane z dużą wolną przestrzenią po bokach. Myślę, że dobrym posunięciem byłoby przystosowanie go do monitorów panoramicznych jak i tych, o większych rozdzielczościach.

 

3. Za bardzo się nie orientuję (z braku dostępu do polskich stacji telewizyjnych), ale czy mamy w polsce jedynie 3 seriale o charakterze kryminalnym?

 

4. Osobiście działy Strefa administracyjna i Strefa moderatorów zrobiłbym niewidoczne dla użytkowników i odwiedzających bez specjalnych uprawnień.

 

5. Zostawiłbym również jedynie jeden blok reklam Google, na górze strony, lub wkomponowałbym ten blok w tabelę forum.

 

6. Z doświadczenia na innych forach raczej shoutbox się nie sprawdza, a to z racji tego, że mamy do czynienia z miejscem dyskusyjnym, więc specjalnie nie potrzeba dodatkowej możliwościu kontaktu z innymi użytkownikami, poza główną. Być może z braku popularności usuniesz tą opcję w przyszłości, ale póki co - testuj :)

 

No i życzę powodzenia w zdobywaniu nowych użytkowników - reklamuj, reklamuj, reklamuj...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use