Jump to content

Polski Rockefeller co to u licha jest??


swerty98
 Share

Recommended Posts

No i coś nowego kiedy to sie skończy??:mad:

 

 

- Minimum wyplaty: 20 PLN (zwykły)

- Minimum wyplaty: 2 PLN (premiowany)

- Bezpłatne uczestnictwo

- Płacimy za czytanie maili i klikanie w banery

- Płatne maile 0,3gr - 4gr

- Płatne linki 0,3gr - 4gr

- Punktowe maile 1 - 15pkt

- Punktowe linki 1 - 10pkt

- 4 poziomy poleconych (10-5-2-30%)

- Liczne konkursy

 

- Wypłaty na polskie banki, E-Gold, MoneyBookers, przekazem pocztowym

- PolskiRockefeller nie pobiera prowizji za przelewy bankowe przy wypłatach

 

 

http://www.polskirockefeller.szybkiserwer.pl

 

Fajna domenka ciekawe ile kosztowała;)

 

co Wy na to?

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
No i coś nowego kiedy to sie skończy??:mad:

 

 

 

 

Kiedy co sie skończy? Przecież jak by firmy nie powstawały to by ich nie było. Zastanów sie zanim coś napiszesz - nie musisz wszystkim na forum pokazywać swojego niskiego IQ :confused: !

 

 

Firma jest bardzo dobra, jestem w niej i wiem że napewno nie zniknie i nie zostanie scamem. Widać to po drugiej firmia tego admina która istnieje już 3 lat i wciąż wysyła reklamy i wypłaca.

 

Co do domeny to napewno nic nie kosztowała. A jakie to ma znaczenie??? Moim zdaniem żadne! Jak nie umiesz zapamiętać adresu firmy to sobie zapisz na karteczce i przymocuj magnesem do lodówki :p

 

Firma bedzie bardzo dobra. Konkurs całkiem fajny - reklamy zazwyczaj są po 0.75 ; 1 i 1,5gr wiec minimum 20zł nikomu nie powinno przeszkadzać!

Link to comment
Share on other sites

Firma jest bardzo dobra, jestem w niej i wiem że napewno nie zniknie i nie zostanie scamem. Widać to po drugiej firmia tego admina która istnieje już 3 lat i wciąż wysyła reklamy i wypłaca.

Po pierwsze Lotus - zamiast robić z nas idiotów tekstami jak powyżej, napisałbyś po prostu, że to Ty jesteś adminem (można to z łatwością udowodnić).

 

Wybacz, ale po podobnych podchodach raczej nie robisz wrażenia osoby szczerej i prawdomównej, co na pewno przekłada się na zaufanie do Polskiego Rockefellera.

 

Po drugie - by firma płaciła i utrzymała się na rynku musi pozyskiwać reklamodawców. Obecna domena w tym nie pomaga, a na pewno nie jest już wskazane pozostawienie strony do wykupu reklam bez żadnej oferty!

 

http://www.polskirockefeller.szybkiserwer.pl/index.php?action=advertising

 

Ilość uczestników również nie powala, co na pewno odbija się na ilości reklamodawców.

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze Lotus - zamiast robić z nas idiotów tekstami jak powyżej, napisałbyś po prostu, że to Ty jesteś adminem (można to z łatwością udowodnić).

 

 

 

Nie, nie jestem Adminem tej firmy :p Powiem szczerze, że z Adminem znam sie bardzo dobrze i nie jest to znajomość internetowa tylko znamy sie od dziecka bo jesteśmy spokrewnieni. Nie robie z nikogo idioty bo pisze o firmie to co myśle. Jestem w niej jako uczestnik. Nie robie mu w ten sposób reklamy tylko patrze na to z mojego punktu widzenia.

 

Ja widze co tu piszecie - poprostu śmieszy mnie troche tekst typu: "firma nie jest na skrypcie CC to jest do bani" czy inny tekst typu "ciekawe ile kosztowała domena?"

 

Czy Wy naprawde myślicie, ze domena to najważniejsza rzecz. Ile firm z ładna domena juz poznikało?! Z reszta sami chyba wiecie obserwując to wszystko!

 

Skrypt? Wy myślicie chyba że tylko na CC firma jest pewna bo kto by płacił tyle za skrypt jakby miał zwinać sie z tą firma?

 

Darmowa domena i tańszy skrypt - napewno to nie oznacza że firma bedzie scamem!

 

Pozdro dla Admina Boorisha choć On to forum omija z daleka!

 

--- połączone ---

 

 

Wybacz, ale po podobnych podchodach raczej nie robisz wrażenia osoby szczerej i prawdomównej, co na pewno przekłada się na zaufanie do Polskiego Rockefellera.

 

 

 

A takim tekstem robisz tylko anty reklame firmie - wiesz bardzo dobrze o tym, że piszesz coś bezpodstawnie! Cześć osób czytająca Twoje wypowiedzi jest w stanie w to uwierzyć wiec na przyszłość prosiłbym o wcześniejsze przemyślenie swojego tekstu bo szkodzisz w ten sposób firmie która ma swoje początki!

Link to comment
Share on other sites

A takim tekstem robisz tylko anty reklame firmie - wiesz bardzo dobrze o tym, że piszesz coś bezpodstawnie! Cześć osób czytająca Twoje wypowiedzi jest w stanie w to uwierzyć wiec na przyszłość prosiłbym o wcześniejsze przemyślenie swojego tekstu bo szkodzisz w ten sposób firmie która ma swoje początki!

 

Dobry produkt się sam reklamuje, a jakoś po polskim rockefellerze tego nie widać. Strona istnieje już grubo ponad 2-3 tygodnie i nie ma nawet 100 userów. To chyba nie najlepiej świadczy o niej. Jakby było tak pięknie to zapewne zainteresowanie byłoby większe. Gdyby więcej osób o niej mówiło w superlatywach zapewne bym się zapisał. A tak jedna, dwie czy trzy opinie pozytywne to za mało.

Co do CC to niekoniecznie musi on być, jest kilka stron działających na innych skryptach które mają sporo userów. Problemem jest naprawdę domena - tu nie chodzi o to, żeby pojechać stronie po ambicji - tylko wczuj się w reklamodawce. Poważny reklamodawca chce reklamować na poważnych stronach, a za takie uważa z poważna domeną. A taka nie kosztuje zbyt wiele - proponuje skorzystać z promocji na nazwa.pl i zakupić domenę za 9,99zł netto. Naprawdę nie jest to wielki wydatek, a WM zobaczy, że efekt będzie wart dużo więcej niż wydana kwota.

Kontynuując jeśli chodzi o reklamodawców to jak mają oni być skoro nie ma nic w dziale reklama? Czas najwyższy o uzupełnić.

Mam pytanko co do drugiej firmy tego adminka - możesz podać adres?

I na koniec tu nie chodzi o to, żeby "dać po du..." tobie czy stronce. Jeśli jedna osoba czy dwie byłyby krytycznie nastawione do strony to co innego, ale jeśli zwraca uwagę kilka osób, w dodatku znających się na rzeczy to coś musi być - uwierz mi. Nie obrażaj się - nie wyzywaj innych, bo to nic nie da - tylko zaszkodzi strona - róbcie z adminem czyny (tak jak wspomniałem zakup domeny) a nie słowa, a gwarantuje, że efekty same przyjdą.

Link to comment
Share on other sites

No wiesz to juz prosze kierować bezpośrednio do Admina. Z mojego punktu widzenia mała ilość userów jest spowodowana paroma rzeczmi i zgadzam sie z Toba, że jest to również przez domene ale raczej głównie przez wysokie minimum.

 

Co do reklam to Admin wystawia narazie na allegro reklamy (razem korzystamy z tego konta) ale napewno dział "rekalmy" na stronie bedzie zrobiony.

 

Link do Kasa Jorasa

 

http://kasajorasa.szybkiserwer.pl/

 

 

Nie obrażaj się - nie wyzywaj innych, bo to nic nie da - tylko zaszkodzi strona - róbcie z adminem czyny (tak jak wspomniałem zakup domeny) a nie słowa, a gwarantuje, że efekty same przyjdą.

 

Hmmm moze jak by to była moja firma to bym zainwestował w domene...

Ja tylko klikam w jego firmie aby kontrolować sprawność działania.

Myśle ze Admin stara sie głównie o userów bo z tym głównie sa problemy w jego firmach. Jeśli chodzi o reklamodawców to chyba nie jest tak źle. Domena raczej nie jest ważna rzecza dla userów.

Link to comment
Share on other sites

Skoro go znasz i to osobiście to możesz mu przekazać informacje o domenie.

Wystawiać reklamy a sprzedać to różnica (choć nie wiem jak wam idzie).

Co do KasyJorasa to nie wiem ile dokładnie istnieje ale napewno nie 3 lata, bo powstała później niż KasaPionasa (o czym z tego co pamiętam była mała afera o plagiat nazwy) a KP nie ma jeszcze 3 lat. Fakt istnieje ok. 2 lat może minimalnie dłużej, ale nie ma się czym chwalić - ledwie 200 użytkowników w takim okresie czasu to nie świadczy dobrze o stronie.

Mówisz, że to raczej nie przez domene, lecz przez minimum. Nic bardziej mylnego - w KasaJorasa jest niższe minimum, a userów jak na lekarstwo. A domena tam też jest groteskowa.

I zastanówcie się poważnie bo w jednym akapicie piszesz:

"Myśle ze Admin stara sie głównie o userów bo z tym głównie sa problemy w jego firmach."

a chwilę później:

"Domena raczej nie jest ważna rzecza dla userów."

Więc może jest jednak ważna skoro jest tak mało ludzi? Wedlug mnie jest nie tylko ważna - lecz bardzo ważna i wskazuje profesjonalizm i fachowość strony.

Stron gdzie można zarobić są już w Polsce setki, ale różnica tkwi w szczegółach. Zobacz gdzie jest najwięcej userów - w firmach z domenami com lub pl, z reguły ale nie zawsze na skrypcie CC i z poprawną grafą (ta u was nie jest zła). To chyba nie przypadek. Domena niewątpliwie odstrasza ludzi i mało kto się zapisuje. I co z tego, że będzie to firma wypłacalna z niezłą ilością reklam skoro nawet najlepszy promotor nie zbierze dużej liczby poleconych, a tym samym więcej straci niż zarobi na promocji?

Link to comment
Share on other sites

Nie, nie jestem Adminem tej firmy :p Powiem szczerze, że z Adminem znam sie bardzo dobrze i nie jest to znajomość internetowa tylko znamy sie od dziecka bo jesteśmy spokrewnieni. Nie robie z nikogo idioty bo pisze o firmie to co myśle. Jestem w niej jako uczestnik. Nie robie mu w ten sposób reklamy tylko patrze na to z mojego punktu widzenia.

Cóż, ja osobiście również jestem spokrewniony z wieloma osobami, jednak z nikim nie współdzielę konta tego samego procesora płatniczego lub konta email, tak jak Ty z Boorishem! Jest to absurdalne, więc nie brnij dalej w tym kłamstwie. Jedynym alternatywnym wytłumaczeniem jest tylko to, że pomagasz mu w administrowaniu, co czyni Cię współadminem.

 

Pozdro dla Admina Boorisha choć On to forum omija z daleka!

Nie dziw się zatem, że nie będzie on darzony tu sympatią, skoro sam nie darzy forum i jego uczestników szacunkiem.

 

A takim tekstem robisz tylko anty reklame firmie - wiesz bardzo dobrze o tym, że piszesz coś bezpodstawnie!

Cześć osób czytająca Twoje wypowiedzi jest w stanie w to uwierzyć wiec na przyszłość prosiłbym o wcześniejsze przemyślenie swojego tekstu bo szkodzisz w ten sposób firmie która ma swoje początki!

Którą z rzeczy napisałem bezpodstawnie? Jeśli już coś komuś zarzucam to znaczy, że trochę się najpierw naszukałem informacji i wiem, co piszę.

 

Poza tym, IMHO, firma która nie może odeprzeć postawionych zarzutów, czyli nie radzi sobie z krytyką, jest niewarta uwagi. Krytyka zawsze będzie, czasem postawiona w mniej lub bardziej konstruktywny sposób, i zakładając firmę TRZEBA się z nią liczyć.

Link to comment
Share on other sites

Wystawiać reklamy a sprzedać to różnica (choć nie wiem jak wam idzie).

Co do KasyJorasa to nie wiem ile dokładnie istnieje ale napewno nie 3 lata

 

Korzystam z konta Boorisha na allegro ale wystawiam głównie sprzet taki jak telefony komórkowe itd. Boorish wystawia sobie reklamy i nie ida źle. Ja tylko korzystam z tego konta czasem ( wieksze zaufanie do sprzedajacego ze wzgledu na komentarze).

 

Co do Kasa Jorasa to istnieje od grudnia 2004 - sorry mój błąd mamy styczeń 2007 czyli ponad 2 lata ale ciagnie do przodu i moze być lepiej a raczej nie gorzej :)

Link to comment
Share on other sites

Co do Kasa Jorasa to istnieje od grudnia 2004 - sorry mój błąd mamy styczeń 2007 czyli ponad 2 lata ale ciagnie do przodu i moze być lepiej a raczej nie gorzej :)

 

Szczerze? Według mnie gorzej już być nie może ... Pewien w 100% nie jestem, ale najprawdopodbniej liczba ledwie ponad 200 ludzi w ponad 2 lata jest nieoficjalnym rekordem Polski!(oczywiście in minus). Jeśli uważacie, że ciągnie do przodu to pozazdrościć minimalizmu. Naprawdę nie to, żebym Wam chciał jakoś dopiec upokorzyć czy coś w tym stylu - to tylko moje dobre rady (podobnie jak innych tutaj), które mają na celu Wam pomóc.

Link to comment
Share on other sites

Niestety trochę się jeszcze poczepiam, bo sprawa mi śmierdzi.

 

Korzystam z konta Boorisha na allegro

 

W to akurat nie jest trudno uwierzyć, często na Allegro spotyka się aukcje grzecznościowe. Nie potrafię jednak zrozumieć, dlaczego obaj korzystacie z jednego adresu e-mail!!!

 

Ktoś tu kręci!

Link to comment
Share on other sites

Niestety trochę się jeszcze poczepiam, bo sprawa mi śmierdzi.

 

 

 

W to akurat nie jest trudno uwierzyć, często na Allegro spotyka się aukcje grzecznościowe. Nie potrafię jednak zrozumieć, dlaczego obaj korzystacie z jednego adresu e-mail!!!

 

Ktoś tu kręci!

 

Stary nie mam czasu na jakieś infantylne kłótnie bo mi na to wiek nie pozwala (Tobie chyba też ale to juz Twój problem) . Denerwuje mnie tylko to że domyślasz sie czegoś a piszesz to jakbyś miał pewność.

 

Wejdź sobie na allegro i spróbuj wpisać dwa adresy e-mail - gwarantuje nie da sie. SPRAWDŹ i nie zadawaj pytań czemu korzystamy z jednej skrzynki aukcyjnej!

 

Oraz chciałem też zaproponować wejśćie na strony firm Boorisha do działu kontakt - gwarantuje ze nie znajdziesz tam "wspólnego" adresu e-mail tylko prywatne Boorisha! SPRAWDŹ!

 

Chciałem Ci jeszcze napisać Panie "wszystko wiedzący", że nie miałem nigdy do czynienia z Administrowaniem czegoś takiego jak firma GPTR.

 

Po co piszesz coś czego nie wiesz? Po co piszesz coś czego nie mozesz udowodnić droga internetową? Nie rozumiem takiego podejścia do sprawy...

--- połączone ---

 

 

Nie dziw się zatem, że nie będzie on darzony tu sympatią, skoro sam nie darzy forum i jego uczestników szacunkiem.

 

 

 

Moim zdaniem to nie darzy sympatia autora tekstu " Polski Rockefeller co to u licha jest??"

 

Jeżeli twierdzisz, ze nie darzy sympatią forum i uczestników to znaczy, że bardzo lubisz koloryzować - zobacz moją wcześniejsza wypowiedź (NIC TAKIEGO NIE NAPISAŁEM!).

 

Chyba, że znów opierasz sie na swoich domysłach ze swojej bujnej wyoraźni?

Zejdź na ziemie!

 

 

Którą z rzeczy napisałem bezpodstawnie? Jeśli już coś komuś zarzucam to znaczy, że trochę się najpierw naszukałem informacji i wiem, co piszę.

 

Gdzie zdobyłeś takie informacje? Prosze Cie nie rozśmieszaj mnie - oboje wiemy, że musiałbyś chyba założyć kamery przy naszych kompach żeby wiedzieć kto wysyła reklamy z tych firm. Chyba, że masz kontakt z kimś z naszej rodziny. Ktoś strzelił z ucha...? Prosze powiedź mi czy to moja mama, ciocia a moze moja babcia sprzedała Ci ta intormacje? hehe :) śmiechu warte!

 

Nie jestem współadminem choć myślałem o załozeniu swojej pierwszej firmy ale widze, ze na starcie byłaby juz "miło" komentowana na tym forum przez niektórych!

Link to comment
Share on other sites

Nie jestem współadminem choć myślałem o załozeniu swojej pierwszej firmy ale widze, ze na starcie byłaby juz "miło" komentowana na tym forum przez niektórych!

 

Tym razem nie będę się rozpisywał a powiem jedno mądre zdanie:

"Prawdziwa cnota krytyk się nie boi".

Jakby była dobra strona nikt by jej "miło" nie komentował, a przynajmniej zdecydowana większość.

Link to comment
Share on other sites

Jakby była dobra strona nikt by jej "miło" nie komentował, a przynajmniej zdecydowana większość.

 

To nazywasz komentowaniem? Podaj adres Twojej firmy - ocenie jako doświadczony klikacz!

 

Ja nie mam firmy wiec nie mądruje tak i oceniam firme po tym czy wypłaca czy nie! Wy mądrujecie a pewnie nie wielu z Was ma czy wogóle miało firme!

 

Spotykacie sie na tym forum jak mochery w kościołach - chyba tylko po to zeby "komentować" w ten Wasz chory sposób! Kolejny raz powtórze śmieszy mnie takie podejście do sprawy. Jak dla mnie koniec tematu - powstało pare nowych firm pewnie czas na rozpoczęcia nowego chorego "komentowania".

Link to comment
Share on other sites

Ja nie mam firmy wiec nie mądruje tak i oceniam firme po tym czy wypłaca czy nie!

No to jak oceniłbyś Bonanza-Mails na podstawie tych wypowiedzi:

 

http://edekz.vplus.pl/phpbb/viewtopic.php?p=35006

 

 

Spotykacie sie na tym forum jak mochery w kościołach - chyba tylko po to zeby "komentować" w ten Wasz chory sposób! Kolejny raz powtórze śmieszy mnie takie podejście do sprawy.

Zróbmy eksperyment - załóż podobny temat na jakimkolwiek forum o get-paid. Myślisz że usłyszysz same pochwały? Po prostu napisaliśmy to, co nam się nie podoba - normalny admin od razu pomyślałby, że może faktycznie jest kilka rzeczy do zmiany - zamiast tego jesteśmy wyzywani od mocherów. Cóż, życzę powodzenia z takim nastawieniem i kolejnych 100 użytkowników za rok.

 

Denerwuje mnie tylko to że domyślasz sie czegoś a piszesz to jakbyś miał pewność.

 

(...) Chciałem Ci jeszcze napisać Panie "wszystko wiedzący" (...) gwarantuje ze nie znajdziesz tam "wspólnego" adresu e-mail (...) Gdzie zdobyłeś takie informacje? Prosze Cie nie rozśmieszaj mnie - oboje wiemy, że musiałbyś chyba założyć kamery przy naszych kompach żeby wiedzieć kto wysyła reklamy z tych firm

Nie unoś się, jeszcze Ci to zaszkodzi, wystarczyło zapytać skąd mam informację. Otóż już tłumaczę.

 

Skoro konto [wyedytowano nazwę konta] na Allegro należy do Boorisha to zakładam, że podany tam adres email również należy do niego (wskazuje na to przede wszystkim podobieństwo nicku na Allegro do tego w adresie e-mail). Założenie to opieram również na tekście:

 

Najlepiej jest sie kontaktować ze mną przez m@ila: [wymoderowano adres email] (...) Moje konta bankowe na które mozna wpłacać pieniądze:

 

- BPH 55 1060 0076 0000 3010 0001 9761

- E-Gold: 2896914

- Moneybookers: [wymoderowano adres email]

Powyższe konta bankowe można znaleźć również na stronie omawianej w tym temacie:

 


  • E-Gold: 2896914


  • Moneybookers: [wymoderowano adres email]


  • BPH: 55 1060 0076 0000 3010 0001 9761



  • [wymoderowano imię i nazwisko]


No i tak się "przypadkowo" składa, że do rejestracji na forum użyłeś adresu podanego przez Boorisha na Allegro! Więc jak dla mnie skłamałeś.

 

Do jakich, Twoim zdaniem, wniosków mogło mnie to doprowadzić? Tylko do tego, że Ty jesteś adminem. Zaproponowałeś inne rozwiązanie - że Boorish to członek Twojej bliskiej rodziny (być może brat?), więc nadal podtrzymuję to, co napisałem wcześniej, że robisz z nas idiotów tekstami o wspaniałej firmie, która na pewno nie zostanie SCAMem (Bonanzy jakoś w sieci znaleźć nie mogę - wiem, że to wina serwera, ale coś takiego jak backupy oczywiście istnieje). Wystarczyło napisać, że jesteś spokrewniony z adminem i że mu ufasz.

 

Jeżeli twierdzisz, ze nie darzy sympatią forum i uczestników to znaczy, że bardzo lubisz koloryzować - zobacz moją wcześniejsza wypowiedź (NIC TAKIEGO NIE NAPISAŁEM!).

A jak inaczej można zrozumieć tekst o omijaniu forum z daleka? Jest to nieprzychylny zwrot mający na celu przestrzec innych przed czymś/kimś i myślę, że nie przesadziłem w jego interpretacji.

Link to comment
Share on other sites

Mysl sobie co chcesz. Do tego aby podawać dane Boorisha nikt Ci nie dał zgody. Nie powinienieś tego robić - zostaw tą odpowiedz ale należało by zagwiazdkować takie rzeczy jak imiona, nazwiska, numery konta loginy z allegro itd. Czekam na szybka reakcje!

 

--- połączone ---

 

Maile również prosze usunać, to jest prośba! Mam nadzieje, ze zachowasz sie na tyle wporządku i zrobisz to! Nie chce zeby miał przez kogoś problemy czy spamy na poczcie - jak ktoś bedzie chciał znać jego dane to sobie wejdzie na strone firmy. Co do Bonanzy to została sprzedana na allegro jakis czas temu!

 

Nie chcesz wierzyć - nie wierz! Moze faktycznie bedac na Twoim miejscu tak bym sobie pomyślał o tej sprawie. Bo właśnie tak by to wygladało ale tak nie jest. Jestem tylko uczestnikiem Rockefellera! Na takich samych warunkach jak inni - mój nick Prelude! Lecz nigdy bym nie pisał publicznie czegoś co opiera sie na moich domysłach!

 

--- połączone ---

 

do rejestracji na forum użyłeś adresu podanego przez Boorisha na Allegro! Więc jak dla mnie skłamałeś.

 

Rozpisałeś sie troche ale ja juz pisałm duzo, dużo wcześniej, że używam konta Boorisha do wystawiania aukcji! PISAŁEM to zobacz wyżej! Maila aukcyjnego też mamy wspólnego - jest onagłównie taka skrzynka która słuzy jako zbiór haseł itd. wiec dlatego podajemy ta skrzynke na forach,w bankach itd.

 

Poprostu nie zakładam swojego konta na allegro bo Boorish ma konto od lat i spora ilosć komentarzy! Dlatego korzystam z jego konta. Boorish wystawia reklamy i samochody ja sprzet telefoniczny,czasem ubrania. Konta w banku są Boorisha. Ja nie mam konta. Ludzie kupujacy mój sprzet wpłacaja pieniadze normalnie właścicielowi konta czyli jemu - a on oddaje mi to w gotówce. Moge Ci równierz napisać ciekawostke - mój pracodawca 10 dnia każdego miesiaca wpłaca pieniadze na konto Boorisha :) Ciekawe nie... ale tak jest!

Link to comment
Share on other sites

A co może wy jesteście te bliźniaki syjamskie :lol:

Powiem tyle - winny się tłumaczy i co mnie tu obchodzi twój pracodawca. Może jeszcze napisz swój numer konta, numer karty PIN, ile zarabiasz i adres. Zamiast się tłumaczyć przeczytaj regulamin forum - 3 posty pod sobą. Zamiast pomóc firmie zdecydowanie swoimi wypowiedziami jej zaszkodziłeś.

O twojej nieszczerości świadczy fakt, iż twierdzisz, że sprzedajecie mase reklam do polskiego rockeffellera - sprawdziłem na allegro - żadnej nie sprzedaliście.

Co do mojej stronki - zapraszam do tematu:

http://forumemoney.com/showthread.php?t=8715

Jestem otwarty na krytykę byle by była szczera, a znając póki co twoje poczynania będzie zapewne próbą odwetu za moje komentarze. Ale cóż może się zmienisz - faceta poznaje się w końcu po tym jak kończy :lol: Póki co temat ten o rockefellerze trzeba zamknąć lub wydzielić bo powstał tu straszny bałagan i nawet jakby chciał ktoś coś powiedzieć pozytywnego o stronie to będzie się bał wtrącić.

Link to comment
Share on other sites

Do tego aby podawać dane Boorisha nikt Ci nie dał zgody. Nie powinienieś tego robić

 

Nie potrzebuję zgody na to, by podać czyjeś dane ogólnodostępne w internecie. Przecież wystarczy wejść do działu Reklama w jego firmach, by je przeczytać.

 

Maile również prosze usunać, to jest prośba! Mam nadzieje, ze zachowasz sie na tyle wporządku i zrobisz to! Nie chce zeby miał przez kogoś problemy czy spamy na poczcie

 

Adres usunąłem na Twoje życzenie, a podałem go tylko po to, by udowodnić swoją niewinność gdy nazwałeś mnie kłamcą, zarzucając mi wyciąganie wniosków w oparciu jedynie o domysły. Chciałem po prostu pokazać, że jadnak używacie jednej skrzynki pocztowej, gdy Ty w zaparte twierdziłeś, że nie.

 

Co do Bonanzy to została sprzedana na allegro jakis czas temu!

 

Pozostawię to bez komentarza... Sprzedać jedną firmę po to, by jakiś czas później założyć kolejną... Ciekawe kiedy ta trafi na aukcję?

 

Lecz nigdy bym nie pisał publicznie czegoś co opiera sie na moich domysłach!

 

Przecież przed chwilką udowodniłem, że nie są to domysły. Łączy Was tyle, jak sam zresztą przyznałeś, że trudno byłoby kogokolwiek w tej sytuacji przekonać do Twoich racji. Jednak nie mam powodu by Ci nie wierzyć, załóżmy że faktycznie jesteś członkiem bliskiej rodziny Boorisha, nic na tym nie tracę...

 

Rozpisałeś sie troche ale ja juz pisałm duzo, dużo wcześniej, że używam konta Boorisha do wystawiania aukcji! PISAŁEM to zobacz wyżej!

 

Wiem że pisałeś, jednak twierdziłeś również, że nie używacie tego samego maila ani procesora płatniczego, co okazało się nieprawdą.

 

 

Nic przeciwko Tobie nie mam Lotus, mam za to wiele uwag do firm Boorisha - zostały one wymienione w tym temacie chociażby przez strenq. Po prostu po Twoim pierwszym poście wiedziałem, że coś nie gra, stąd były dalsze moje wywody.

 

Póki co temat ten o rockefellerze trzeba zamknąć lub wydzielić bo powstał tu straszny bałagan i nawet jakby chciał ktoś coś powiedzieć pozytywnego o stronie to będzie się bał wtrącić.

 

Ja bym jednak zostawił ten temat w jego obecnej postaci - wiele ciekawych rzeczy zostało przecież napisanych ;) Czytający uważnie wyciągnie swoje wnioski, a jeśli ktoś chce napisać coś pozytywnego (nawet z rodziny Boorisha - choć ciężko taką wypowiedź potraktować obiektywnie) to nie ma sprawy, przecież od tego jest forum, by wymieniać się przeciwnymi opiniami.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use